Holika Holika

Ár:   499 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: zsofifi95, Módosítva: 2018. szeptember 7.

Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Fátyolmaszk teafával az üde és friss bőrért. Javítja a problémás bőrt, gyógyít, puhít és hidratál.

veniko12

2019. április 1.

Akciósan vettem még a rossmannban. Nekem nagyon tetszett, felfrissített, és megnyugtatta a gyulladásokat. Pihe-puha lett utána az arcom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 1.

bszandra

2019. február 9.

Én is akciósan vettem a Rossmannban. Nagyon kellemes illata van és annak ellenére, hogy juicy nem olyan folyósan nedves. A gyulladt pattanásokat megnyugtatta.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 9.

diadempigi

2019. január 20.

Nagyon megörültem, amikor felfedeztem a Rossmannban, egyszerre 10 db.-ot is vettem még teljes áron. Sajnos nekem csípte, feszítette a bőrömet, pár perc után már téptem is le. Piros lett az arcom és kicsapta. A maradékot elajándékoztam, nem panaszkodtak rá. Ezek szerint csak velem nem kompatibilis. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 20.

bendi13

Korcsoport: < 18
2019. január 19.

Nagyon megörültem, hogy a Rossmannban is lehet kapni koreai maszkokat. 250 Ft-ért vettem. Nekem mostanában előjött pár gyulladt pattanás, de ez nagyon szépen megnyugtatta őket. Nagyon kellemes az illata, nem csíp és jól hidratál. A maszk mérete is megfelelő. Biztosan veszek még, mert 250 Ft-ért sokkal jobb mint a Garnier fátyolmaszkjai.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2019. január 19.

bogdanbianka

2019. január 15.

250 Ft-ért vetter a Rossmannban akciósan, annyit megért, de teljes áron nem venném meg. Nekem semmi extra hatása nem volt, kellemesen puha lett tőle a bőrö, de ennyi.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 15.

cattitude

2018. december 21.

szerintem ez egy egészen okés maszk, csodát várni nem kell tőle. összetevői sajnos nem a legjobbak, de nem bántja az arcom. akkor használom, ha ki van pattogva az arcom, valamelyest segít a leszáradásukban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 21.

Xnano

2018. december 20.

Ma vettem a Rossmanban azt hiszem 299 forintert, bagyon kellemes volt hasznalni, de azert nem valtotta meg a vilagot.
Az H. H. aloe maszk is ki volt irva, de abbol mar nem maradt mire odaertem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 20.

Az H. H. aloe maszk is ki volt irva, de abbol mar nem maradt mire odaertem.

rafi

2018. december 20.

Szeretem a fátyolmaszkokat, de a jól bevált My Hsin Ni maszkok mellett szeretek kísérletezni az olcsóbb változatokkal is. Utálom a teafa illatát, de a hatása miatt megéri teafás cuccokat használni, számomra pozitívum, hogy ennek nem is olyan tolakodó az illata. Nem csípett, nem irritált, kellemesen hűsített, a pattanásaim mintha hamarabb leszárította volna a használata után, a pattanás utáni hegeket szépen halványította. Maga a maszk lehetne kicsit kevésbé széles, viszont az orrot takarhatná jobban.Nagyon sok cucc van benne, úgyhogy légmentesen visszacsomagolva simán használható kétszer is. Tetszett, nincs vele szemben különösebb negatív tapasztalatom, valahogy viszont mégsem volt az a hűha érzés utána. Egy sima teafaolaj többet ér.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 20.

hadri

2018. november 7.

Egyáltalán nem voltam lenyűgözve a hatásától, semmi extrát nem nyújtott. Szerintem semmivel sem tud többet mint egy Baleás fátyolmaszk és az ára is drágább.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 7.

lushgirl

2018. október 24.

LOVE IT.
Eddig a Garnier maszkjai tették normálissá a pattanásos múmiabőrömet, de ez ezerszer lekörözi azokat. ÉS olcsóbb is.
Igen, van benne anyag, nem mászkálni kell benne, hanem lehet egy kicsi "me time"-ot tartani. De utána halványabban a foltok és megtelik hidratáltsággal a bőr.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 24.

LOVE IT.

Antioxidánsok: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Gyulladáscsökkentők: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract, Allantoin
Hidratálók: Glycerin, Sodium Hyaluronate, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.