Best of Beauty 2019

I'm from

Ár:   $28.90   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   110 g   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   Tág pórusok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: mliptak, Módosítva: 2019. január 8.

Ár:   $28.90
Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Tág pórusok

Lemosást igénylő prémium arcmaszk 8,6% tiszta vulkáni kőzettel, mely a Jeju-szigetről származik. Gondoskodik a pórusokról azáltal, hogy kontrollálja és felszívja a felesleges faggyút, valamint eltávolítja az elhalt hámsejteket. Természetes ásványokban gazdag, ennek köszönhetően feszesít, és javítja a bőr rugalmasságát.

isanita123

2018. július 17.

Zsíros bőrű vagyok, mégis szükséges utána a hidratálás, mert húzódik a bőröm. Egyenletessé teszi a bőrfelszínem és összehúzza a tág pórusaimat. Nekem egy kicsit drága, szerintem más, olcsóbb terméknek is van ilyen hatása. Nem fogom újra venni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. július 17.

zsizska

2018. január 15.

Kellemes krémes maszk és nagyon klassz a spatula, amit adnak hozzá. Nagyon simis használat után a bőröm. Ha túl sokáig marad fent akkor egy picit kipirosodik a bőröm, különösen a kenés szélein. A pirosság hamar elmúlik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 15.

Lunalaluna

2017. december 23.

Nagyon szépen összehúzza a tág pórusokat. A 20 perc hatóidő alatt kicsit húzza a bőrt a száradás miatt, de könnyű lemosni és selymessé teszi a bőrt. Én használtam utána hidratáló szérumot, szóval azt nem tudom, hogy szárítja-e a bőrt, irritációt azonban nem tapasztaltam.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 23.

lide81

2017. július 30.

Szuper termék. Könnyű felvinni a maszkhoz csomagolt szilikon-spatulával. 20 perc alatt szárad, langyos vízzel kell lemosni, szép, ragyogó, tiszta bőrt eredményez. Az én inkább vízhiányos, helyenként tág pórusú bőrömnek talán picit sok volt a szárító hatása, kissé kipirosodott utána, de egy gazdag krémmel könnyen korrigáltam. Az arcom bársonyos és egyenletes felületű lett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 30.

Antioxidánsok: Totarol
Gyulladáscsökkentők: Portulaca Oleracea (Green Purslane) Extract
Hidratálók: Butylene Glycol, Glycerin, Betaine

Kaolin 0 0

Bentonite 0 0

A százszorszép virágának a kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőr kondícionáló hatású összetevő. Paula Begoun szerint viszont eddig még semmilyen tudományos kutatás nem utalt arra, hogy hasznos lenne a bőrnek.

Az ázsiai útifű kivonata. A kozmetikumokban nagy valóüszínűséggel a lándzsás útifű kivonatához hasonlóan baktériumölő, sebgyógyító tulajdonsága miatt használják.