I love...

Ár:   1590 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Deni, Módosítva: 2012. január 11.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Tusfürdők

Kiszerelés: 500 ml

NadjaBlue

2015. július 4.

Imádom a kókusz illatot, ez pedig kifejezetten finom. Habfürdőként még nem próbáltam, de tusfürdőnek kiváló, kellemes érzést nyújt a bőrnek és még tartós is.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 4.

BubuMaczko

2013. december 12.

A férjem habfürdőnek, én tusfürdőnek használom. Az illata nagyon természetes, finom. Jól habzik habfürdőnek, selymes bőrt hagy hátra tusfürdőként!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. december 12.

Laura19

2013. október 13.

Én tusfürdőnek használom. Szuper illata van. Jó nagy adag, kedvező áron.
Nem szárít és az illatát hosszan érzem. Remek!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. október 13.

Én tusfürdőnek használom. Szuper illata van. Jó nagy adag, kedvező áron.
Nem szárít és az illatát hosszan érzem. Remek!

Claudiaa

2013. július 30.

Nagyon szeretem, ahogy a többi I love... termékeket is. Annyira intenzív kókusz illata van, nyami.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. július 30.

Lysadora

2013. március 30.

Olyan finom kókusz illata van, nagyon örülök, hogy megvettem! Végre nem egy mű illat. Gél állagú, jól habzik!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 30.

Bibi

2013. január 17.

Ez az illat leirhatatlanul finom, tomeny kokusz, nagyon szeretem! Az allagaval sincs semmi problemam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 17.

trianka

2012. október 19.

Csak annyi a baj azzal, hogy géles állagú, hogy akkor a flakonra miért az van írva, hogy shower creme... Ennek ellenére azért le a kalappal, mert az én bőrömet a gélek mindig szárítani szokták, ennél pedig egyelőre nem észleltem ilyesmit, igaz nem is hidratál, de azzal már túl sokat várnék. Az illata valami isteni, olyan, mintha valami tejes-kókuszos koktélt kennék magamra, a csomagolása pedig kifejezetten aranyos, tetszenek rajta a kis beach-hangulatot sugalló szövegek :) Egyedül azért adok 4-est, mert alapvetően krémtusfürdőket szeretek használni a bőröm hidatálása miatt, arra számítottam eredetileg, és végül csak az illat csábított bele a megvásárlásába...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 19.

Deni

2012. január 28.

Megtaláltam.
A tökéletes kókusz illatot. Eddig mindig belebotlottam a mű kókuszosokba, de ez.....
Nálam mindent visz. Én konkrétan kókuszligetben érzem magam, mikor ezzel fürcsizek. :D
A párom is imádja.
A flakonban talán egy picit erős illata lehet, de a bőrön már csak a kellemes, lágy illat marad. Én imádom, nem cserélném el semmi pénzért másra.
Update:
Állagra valóban gélszerű, de szerintem nincs ezzel semmi baj, a legtöbb habfürdőnek ilyen az állaga, legalább is az én fürdőszobámban. :) :)
És amit már a testápolónál is leírtam, de ide elfelejtettem: tartós illat. Nagyon tartós illat! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. január 28.

Megtaláltam.
A párom is imádja.
Update:

ljudith78

2012. január 28.

Szemezgettem ma vele a Douglasban, de nem vettem meg, illatra valóban fantasztikus, de állagra nem nagyon nyerte el a tetszésemet, én krémtusfürdőre számítottam, ez meg nekem inkább gélszerűnek tűnt. Azért lehet teszek egy próbát, mert az illata az valóban olyan kókuszillat, amilyet talán még soha nem éreztem egy tusfürdőben sem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. január 28.

Vitaminok: Panthenol