Holika Holika

Ár:   1800 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   10 g   Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet feltöltötte: mendi.toth, az összetevőket feltöltötte: captainbetti, Módosítva: 2016. november 8.

Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A Holika Holika "Sweet Cotton" termékcsalád kőpúderje.

Tisztít, mattít, kiegyenlíti a bőrfelszínt és fertőtlenít. Frissítő hatást biztosít, UV szűrőt tartalmaz.

2 változatban kapható

kiskacsa01

2017. április 26.

a színezett verzióját kivonták a forgalomból? sehol sem találom, pedig úgy imádtam :(

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 26.

Veronix

2017. január 7.

Nagyon szeretem! Tökéletesen mattit, finomítja a pórusokat és szép, üde bőrképet ad. A csomagolása nagyon cuki és praktikus, mivel bár viszonylag kicsi egy púderhez képest, mégis helyet kapott benne egy tükör, így a nap közbeni újrapúderezés se lehet gond. Nagyon nagy plusz pont, hogy színtelen, így a színválasztással se volt gondom, nem nyúlhattam mellé. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 7.

Lencseee

2016. november 24.

Nekem ez tökéletes volt eddig. T-vonalban használom, nem szárítja és nem "lisztezi" be az arcomat. Reggel és napközben egyszer-egyszer teszek magamra és a köztes időszakokban tökéletesen tart. Ez volt az első fehér/átlátszó púderes próbálkozásom. Valószínűleg a négyszer ennyibe kerülős mac transparentet is ki fogom próbálni (mert hajt a kíváncsiság!;-)), és jövök vissza updatelni, hogy valóban jobb-e négyszer:-) És az is biztos, hogy én ezek után már "színes" púdert nem fogok venni;-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. november 24.

captainbetti

2016. november 7.

Előző héten érkezett meg, már nagyon vártam! Nagyon cuki a csomagolása, "utazóbarát". Szépen mattítja a bőröm, és eddig az a tapasztalat hogy elég 1x használni, nem fényesedik át gyorsan a bőröm. Illetve nem nehezíti el az arcbőröm. - Blossom Beige árnyalatot használom

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 7.

vargadora

2016. augusztus 16.

A színezett változata van meg. Nagyon világos színű, reggel fényvédő fölé még nagyon világos, de délutáni újrapúderezésre tökéletes. Táska barát csomagolás, tükrös, puhi puffos. Délután csak előkapom, a puffnival felütögetek egy kicsit az arcomra és voalá!!! Nem ül bele a pólusokba, szépen mattit.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 16.

Panda

2016. április 30.

Igazából a másik változatot szerettem volna megrendelni, de nem volt elérhető a porpúder verzió akkor épp.
Nagyon minimálisan édeskés az illata, praktikus táskába dobós, tükrös verzió (masszív csomagolás) amit bármikor előkaphatsz és rápuderezhetsz a homlokodra ha csillogni kezd.
Viszont sajnos el lehet túlozni a mennyiséget és akkor nagyon fehér és lisztes lesz a végeredmény sőt nekem pl, ha az államra sok kerül akkor elkezdek hámlani. Összeségében korrekt termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 30.

Emolliensek: Caprylic / Capric Triglyceride, Methicone, Glyceryl Caprylate
Emulgeálószerek: Glyceryl Caprylate
Szilikonok: Methicone
Illatanyagok: Parfum / Fragrance
Tartósítószerek: 1,2-Hexanediol

A kozmetikum összecsomósodását megakadályozó segédanyag.

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.

Az indiai eperfa, vagyis a noni kivonata. A noni gyömölcsének (és levelének) sokféle gyógyító tulajdonságot tulajdonít a polinéz kultúra, de a CosIng besorolása szerint a kozmetikumokban használva a noni kivonat csak összehúzó funkciót tölt be. Paula Begoun szerint mint ahogy a legtöbb növénynek, a noninak van gyulladáscsökkentő, antioxidáns tulajdonsága is, bár még nem sok kutatás készült arra irányulóan, hogy ilyen téren mennyivel hatékonyabb, mint az ismertebb antioxidánsok.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!