Ilcsi

Ár:   4390 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   125 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   kozmetikák   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet feltöltötte: krisztina321, az összetevőket feltöltötte: Radam, Módosítva: 2020. november 28.

Lelőhely:   kozmetikák
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Csökkenti a gyulladást, normalizálja a faggyúmirigy-termelést (fejbőrön is), enyhíti a korpafelrakódást, hámlást, viszketést. Látványos eredményt érhetünk el a nagyon zsíros, aknés bőr kezelésekor, ha a bőrápolást kiegészítjük a Kénes termékcsalád többi tagjával. Használhatjuk zsíros vagy korpás fejbőr kezelésére, fül körüli hámlásra, lichen pilárisra.

Ár: 3600 , Eladó: niomiode
Állapot: Bontatlan, Helyszín: Bp, fizetés: Személyes v posta v foxpost

DorothySue

2020. szeptember 24.

1 hónapja használom, a nagyobb pattanásokat szépen leszárítja, a zsíros bőrömet pedig egyáltalán nem szárítja ki. Az ára az kicsit borsos, de nagy a kiszerelés szerintem sokáig ki fog tartani.
Szaga pedig...kénes :D Mint a gyógyfürdők, ahhoz tudnám hasonlítani.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 24.

Szaga pedig...kénes :D Mint a gyógyfürdők, ahhoz tudnám hasonlítani.

adanita

2019. szeptember 7.

Aztaaa @#a\Q&#

Tegnap szereztem be, annyi biztos, hogy eszméletlenül büdös. Láttam megemlítve a véleményekben, de gondoltam jól van, mit kell itt kényeskedni, pl a teafaolajat is sokan nem bírják, nem is értettem, a lényeg, hogy hasson és kész!

Aztán este kipróbáltam: konkrétan a záptojás és a (bocsánat, szépen írom) tömény puki szag keveredése hatotta át a fürdőszobát, a párom ki is kiabált a szobából, hogy "mi ez a fing szag??!" :D :DD

Émelyíti is kicsit a gyomrom és erősen szoknom kell, nagyon remélem, hogy lesz annyira hatásos mint amilyen büdös... :D

1-2 hét után jövök updatelni, megelőlegezek egy 4-est,hiszek benne.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. szeptember 7.

Aztaaa @#a\Q&#

1-2 hét után jövök updatelni, megelőlegezek egy 4-est,hiszek benne.

Edlas

2018. november 25.

Árához képest... Hát hmmm... Első egy-két hétben úgy tűnt, hogy csodát tesz, mert jol leszaritotta a sebeket, pattanasokat, de ztana egyik naprol a másikra ugy kiszáradt az arcom tole, hogy nem volt annyi mennyiség amit ne szívott volna be az arcom, pedig tonik használat alatt is használtam krémet, mert hajlamos egyik-napról a másikra ugy kiszaradni a bőröm, de mégsem lett jo. Lealltam a tonikrol, most már vissza jottek a pattik, de a bőröm legalabb nincs kiszaradva

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 25.

PaNel95

2017. január 29.

A szaga a hatását látva már nem is tűnik borzasztónak. Igazából mivel kénes tonik, nem is lehet mást várni a szagát illetően!
Nekem nagyon szépen rendbe tette az arcbőrömet. Pár hónapig használtam, aztán miután már nem volt szükségem ennyire erős hatású tonikra, a citromosra tértem át.
Nagyon durván zsíros és pattanásos volt a bőröm. De minden reggel és este használtam kitartóan és rendbe hozta. Este szinte eláztattam az arcbőrömet vele a lakótársaim örömére. :D De muszáj volt. A pattanásaimat is 2-3 nap alatt teljesen eltüntette.
Azóta nincsenek is ilyen problémáim, illetve csak pár pattanásom van, amik néha előjönnek. Pedig már nem használom vagy 1,5 éve!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 29.

olasz78

2016. október 13.

Nemsokára elfogy ... szerencsére. A dolgát teszi, de az illata hmm ... szóval azt hiszem nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. október 13.

annacska87

2016. március 10.

Nagyon aknés bőrre nyomkodás után nagyon szeretem. A szaga igen... elég kellemetlen, de rendkívül jól fertőtlenít, összehúz.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 10.

Katie27

2012. június 2.

Konkrétan záptojásra emlékeztet az "illata", remélem a hatása kárpótol,, még 1 napja használom csak :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. június 2.

krisztina321

2011. augusztus 29.

BORZASZTÓ BÜDÖS!!! Kárpótol az eredmény, de a záptojás és a zsóry fürdő elbújhatnak!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. augusztus 29.

Gyulladáscsökkentők: Sulfur