Holika Holika

Ár:   7850 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet feltöltötte: emeseee6, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2021. február 15.

Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Az olajos lemosó az esti rutin első lépéseként eltávolítja a sminket és a szennyeződéseket a bőrödről, utána jöhet a vízbázisú lemosás. Ez az úgynevezett double cleansing (olajos + vizes) szerintünk az arctisztítás leghatékonyabb módja. Olajos lemosónk gyengéden tisztítja az érzékeny bõrt, hidratál, tisztítja a pórusokat, mindezt ragacsos és feszülő bőr érzete nélkül teszi.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

yoobeemh

2021. február 12.

Nekem ez az első olajos lemosóm.
Igazából számomra elég drágán sikerült megvenni egy magyar oldalról, de más olajos lemosókhoz képest ár-érték arányban jobban megérte. Nem igazán tudom, hogy tömíti-e a pórusokat, mert van egy-két pattanásom, de nem lehet csak erre fogni...
De azt garantálhatom, hogy minimum fél évig biztos elég, nem kell újat venni(kb picivel kevesebb, mint egyharmada még megvan, és 2020 szeptember eleje óta használom)
Szeretem, mikor arctisztítás után csak úgy csillog a orrom:)
Ha elfogy nem biztos, hogy újraveszem, de mivel nem haragszom rá, ezért megadom neki az 5 csillagot.:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. február 12.

Nekem ez az első olajos lemosóm.
Szeretem, mikor arctisztítás után csak úgy csillog a orrom:)

emeseee6

2021. február 12.

Nekem kb olajfóbiám van/volt egész életemben a zsíros bőröm miatt,de annyira nyomják mostanság ezt a double cleansinget,hogy kíváncsi lettem. Hosszas keresgélés után választottam ezt az olajat,ez nincs tele minden komedogén sz.rral (az egyetlen amit találtam,pedig jó alaposan körülnéztem k-beauty vonalon is).
Határozottan jó. Nem ilyen nehéz /tapadós ,abszolút könnyű lemosni,vízzel érintkezve tejszerűvé válik. Egész jó érzés használni minden fenntartásom ellenére. Egyelőre ott tartok,hogy mindennap nem,de olyan 2-3naponta használom. Azt azért érzem ,hogy KICSIT zsírosítja az orromat és a mellette lévő területet,de nem vészes. Nem tudom megtartom-e a double cleansinget állandóra/örökre,ezt az üveget biztos elhasználom (nagy üveg amúgy,300ml,kb ugyanannyiért amennyiért más márkák csak 150et adnak,max 200at). Ha akarok majd még olajos lemosót biztos,hogy ezt fogom újravenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 12.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Butylene Glycol, Caprylyl Glycol, Glycerin
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Cassian fahéj kivonata, melyet Kínai fahéjnak is neveznek. Hasonlít az igazi fahéjra, de csípősebb, kevésbé jó ízű. 1-2 %nyi illóolajat tartalmaz. A CosIng besorolása szerint hajkondícionáló és maszkoló (kellemetlen íz és illat semlegesítése) összetevő. Paula Begoun szerint a cassia fahéjban lévő illóolaj bőr irritáló.