Holika Holika

Ár:   990 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Dana1983, Módosítva: 2018. június 21.

Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Ultravékony szövetmaszk damaszkuszi rózsaolajjal, mely hidratálja a bőrt és egységesebbé teszi a tónusát. Segít megőrizni a rugalmasságát, lifting hatású. A magas antioxidáns tartalmú ázsiai gázló és gránátalma kivonat nyugtatja és védi a bőrt.

Sztellaaaaa

2020. április 20.

Imádom a rózsát, kétségtelen volt hát hogy megveszem 10db-os kiszerelésben.
A piros, irritált arcbőrömet szépen lenyugtatta, remekül hidratált.
Az összetevői nagyon szépek, tetszik a sokféle növényi kivonat.
Itthon soknak találom az árát, ennek ellenére megvenném.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 20.

Imádom a rózsát, kétségtelen volt hát hogy megveszem 10db-os kiszerelésben.
A piros, irritált arcbőrömet szépen lenyugtatta, remekül hidratált.
Az összetevői nagyon szépek, tetszik a sokféle növényi kivonat.
Itthon soknak találom az árát, ennek ellenére megvenném.

ClearSkinAgi

2019. november 11.

Igazi csodaszer, és fantasztikus illata van a damaszkuszi rózsaolajnak!

Az arctisztítást követően tettem fel a maszkot. Kicsit problémásabb a bőröm, száraz és előfordulnak pattanások rajta. Bár 20 percet ír a leírás, én 30 percig hagytam a bőrömön, majd a maradék anyagot, még tovább betapicskoltam az arcomba, és nem mostam le utána, hogy minél jobban beszívja az értékes anyagokat.
A problémásabb bőrre kiváló! A finom rózsaillat sokáig érződik. Az apró ráncokat kisimította, mélyen hidratált, puha és egészséges hatású lett az arcom. Ajánlom mindenkinek!!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 11.

Igazi csodaszer, és fantasztikus illata van a damaszkuszi rózsaolajnak!

Shopie

2018. október 8.

Különleges hatást nem tapasztaltam, de jó az illata és könnyű használni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 8.

Különleges hatást nem tapasztaltam, de jó az illata és könnyű használni.

Antioxidánsok: Centella Asiatica (Gotu Kola) Extract
Gyulladáscsökkentők: Centella Asiatica (Gotu Kola) Extract, Allantoin, Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract
Hidratálók: Glycerin, Betaine, Butylene Glycol, Centella Asiatica (Gotu Kola) Extract
Vitaminok: Panthenol

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.

A rózsa kivonata. A CosIng szerint ez egy maszkoló (nem kívánt íz, illat semlegesítése), tonizáló összetevő. In vitro (azaz kémcsőben végzett) tanulmány szerint  a rózsa kivonatnak anitoxidáns hatása is van.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak