IDUN Minerals

Ár:   4590 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   1,2 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: MadhavaNaturalis, Módosítva: 2019. október 4.

Kiszerelés:   1,2 g

Lágy, egyszerűen használható, intenzív színt ad, viaszt tartalmaz, valamint egy magas tisztaságú ásványi formulát. Beépített szemöldök fésűt tartalmaz, amely rugalmasságot biztosít ahhoz, hogy természetes és drámaibb kinézetet is létrehozhassunk.

Szemészetileg tesztelt és megfelelő az érzékeny szemekre és a kontaktlencsét viselők számára is. Vegán.

3 árnyalatban kapható

Emolliensek: Synthetic Wax, Caprylic/Capric Triglyceride PEG-4 Esters