Holika Holika

Ár:   $6.22   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   6,5 g   Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Tág pórusok

A krémet feltöltötte: svivko, az összetevőket feltöltötte: szandi91, Módosítva: 2016. május 17.

Ár:   $6.22
Kiszerelés:   6,5 g
Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Tág pórusok

Áttetsző transzparens púder, mely kitölti az egyenetlenségeket. Finoman eltünteti a tág pórusokat. A cukor kivonatnak köszönhetőenegész nap hidratáltan tarja bőröd.
Finomra őrölt púder, mely vattacukor könnyű viseletet biztosít, mégis hatékony a felesleges faggyú eltüntetésében.

• A pamut kivonatnak köszönhetően a felesleges faggyút felitatja, és a bőrt photoshop hatással szépíti.
  • lótuszvíz pedig kezeli a kitágult pórusaid.
  • noni kivonat óvja bőrödet a külső behatásoktól, mint a por, miközben feszesíti azt.

Édes, imádnivaló vattacukor illattal!

Szerkesztői kedvencek: 2016 április

BonnyBunny

2018. március 18.

Kedvenc fixáló púderem, pedig sokfélét próbáltam már. Nem változtatja meg az alapozó színét, nem nehéz, jól mattít, de nem szárít, és selymessé varázsolja a bőrt. Az illata nagyon finom vattacukros. Már vagy 5 dobozzal elhasználtam belőle. A csomagolása amúgy már megváltozott, rózsaszín vattacukros helyett kék színű, kacsacsőrűemlősszerű tükörtojás van rajta... :D

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 18.

v.alexandra27

2017. március 22.

Szerintem nagyon jó púder, szép hatást lehet vele elérni, mattít és sokáig tart napközben, az illata pedig valami isteni :D Viszont szerintem annyira nem különleges összességében és ár-érték arányban, ezért -1 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 22.

manitia

2017. január 23.

Csak nekem volt lezárva a sok kis pötty, amin a púdernek ki kellene jönnie? Nálam egyébként van púderes hatás. Ez sem tökéletes, a száraz részeket kiemeli sajnos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 23.

Beatrix88

2016. december 18.

A bb krémmel együtt használom pár hónapja. Adagolásával vigyázni kell, én a pufijához béna vagyok, de ecsttel szépen fixálja a sminket. Kellemes, nincs fulladozó érzésem tőle, az illatát a bb krémhez hasonlóan ennek is csak az első pár használatnál éreztem. Egységes, szép bőrfelszint ad púderes hatás nélkül. Később a kompakt változatát is tervezem kipróbálni. Nekem bevált :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 18.

vkati15

2016. június 1.

Nagyon szeretem, fényvédő, alapozó, korrektor majd ez. Szép összhatást ad és hosszan tart. Az ára is több mint tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. június 1.

peto.kittus

2015. november 24.

2 napja érkezett meg és már alig vártam, hogy kipróbálhassam!
Először is az illata valami mennyei! Igazi vattacukor, nagyon tetszik, mint édes illat rajongó.
Hatásáról: Ha túl sokat viszel fel belőle, úgy nézhetsz ki mint aki épp a halálán van, olyan fehér leszel.. :D Érdemes kevesebbel próbálkozni elsőre.
Zsírosodást tekintve tudok még nyilatkozni, hogy ténylegesen látványos volt a homlokomon. Eddig fél nap elteltével már púdereznem kellett most kibírtam az egész napot "utópúderezés" nélkül. Szoktam várni legalább 2 hetet mielőtt véleményezek egy terméket de ezt nem bírtam ki, le kellett írnom. :)
Updatelni fogom pár hét használat után, de így elsőre 5ös! :)

2015.11.24. Oké, jó tudom, a két hét múlva update elmaradt, de mentségemre szóljon, hogy ez egy olyan termék amit jól kell tudni használni. A kezdeti lelkesedés alább hagyott egy kicsit, aztán újra előkaptam, mert nagyon bizgatta a fantáziám, hogy beépítsem a rutinba, mert a BB krémje valami verhetetlen! (már a 3.-at fogyasztottam el belőle)
Így kezdődött a kísérletezés és olyan jol sikerült, hogy teljesen elfelejtettem a púder fogalmát. Felmegy BB krém (alapozó helyett) rá ez a fehér csodapor, főleg a zsírosodó területekre és mehet a sminkelés, majd a pirosító /vagy bronzosító és rá a sminkfixáló. Púderhatás pápá!!! :) Szép egyenletes bőrt kapsz (persze ha ragyanapjaid vannak ezsem tüntei el, oda már kell korrektor is) de nincs maszk hatás, nincs olyan érzésed hogy fulladozna a bőröd a rétegek alatt, és nincs olyan fejed mintha a cirkuszból most rúgtak volna ki (ja ha eltúlzod a pirosítót akkor lehet :D)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 24.

2 napja érkezett meg és már alig vártam, hogy kipróbálhassam!
Updatelni fogom pár hét használat után, de így elsőre 5ös! :)

svivko

2015. november 2.

A Transzparens púder.
Tökéletes, minden tekintetben. Ha hisztek nekem ha nem, tényleg van valami ebben a photoshop hatásban. Egyszerűen csinál egy "blur" effektet a bőrön, pórusok, ráncok, egyenetlenségek?! Ennek a terméknek erőlködés nélkül sikerül finomítani, sőt eltüntetni őket.
Ha nagyobb eseményre, kell mennem, mostanában rákaptam a "baking" technikára, melyben egy jó vastag réteg loose powder tapogatunk fel púder pamaccsal szem alá, orra, homlok tetejére, mindenhová ahová kell egy extra adag hogy az alapozó a legvégsőkig fennmaradjon, ne álljon össze, üljön bele a rácokba, pórusokba, bármi... Majd, ha befejeztük a szemsminket/hajunkat, lesöpörjük a felesleget egy tiszta púderecsettel.
Ezzel a rózsaszín cukorka illatú cukisággal nemcsak, hogy tartós alapom, de kivasalt arcom lesz. Ráadásul az összetevői sem az utolsók.
Egyáltalán nem sápaszt, nem fehér, pigment finomságúra van őrölve, kellemes viselet..
Mindenkinek ajánlom, nem lehet elképzelni, milyen nagyszerű cucc ez. :)
Tuti újraveszem. Jelenleg 6,5 g-ot kapunk 1900Ft-ért.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 2.

A Transzparens púder.
Mindenkinek ajánlom, nem lehet elképzelni, milyen nagyszerű cucc ez. :)
Tuti újraveszem. Jelenleg 6,5 g-ot kapunk 1900Ft-ért.

Szilikon féle, melynek elsődleges célja az összecsomósodás megakadályozása.

A kozmetikum összecsomósodását megakadályozó segédanyag.

A gapot kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondícionáló hatású összetevő. Az összetevő egyik gyártója szerint a gyapot kivonata védi a bőrt, támogatja annak barrier funkcióját és még enyhe antibakteriálisa hatása is van, ezeken kívűl vitamin tartalmú készítményekben szolubilizáló szerepet is betölthet.

Az indiai eperfa, vagyis a noni kivonata. A noni gyömölcsének (és levelének) sokféle gyógyító tulajdonságot tulajdonít a polinéz kultúra, de a CosIng besorolása szerint a kozmetikumokban használva a noni kivonat csak összehúzó funkciót tölt be. Paula Begoun szerint mint ahogy a legtöbb növénynek, a noninak van gyulladáscsökkentő, antioxidáns tulajdonsága is, bár még nem sok kutatás készült arra irányulóan, hogy ilyen téren mennyivel hatékonyabb, mint az ismertebb antioxidánsok.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!