Holika Holika

Ár:   $9.20   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók

A krémet feltöltötte: nadalandy, az összetevőket feltöltötte: NoraH, Módosítva: 2016. július 11.

Ár:   $9.20
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók

Peeling gél Jiri hegyről származó tojásokkal. Eltávolítja az elhalt hámsejteket és a szennyeződést a selymesen sima, rugalmas bőrért.

petszilva

2019. augusztus 21.

Csak mintát használtam, de az is elég volt pár alkalomra. Puha és sima lett a bőröm tőle.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. augusztus 21.

Leander

2018. április 17.

Nekem érdekes mód nem jött be. Furcsa, kellemetlen az állaga - tényleg olyan, mintha állott tojásfehérjét kenne az arcára az ember. A kukackák amiket lehoz pedig nekem úgy tűnik, hogy alapvetően a termék maga, nem annyira az elhalt hámsejtek. A végeredmény nálam olyan volt, mint egy sima lemosó után, semmi valódi peeling hatást nem tapasztaltam. Az illata nem rossz, irritációt nem okozott, de eredményt se nagyon hozott...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 17.

slytherclaw

2018. január 16.

Ez valami zseniális, csak szuperlatívuszokban tudok róla nyilatkozni. Gyorsan és láthatóan eltávolítja az elhalt hámsejteket és minden egyebet, aminek nincs helye a bőrön. A mostanság hiperháklis és érzékeny bőrömet nem irritálta egy kicsit sem, az eredmény pedig puha, tiszta és ragyogó bőr. Az illata kellemes, a csomagolása pedig tény, hogy nem igazán praktikus, de nagyon aranyos.
Nekem úgy vált be a leginkább, hogy először vékony rétegben felviszem az arcomra, kb. fél percig hagyom hatni, majd a csomagoláson írtaknak megfelelően gyengéden masszírozom az arcomat másfél-két percig. Rengeteg undiságot kihoz/lehoz a bőrömről (még arctisztítás után is!), ezek ilyen kis fehér kukackák formájában csoportosulnak össze. Igazán satisfying lemosni, utána hihetetlen tisztának érzem mindig a börőm. Az orromról gyakorlatilag felszámolta a mitesszereket. Hetente egyszer-kétszer használom, ahogy kijön a lépés.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 16.

Emiii

2017. december 10.

Erre tényleg minden túlzás nélkül tudom mondani, hogy csodaszer. Valóban (látványosan) eltávolítja az elhalt hámsejteket, simává varázsolja a bőrt. Lassan egy hónapja használom heti egy alkalommal, de olyan, mintha még nem is fogyott volna belőle. Ugyan a csomagolása nagyon ötletes, de nem túl praktikus, valahogy nem áll kézre. Az illatát imádom, kicsit meg is marad a bőrön.
Az ekcémás kezemre is bevetettem, amikor épp a szárazságtól itt-ott érdes volt a tenyerem. Nagyon szépen simává tette. Irritációt sem okozott, így érzékenyebb bőrre is ajánlani tudom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 10.

Elyana

2017. szeptember 28.

Remekül radíroz, kíméletes és az állaga is valami szuper. Leváltotta a szemcsés bőrradírokat nálam.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 28.

tara95

2017. szeptember 19.

Nagyon jó! Tökéletesen végzi a dolgát, babapuha bőr, illata nincs. Meg fogom venni nagy kiszerelésben is.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 19.

nadalandy

2016. július 2.

Ez a cucc valami csúcs szuper. Ha valaki most kezd ismerkedni az AHA/ BHA -val, akkor ezzel kezdje. Ennél jobb peelinggel még nem találkoztam.
Az ára is rendkívül jó, a csomagolása valami csúcs. Az egyetlen hátrány, hogy Koreából kell megrendelni.
Megnéztem az összetevőit is, azok is nagyon szépek.
Teljesen le vagyok nyűgözve.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 2.

Megnéztem az összetevőit is, azok is nagyon szépek.
Teljesen le vagyok nyűgözve.

Gyulladáscsökkentők: Portulaca Oleracea (Green Purslane) Extract
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol, Caprylyl Glycol

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.

Ecet. Szerves sav, melyet a kozmetikai iparban többnyire hajápolási termékekben használnak, de alkalmazzák még szájöblítőkben, leheletfrissítőkben és bőrápolási termékekben is. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint antisztatizáló hatású összetevő, de más források szerint a termékek PH szabályozására is használják. Használatuk biztonságosnak tartott  a kozmetikai termékekben.