Hylamide

Ár:   7800 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: NoraH, Módosítva: 2022. április 6.

Kategória:   Lemosók, Tonikok

A rendkívül hatékony, kristálytiszta mikroemulzió olajokat, észtereket és víz-kompatibilis tisztítószereket egyesít egy fejlett formulában, mely úgy működik, mint egy olajos lemosó, viszont úgy viselkedik, mint egy víz alapú, és könnyen leöblíthető. A mediterrán tátorján és a kelet-ázsiai kanuga olajai a növényi eredetű észterekkel együttműködve egyetlen lépésben tüntetik el a szennyeződések, az arc- és szemsmink minden nyomát. Lemosáskor a fenntartható forrásból származó amazóniai olajok a tisztított paradicsom karotinoidokkal együtt egy ártalmatlan, kellemes, nem komedogén hidratáló réteget hagynak maguk után. A hagyományos olajos lemosókkal ellentétben ez a korszerű mikroemulzió nem igényli törölköző vagy kendő használatát az arctisztításhoz, mivel vízzel könnyedén eltávolítható.

Lilla16

2021. november 16.

A sminket szépen leszedi, a szememet sem csípi, de személy szerint rájöttem végre, hogy úgy általában nem szeretem az olajos termékeket, sajnos ez sem lett szerelem. Felraktam a terméket eladásra, remélem másnak, aki szereti, hasznos lehet :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. november 16.

pont

2021. június 1.

nekem alapvetően bejött. nem csíp és megefelően lehozza a sminket dupla tisztítás első lépéseként. könnyedebb, kevésbé sűrű, inkább vízszerűbb állaga van, abszolút nincsen ez a 'ragacsos' lemoshatatlan hatása, ami némelyik lemosó olajnál nekem annyira nem szimpi. bár az is tény, hogy emiatt folyósabb és nehezebb vele bánni.
ami nem tetszik, az a fura illata és a kiszerelése. a kupakot baromi nehez leszedni róla és amúgyis praktikusabb lenne egy pumpás verzió. illetve abban sem vagyok biztos, hogy ennyi pénzt megér, de maga a termék szerintem elég jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 1.

BTLaura

2020. november 21.

Azt hiszem Pötyi véleménye áll az enyémhez legközelebb. Szerettem volna szeretni, de nem ment. Nem igazán szerettem sem az illatát, sem az állagát, túl vizes, nem kényelmes adagolni. A spirálokkal nem bír el, egy picit irritálja is a szemet. A sminket egész jól lehozza, de összességében a használata nem adja azt a kényeztetés-faktort, amit vártam. Inkább a testesebb olajos lemosókkal, vagy balzsamokkal kísérlezetem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 21.

szofka77

2020. május 23.

En nemreg vettem, egesz jo egyebkent, de nekem a boromon a porusaim tagabbak lettek,es nem lett tisztabb az arcom egyaltalan tole a miteszereket is erzem amikor vegighuzom az arcomon az ujjam...a porusaim viszont megteltek zsirral..egyebkent meg medence szaga van nekem, meg raadasul olajos is..most majd leakarom valtani a huxleyra..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 23.

Lencseee

2019. április 27.

A hylamideos arcapolasi dobozkabol ezt tartottam legkevesbe izgalmasnak, aztan megis ez lett az egyik wow termek kozuluk. Az allaga konnyu, vizes es nagyon keves is eleg az arctisztitashoz. Kimeletesen tisztit es sokaig tart, minden karos es allergen anyagtol mentes. Eddig a cerave volt a kedvenc arctisztitom, most mar ketten vannak...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 27.

Lucyshyne

2019. április 21.

IMÁDOM! Az első drágább lemosóm, és hát érezhető a különbség. Nem sminklemosásra használom, mivel mostanában nem sminkelek, így a sminkeltávolító képességeiről nem tudok beszámolni.
Ami leginkább megfogott benne, az a szuper puha hidratált érzés, amit maga után hagy. Ugyan illatanyagmentes, de valami nagyon halovány, kellemes aromája van azért. Nekem babapopó tapintatú, eszméletlen hidratált bőrt varázsol, főleg a TO glykolsavas tonikjával együtt használva.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 21.

katt

2019. január 14.

Imádom. Jól tisztít, könnyen lejön, kellemes használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 14.

Imádom. Jól tisztít, könnyen lejön, kellemes használni.

KatalinRiecke

2018. november 10.

Arclemosonak nem annyira szeretem, de smink lemosasra nagyon jo. Szintelen, szagtalan, hatekony. Zavar az olajos allag, de remek termek.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 10.

elike

2018. szeptember 24.

Nekem ő volt az első olajos lemosóm és nagyon bejött! A pórusaim tisztává váltak, ha áthúztam az ujjam az államon vagy az orrom tövében, akkor csak a nagyon sima bőrt éreztem, eddig ilyen csak a radír után volt. Nagyon elégedett vagyok vele!
A sminket könnyen és finoman veszi le, ilyenkor száraz arcra kell felvinni a lemosót, ami fura volt eleinte, de mivel az eredmény remek volt, nem bántam, hogy nem a megszokott módon kell használni.

Hydrophilolajokat mindenkinek! )))

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. szeptember 24.

Hydrophilolajokat mindenkinek! )))

zalla

2018. január 13.

Szettben rendeltem, magamtól nem biztos, hogy kipróbáltam volna, mert nem szeretem az olajos lemosókat. Az első, ami meglepett a termék állaga: könnyű, egészen vízszerű. Színe nincs, szerintem illata sincs. Sminklemosásra szárazon ajánlják: én általában a tenyerembe csöpögtetek, onnan viszem fel az arcomra, sminkmaradványokat masszírozok, öblítek. Szerintem nem hozza le maradéktalanul a sminket, de ebben lehet az én ügyetlenségem is benne van (a szempilláim környékéről soha nem tudom egy lépésben eltávolítani a sminket, mindegy hogy milyen szuper lemosót használok). Vízzel könnyen lejön, tényleg hagy egy maga után valamit. Nem állítom, hogy kellemetlen olajos réteget, de azért valamit hagy, amitől kevésbé húzódik az arcom. Mostanában inkább kombinált-normál a bőröm, így kicsit féltem, hogy nem ront-e a bőröm állapotán, de szerencsére se zsírosodást, se mitesszert nem észleltem. Összességében elmegy, nem rossz, de csodát nem tesz, és az ára is borsos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 13.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Oenocarpus Bataua Fruit Oil, Plukenetia Volubilis Seed Oil