Hugo Boss

Ár:   8490-10 280 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   40 ml, 60 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Schildi, Módosítva: 2012. április 19.

Ár:   8490-10 280 Ft
Kiszerelés:   40 ml, 60 ml és 100 ml
Lelőhely:   parfümériák, online

Illatcsalád: gyümölcsös-virágos

Vargadrienn123

2018. szeptember 20.

Illata nagyon jó èn nagyon szeretem viszont nem egy Gucci hogy egèsz nap tartson.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. szeptember 20.

kvin

2018. január 6.

Nem rossz, de nem nagy durranás. Nálam dominálnak a gyümölcsök és a jázmin, Nivea-hoz nem sok köze. Valóban gyümölcsös-virágos, de az egyhangú fajtából, nem az, amire vágyik az ember. Ha kapjuk, akkor elfújkáljuk, ajándékba talán jó, nem nagyon lehet mellélőni. Nem bátor, ütős illat, hanem biztonsági játék. Hétköznapi rohangálósnak megteszi, de hamar rá lehet unni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 6.

angelina69

2017. június 10.

Nekem néhány Boss illat kifejezetten tetszik. Na, de ez!!! Ez mi? Azt írják, gyümölcsös-virágos. Lehet, hogy ismét az én kémiám a hibás, de én csak krém (Níveához hasonló) illatot érzek, ám azt is csak éppen mutatóba. Lehet, hogy a parfüm készítője kiérzi ebből, amit szeretett volna alkotni, de mi, átlagos orral megáldott nőcik, bizony a nagy semmit. Nem szeretek leminősíteni semmit, de a helyzet az, hogy a rossz kritika olykor építő jellegű is lehet. Az tuti, hogy 5 számjegyű összeget biztos nem adnék a semmire.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. június 10.

Rebje

2016. december 8.

Nőcis, virágos semmi extra. Nem rossz de nem nagy szám. Nem tartós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. december 8.

Nőcis, virágos semmi extra. Nem rossz de nem nagy szám. Nem tartós.

biusjj

2013. december 29.

Nagyon vágytam rá és mikor megkaptam... Szeretem, de hamar ráuntam. Könnyű illat, felejthető. Tartóssága se volt kimagasló.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 29.

andikaaa

2013. november 12.

Imádom ezt a parfümöt, nekem ez a favorit évek óta! Kellemes, nem túl tolakodó illat, a tartósságával sincs problémám.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 12.

csilluca

2013. október 10.

Én nagyon szeretem :) és nekem tartós is. Igazán nőies, télen használom inkább... 100ml-est kaptam pár éve és nagyon élvezem h még mindig van belőle :D

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. október 10.

szamoca

2012. június 28.

Nagyon kellemes, de sajnos nem tartós. emiatt 3 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. június 28.

Nagyon kellemes, de sajnos nem tartós. emiatt 3 csillag.

Schildi

2012. április 7.

Nagyon kellemes az illata...Elsö Hugo Boss parfümöm:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 7.

Nagyon kellemes az illata...Elsö Hugo Boss parfümöm:)

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Octinoxate, Diethylamino Hydroxybenzoyl Hexyl Benzoate