IDUN Minerals

Ár:   7590 Ft   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet és az összetevőket feltöltötte: MadhavaNaturalis, Módosítva: 2019. október 4.

Különleges eljárással tisztított ásványokat kombinál 4 árnyalatos formában egy csaknem végtelen kombinációjú kinézetért. Az ultra-szofisztikálttól kezdve a füstös és drámaiig, bármi lehetséges a nagyszerű színválasztékunkkal. Csillogó és matt szemhéjfestéket is tartalmaz.

Vegán

3 változatban kapható

Emolliensek: Octyldodecyl Stearoyl Stearate, Caprylic/Capric Triglyceride PEG-4 Esters
Emulgeálószerek: Caprylic/Capric Triglyceride PEG-4 Esters
Fényvédők: Zinc Oxide