Holika Holika

Ár:   $32   Kategória:   Lemosók, Tonikok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kato17, Módosítva: 2016. november 14.

Ár:   $32
Kategória:   Lemosók, Tonikok

Olívaolajjal és növényi kivonatokkal gazdagított lemosó olaj, mely gyengéden távolítja el a sminket és védi a bőrt a szárazság ellen.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

Yura

2020. július 31.

Életem első olajos lemosója és bár eleint féltem hogy az ígéretekkel ellentétben olajos nyomokat hagy az arcomon, ez szerencsére nem történt meg. A használata egész kellemes, könnyen eloszlatható, és jó nagy kiszerelés. Viszont az illata nekem nagyon olajos, és nem az a finom olaj, hanem mint a napraforgó olaj (ami pedig nincs is benne) és ez egy idő után már kissé zavaró, emiatt levonok egy csillagot. A sminket nem tudom mennyire szedi le, mivel én csak bb krémet használok, de azt például szépen leszedi. Nem hiszem hogy ez a világ legjobb olajos actisztítója, de ár-érték arányban bőven megéri.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. július 31.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Butylene Glycol, Caprylyl Glycol, Glycerin