Hurraw!

Ár:   $4.29   Kategória:   Ajakápolók
Kiszerelés:   4,3 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: krenat, az összetevőket feltöltötte: NoraH, Módosítva: 2016. május 23.

Ár:   $4.29
Kiszerelés:   4,3 g
Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Ajakápolók

Tápláló, éjszakai használatra kifejlesztett ajakbalzsam. Organikus, vegán termék. Különlegesen sűrű, krémes és gazdag, így sokáig az ajkakon marad. Kellemes vanília és perubalzsam illata segít álomba merülni. Kék kamilla tartalma extra gondoskodást nyújt az ajkaknak.

cherry19

2018. december 15.

Krónikusan cserepesek az ajkaim. Télen-nyáron, ha 3,5l vizet iszom egy nap vagy alig 2 pohárral, ugyanaz a helyzet és eddig az égvilágon semmi, s e m m i sem tudott vele valamit kezdeni hosszabb távon. Első néhány alkalommal minden jó, aztán megszokom és semmi hatás.
Nos ez a formula a megváltás számomra.
Shaanxo videóiban hallottam egy időben, hogy ezt a szájkencét használja, aztán legutóbbi iherb rendelésemkor bedobtam egyet magamnak kettőt barátomnak, gondoltam próba cseresznye.
Ilyen drága ajakápolóm szerintem életemben nem volt, pedig nem is olyan vészes, na de ez minden fillért megér.
Egyedül az illatát utálom. Nem utálom, gyűlölöm, átütő propoliszszag..még szerencse, hogy hamar elillan.
Nem zsíros érzés, de tökéletesen hidratál, nem vizezi fel a szám (nem lesz olyan fehér csík), a csomagolás kompakt, bár a kupakját félek, hogy egy óvatlan pillanatban elhagyom.
Ez lesz az az ajakápoló, amit szerintem ötösével fogok rendelni, annyira életmentő...csak másik illatban/ízben.

Most nézem avokádóolaj van benne legnagyobb mennyiségben, a kedvenc rúzsformulámnak (essence colour&care) is szerves összetevője..lehet van valami összefüggés a kettő közt..hmm...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 15.

Nos ez a formula a megváltás számomra.

krenat

2016. május 25.

Az én ajkaim leginkább olyan semmilyenek - ezalatt azt értem, hogy nem szoktak kicserepesedni, de olyan igazán jó puhák sem szoktak lenni, pedig ügyelek a hidratálásra, sok vizet iszom, shea vajjal vagy kakaóvajjal ápolom a számat, stb. De semmi nem tett csodát velük... egészen addig, míg ki nem próbáltam ezt a terméket! Leírni nem tudom, hogy mennyire imádom. Az illata isteni, édeskés vaníliás, de kicsit fűszeres is, gondolom ez a perubalzsam, bár bevallom erről én eddig azt sem tudtam, hogy micsoda :) Mindenesetre nagyon jó.
A legjobb benne viszont a hatása, reggelre valóban mennyei puha, eszméletlenül selymes lett az ajkam már az első használat után is. Hihetetlen! Enélkül biztos nem fogok lefeküdni aludni többé :) 10 csillagot adnék neki, ha tudnék.

Update: Továbbra is imádom a terméket. Minden este bekenem vele az ajkaimat, és azóta azt vettem észre, hogy napközben is kevésbé igénylik a hidratálást. És tényleg szuper tartósan fennmarad, volt hogy az éjszaka közepén felébredtem valamire, és még mindig éreztem, hogy fenn van, de nem ragacsos egyáltalán, finom balzsamos érzés.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 25.

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract
Hidratálók: Persea Gratissima (Avocado) Oil

A Rosa Rubiginosa nevű vadrózsa csipkebogyójának olaja. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint emollient összetevő. Ez az olaj rendkívül gazdag esszenciális zsírsavakban, vitaminokban, karotinoidokban, ezért kiváló anti-aging összetevő. Paula Begoun szerint nagyon jó antioxidáns és emollient, a Truthinaging információi szerint pedig rendkívül gazdag forrása az A- és a C-vitaminoknak és duzzanatcsökkentő, vérzéscsilapító, heggyógyító, és erőteljes hidratáló hatással is rendelkezik, valamit stírák és ekcéma ellen is hatásosnak bizonyult.

A perubalzsamfa kérgéből kivont illóolaj. A kozmetikai szerekben maszkolóként (szagokat, ízeket semlegesítő hatása miatt) használják, de arra érzékenyekben allergiás reakciót válthat ki, ezért a kozmetikumokban korlátozásokhoz kötött a használata.