Ilcsi

Ár:   3200 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   kozmetikák   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Makk Zsuzsó, Módosítva: 2012. június 8.

Lelőhely:   kozmetikák
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Antioxidáns, hámosító, nyugtató, összehúzó, ösztrogénpótló, regeneráló, zsírpótló olaj érzékeny, rozáceás, zsír- és vízhiányos bőrre.

Növényi hatóanyagaI: cickafarkolaj, kukoricacsíraolaj, fenyőolaj

Kiszerelés: 25 ml

Nessy

2020. április 27.

Semleges. Változó, hogy mennyire szívódik be, a bőr állapotán és a kiegészítendő krémen is sok múlik, problémát nem okozott, de különösebb hatást sem érzékeltem. Szépen lassan el fogom kenegetni, illetve alternatív felhasználásként arcgyanta eltávolításra is megfelel. Az illatát imádom, de én bármiféle fenyőillattal így vagyok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 27.

torppicur3

2015. március 17.

A csipkebogyó habkrémemet gazdagítottam vele éjszakánként. Jól hidratált, a doboz vége felé viszont kissé avas szaga lett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. március 17.

gruecendre

2014. augusztus 6.

a test másik felén is kiváló, ha aranyérrel küzd valaki.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. augusztus 6.

a test másik felén is kiváló, ha aranyérrel küzd valaki.

Pöti

2013. július 5.

Mágnesen pakolás alá használom, hogy könnyebben le tudjam húzni... De még így is megnyúzom magam.. Viszont nagyon jól hidratálja a bőrt. Krémbe is teszek néhány cseppet, ha éppen szárazabb napjait éli az arcom...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. július 5.

rikiki25

2012. december 18.

Én a hidratáló krémembe teszek belőle pár cseppet. Nagyon jól felturbózza a krémeket. Ajánlom bárkinek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 18.

Makk Zsuzsó

2012. október 26.

Arctisztítás után, a 7gyógyfüves pakolás alá szoktam tenni (így nem szárad ki a bőr), de alkalmanként hidratálóba is keverek belőle egy cseppet (persze csak éjszakára). Jól kiegészíti a többi Ilcsi terméket.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. október 26.

Antioxidánsok: Ascorbyl Palmitate, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Vitaminok: Ascorbyl Palmitate, Tocopherol

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Réz-szulfát. Paula Beguoun szerint helyileg alkalmazva hatékonyan segíti a sebgyógyulást, viszont nem tud olyan kutatásról, mely bizonyítaná, hogy az réz-szulfátnak bőrápolási termékek összetevőjeként is lenne bármi haszna  a bőr számára.