Hugo Boss

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: miraclum, az összetevőket feltöltötte: ferencz.eva81, Módosítva: 2021. január 25.

Lelőhely:   parfümériák, online

Illatösszetevők: sárgadinnye, papaja, őszibarack, ciklámen, nőszirom, liliom, jázmin, vanília, szantál, cédrus, benzoin

Hugo Boss Hugo Woman Edt

alexa12

Greti0212

Bőrprobléma: Nincs
2024. március 28.

Bele vagyok betegedve hogy nem gyártják. Nekem is az abszolút nr1. Most másodszor fogom Németországból rendelni amolyan használt oldalról. Ha tudja valaki hogy honnan lehetne még szerezni, szóljon már. Egyszerűen nem találok igazi illatot azóta. Pedig mindig próbálkozom újítani. ..

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Nincs |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2024. március 28.

Duncsi

2019. november 28.

Kedvenc parfümöm, sajnos nem gyártják már. Ami lett helyette azonos néven, az EDP és teljesen más illatú. Ha valakinek van eladó, akár bontott is, a régi edt verzióból, kérem, hogy jelezze, megvenném.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 28.

viragi

2017. november 2.

Friss, üde, nem tolakodó, olyan könnyed tavaszi parfüm, két üveggel biztos elhasználtam belőle, én szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. november 2.

Luiselotte

2017. szeptember 10.

Ohh hát Te is itt vagy ?
Tini koromban kaptam belőle egy minikét és féltve őrzött kincsem volt. Jeles alkalmakkor használtam , inkább csak szagolgattam. :D
90'-es évek ...Ck One, Kookai , ezek jutnak róla eszembe. Friss , vizes , könnyed, nem zavar senkit és nem tartós.
2017-ben hétköznapi szaladgálós illatnak tudnám elképzelni , vagy cukorkaundorban szenvedő tinilányok első illatának.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 10.

Ohh hát Te is itt vagy ?

bbrilona

2017. augusztus 2.

Három üveggel használtam el ebből a parfümből. A férjemnek nagyon tetszett az illata és ha nem volt jobb ötlete, ezzel ajándékozott meg. Én nem szerettem igazán, mert nem elég nőies hivatali illatnak találtam. Nem volt különösen tartós sem. Az üvege pontosan tükrözi a benne levő illatot.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. augusztus 2.

narancsik

2016. július 14.

Életem első parfümje, a szerelem azóta is tart, és talán sosem fog múlni. :) Rengeteg élményt kísért végig. Finom, nem harsány, de nagyon különleges és eszméletlen tartós (úszás után is érződött rajtam).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 14.

csikosmatyas

2016. március 3.

Mini üvegem van, minek nagyon örültem mert gyűjtöm őket. Az illat hááát igazi '90-es evek! Erjedt alkoholos gyümölcs. Brrrr...az üveg 2* a többi 0

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. március 3.

danzsu

2015. december 31.

Pár héttel ezelött kicsit nosztalgikus hangulatba kerülve ,az illatok között keresgélve,beleszippantottam... Értem,hogy miért voltam érte megőrülve a 90-es évek (és 20-as éveim) végén ! :) Nagyon tetszett most is! Nincs kizárva,hogy még birtokolni fogom,hiszen az igaz szerelem nem múlik el sosem.... ;) :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. december 31.

Donna

2015. november 18.

20 éve szerettem bele, azóta mindig van belőle otthon. Ő a jó értelemben vett biztonsági tartalék, amit akármikor elő tudok venni. Nincs túl nagy hatósugara, és nem kiabál figyelemért de pont ezt szeretem benne.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. november 18.

Pampilla

2015. október 25.

Kilencvenes évek végèn,amikor parfümériában dolgoztam,akkor jelent meg ez az illat,boldog-boldogtalan fújta magára a boltban,épp ezért akkor nem is vonzott különösebben. Most már igen,mert ritkaság és a felhőtlen fiatalságomra emlékeztet,és nekem olyasmit sugall,hogy: gyerünk csináld,pörögj,merj,légy bátor,ne érdekeljen a korod,most is fiatal vagy! Egyszóval ez az illat engem inspirál,cselekvésre ösztőnöz. ;)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. október 25.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum/Fragrance

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.