Huda Beauty

Ár:   $72   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   16,1 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Cassie25, Módosítva: 2019. november 28.

Ár:   $72
Kiszerelés:   16,1 g

6 matt árnyalatot és 9 glitter/metál árnyalatot tartalmazó szemhéjpaletta.

Huda Beauty Mercury Retrograde DUPE
Ár: 4500 Ft , Eladó: fairyfelicita
Állapot: 1 szín próbált, Helyszín: Oroszlány, fizetés: előre utalás után Foxpost, illetve személyes átvétel
16.000 - Huda Beauty Mercury Retrograde Eyeshadow Palette
Ár: 16.000 + szállítás , Eladó: Anett0721
Állapot: Kép szerint, Helyszín: Budapest IV. kerulet, fizetés: Személyes, Foxpost

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal (régi)

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal (régi)
powderwoman

FuegoFuego

2021. november 27.

Csodapaletta! Nagyon sokáig szemeztem vele, míg végül rávettem magam, hogy megrendelem. Sajnos Magyarországon nem lehet kapni, így kicsit körülményes a beszerzése, és jól meg kell nézni honnan, mennyi plusz költséggel (szállítás, vám, stb.), illetve mikor rendeled, ennél az árkategóriánál különösen nézegetni kell az akciókat. Az enyém Cult Beauty-ról jött és már fél éve használom. Egyszerűen imádom! Nagyon különleges színvilága van, nem is tudnék hirtelen olyan palettát mondani, amiben ugyanilyen színeket találnék, ami nagy szó, hiszen manapság százával jelennek meg új paletták. Tökéletesen alkalmas hétköznapi és igazán extrás alkalmi vagy party sminkek elkészítésére is. Amit külön szeretnék kiemelni azok a csillámok. Egyik palettám sem kel versenyre a Hudás csilámokkal, annyira gyönyörűek és különlegesek. Igaz, ezek is szóródnak, én Nyx alappal használom őket, így nincs velük gond és még intenzívebben csillognak. Én tényleg csak jót tudok mondani erről a palettáról, örülök hogy megrendeltem, és ha csak egy kicsit is gondolkodsz rajta, hogy beszerezd, nem tudok mást mondani: szívből ajánlom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. november 27.

ildi95

2021. október 2.

Sok keresgélés után úgy döntöttem, hogy megrendelem a Cultbeauty weboldaláról. Életem legjobb sminkes vétele volt. Eddig nem értettem, miért kerül egy-egy paletta ennyibe, de most már látom a különbséget minőség és minőség között. Annyira különleges a színösszeállítás, olyan krémesek a színek. A csillámok álomszerűek, nem potyognak. Szinte nem merem használni, mert nem akarom, hogy elfogyjon. A lehető legjobb vétel!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. október 2.

lolliheya

2021. április 16.

Ez az a paletta, amely olyan különleges számomra, hogy komolyan elgondolkodtam egy tartalék példány beszerzésén.
Egyszerűen brutálisan jó színválogatás, a pigmentáltság nem is kérdés a Huda palettáknál, nálam ez csillagos ötös.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 16.

AlexandraJ

2021. március 9.

Annyira különleges, gyönyörű színek vannak benne. Teljesen oda vagyok érte. Minden szín megfelelően pigmentált és nem tudok rosszat mondani róla.
Aki kicsit szeretne kísérletezni főleg a fényes csillámos színekkel, annak nagyon ajánlom. Főként kiegészítő palettaként egy jó nude mellé. Lehet magában is szép sminkeket készíteni belőle, de gyakran keverem más palettákkal mert kevés benne a sötétebb matt.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. március 9.

Lencseee

2021. január 16.

Ez a Huda paletta gondolkoztatott el azon, hogy talan a tobbi nagy palettaja kozul is erdemes lenne beszereznem egyet-kettot. Alapvetoen nekem keves benne a sotet szin, de megis helyet kap a kollekciomban. A formulaja mind a mattoknak, mind a csillamos szineknek hibatlan, konnyen osszedolgozodnak, mindegyik megy mindegyikhez es nem mellesleg estig ott maradnak, ahova reggel felapplikaltam oket. Azt hittem, hogy a light nude szineivel azonosak lesznek a vilagos szinek, de eloben ez megcafolodott, inkabb kiegeszitik egymast. (Egy vilagos boru es szoke nonek szerintem ez musthave alappaletta.) A kekes-lilas szinekert pedig hatalmas pacsi Hudanak, hogy kepes volt izgalmasabba tenni a szinvilagat. Egy szo, mint szaz, meses paletta ranezesre es hasznalat kozben is. Es tovabbra is egy csoda abbol a szempontbol, hogy itt aztan nincs "porolas/hullas".

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. január 16.

Amadea

2021. január 15.

Folyókat lehetne kiléptetni a medréből, annyi paletta jelenik meg, de ebben tényleg van extra. Végre nem egy megszokott színösszeállítás! Szokatlan árnyalatok keverednek kicsit konvencionálisabbakkal, szerintem okosan van összeállítva, mert mindkét tábort - a színes és a nude sminkek rajongóit is - vonzza és nem szükséges mellé másik palettát elővenni, hogy kicsit merész, de nem harsány sminket kreáljunk vele.
A mattok egy kicsit porolnak, de minimálisan. A fényes színeknek puha az állaga, főleg a felső sor középső, szürkés-lilás színének, élmény belenyúlni.:)
Maga a paletta meglepően súlyos, masszív műanyag, ami holózik, de nem szemkiverősen (mint az ABH Dream Glow Kitje, arra szó szerint nem lehet ránézni), jó kézbevenni.
Nagyon berzenkedtem a Huda termékektől - vagyis inkább Huda személyétől - de el kell ismernem, hogy ez egy nagyon jó paletta, örülök, hogy a kíváncsiságom legyőzte az előítéletem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 15.

Candy21

2020. november 1.

Nagyon szépek a színek egész nyáron le sem tudtam tenni nagyon könnyű vele dolgozni jól pigmentált tartós. Lehet vele nagyon visszafogott nappali de esti alkalmi sminkeket is készíteni. Számomra egy nagyon jól kihasználható paletta.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 1.

Anheszenamon

2020. október 28.

Csodálatos paletta, csodálatos színekkel. Mégis eladtam 😅mert annyi kipróbálni való márka és termék van, hogy alig használtam. Ennek ellenére is az a véleményem róla, hogy megéri befektetni rá, mert tökéletes minőség és nem tucat színeket tartalmaz. Sok variàciót ki lehet hozni belőle, nagyon szép sminkeket lehet kreálni a segítségével. A fényesek nem csupán fényesek, egyenesen szikrázóak. Nagyon jól sikerült paletta ez.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. október 28.

dorax

2020. október 18.

Gyönyörű paletta, a lehető legváltozatosabb és különlegesebb szinekkel. Ami a minőséget illeti, Huda nem spórolt vele, ugyanis kézzel és ecsettel is gyönyörű sminket lehet alkotni a szemhéjpúderrel, nem porzik és tartós is. Az ára ugyan nem kevés, de úgy gondolom ha egy szines palettát szeretne az ember - ami nem mellesleg pasztell - akkor jó befektetés, sokáig kitart és tényleg egy hozza a tőle várt szinvonalat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. október 18.

schnau.adelle

2020. június 4.

Hűha, ez a paletta egy álom... de komolyan.
November környékén vettem, azóta használom.
Minden pénzt megért, csodálatos a formula.
Ez az első Huda Beauty termékem, de biztos nem az utolsó!
A kedvencem belőle a glitter.. annyira krémes.. no meg a fénye.. Bombajó!
A metálfényű árnyalatok is fantasztikusak.
Nem is tudok rosszat mondani róla.
Akk teheti próbálja ki! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 4.

Hűha, ez a paletta egy álom... de komolyan.
November környékén vettem, azóta használom.
Minden pénzt megért, csodálatos a formula.
Ez az első Huda Beauty termékem, de biztos nem az utolsó!
A kedvencem belőle a glitter.. annyira krémes.. no meg a fénye.. Bombajó!
A metálfényű árnyalatok is fantasztikusak.
Nem is tudok rosszat mondani róla.
Akk teheti próbálja ki! :)

Hidratálók: Caprylyl Glycol

Könnyen kenhető olaj, aminek bőrpuhító (emollient) tulajdonsága van.