Ilcsi

Ár:   5690 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   200 ml   Bőrtípus:   Száraz, Kombinált
Lelőhely:   kozmetikák   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet feltöltötte: Nimrod, az összetevőket feltöltötte: Radam, Módosítva: 2021. március 9.

Lelőhely:   kozmetikák
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Száraz, Kombinált
Bőrprobléma:   Vízhiány

Értékes hatóanyagainak köszönhetően regenerálja a száraz érzésű, sokszor élettelen bőrt. Rendkívül frissítő és selymesítő hatású.

Ár: 4600 , Eladó: niomiode
Állapot: Bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes, posta, fox, packeta

foxgirl

2022. április 5.

KM beauty box révén próbáltam ki ezt a terméket. Könnyen eloszlatható, számomra kellemes illatú. Különösen nem irritált, de valahogy mégis kicsit szárította a bőrömet. Testápolózás nem maradhatott ki utána. Jó volt kipróbálni, de magamtól nem venném meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. április 5.

Uveggalamb

2022. március 31.

Az az igazság , hogy én arcra nem merném használni. Iszonyatosan szárít , sztem csikorgós száraz lenne tőle az arcom, csakúgy,mint a testem is.
Krémmánia beauty boxos beszerzés, én magamtól biztos nem vettem volna meg. Tusfürdőként elhasználom, mert az illata nekem speciel pont tetszik, sztem nagyon frissítő, állaga is kellemes. Tényleg egyedül a szárítása miatt semmiképp nem újravevős, mert sztem a testnek sem tesz jót, ha szétszárítjuk. Így viszont minden zuhanyzás után garantáltan testápolózás következik, emellett a termék mellett nem felejti el az ember, hogy bekenje magát jó alaposan.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. március 31.

despoina

2022. március 19.

2019 augusztusában próbáltam először akkor 100 ml. kiszerelésben volt még. Anno nagyon csípett, arcon alig lehetett használni. Valamit csináltak vele mert mar nem csípi ennyire a szemem és jobban lehet használni. A 200 ml. kiszerelés praktikusabb, én egész testre is használom. Jól tisztit szépen rendbe rakja a problémás vízhiányos de pattanásra hajlamos bőrt. Enyhén hámlasztja is a bőrt, finoman lehúzza róla az elhalt réteget illetve fürdés után nagyon finom a bőr tapintása.
Elég gyorsan fogy mindennapos használattal, árban viszont elég drága.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. március 19.

Elég gyorsan fogy mindennapos használattal, árban viszont elég drága.

Yummy

2022. március 11.

Km boxban volt. Csak a testemre mertem használni, mert nekem szárította a bőröm, tipikus csikorgós szappan érzet. Az illata nem zavart, nem kellemes de nem is bántó, olyan zöld teás. Kevés elég belőle, tetszett a pumpás megoldás. Magamtól nem venném meg, ennyi pénzt nekem nem ér meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. március 11.

Beiggi

2022. március 2.

KM boxba érkezett, az illatán és az állagán kívül semmi kifogásolhatót nem találok benne. Testre és arcra is használtam, kíméletes az érzékeny bőrömmel. Annyira viszont nem kaptam hozzá kedvet, hogy meg is vásároljam a későbbiekben.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. március 2.

Amea

2022. február 4.

Kevés kell belőle, szépen tisztít, nem szárít rommá, nem irritál és engem az illata sem zavar. Meglehetősen tömény cucc, ebből tényleg egy kis pumpálásnyi elég volt, de nekem tetszett, szívesen használtam.
Mondjuk nagyon nem tudott megmelegedni nálam, mert odaajándékoztam egy családtagnak, akinek szintén bejött, de nem venné meg magának.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. február 4.

sildi

2022. február 4.

Szintén boxból jutottam hozzá, vegyes érzelmeim vannak vele kapcsolatban. Az arcomra inkább nem használom, mert szárít, kellemetlen, húzódó érzést hagy (persze a testemen is szárít, de ott kevésbé rossz érzés, na meg rá is testápolózok). Nem tudom, miért lenne ez jó a száraz bőrűeknek. Az illata egyébként nekem tetszik, teljesen ugyanilyen a zöld teám is, nem bánom, hogy megmarad a bőrön. :D Magamtól nem vettem volna meg, de szerintem tényleg alaposan tisztít, úgyhogy elhasználom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. február 4.

bernadettu

2022. február 4.

Nekem is a boxból van meg, sajnos ennél a terméknél sem alakult ki a márka iránti rajongásom. Az illata sokáig érezhető marad és számomra kellemetlen, hagy egy nyálkás réteget amit úgy érzem, muszáj egy másik szappannal lemosnom, eléggé szárít. A kezem télen különösen borzasztóan kiszárad és száraz részek alakulnak ki rajta, ezeket legalább szépen lehozta, és szép puha lett a bőröm, viszont a test többi részén inkább csak kiszárította a bőröm. Nem valószínű, hogy újraveszem, de a kezemre legalább hatásos

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. február 4.

veci

2022. január 24.

Beauty boxból jutottam hozzá szintén, magamtól nem igazán vásárolnék Ilcsi terméket.. Pont olyan illata van, mint amilyen a színe - brutálisan zöld. Én nem vagyok érzékeny az illatanyagokra, de ennek a szaga annyira idegesített, hogy szerintem nem is moshattam meg vele az arcom rendesen, annyira meg akartam szabadulni tőle. Hagy egy furcsa érzetet a bőrön, amit jobb példa híján ahhoz tudnék hasonlítani, mint ami az ember tenyerén marad nyers sütőtökhámozás után. Mindezekkel még együtt tudtam volna élni, viszont 2 hét használat után egyszer random bevörösödött az arcom - az összes többi terméket több, mint 3 hónapja használtam, tehát kizárásos alapon ez volt a hibás. Csak amiatt nem egy csillag, mert a tesómnak adtam és úgy néz ki, neki be fog válni, mint ahogy itt is sokaknak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. január 24.

niomiode

2022. január 22.

Évek óta használom és nem tudom megunni.
Nagyon alaposan tisztít. Alapozót is le tudom vele mosni. Egyáltalán nem szárítja a bőröm. Amióta napi szinten használom, a heti radírozásokat ritkítani tudtam 2-3 hétre.
Gazdaságos, sokáig elég - 5 hónapra elegendő volt a 200 ml kiszerelés.
Imádom az illatát és állagát, nem csak arcmosásra használom hanem tisztálkodásra is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. január 22.

Évek óta használom és nem tudom megunni.
Gazdaságos, sokáig elég - 5 hónapra elegendő volt a 200 ml kiszerelés.

Antioxidánsok: Linum Usitatissimum (Flax) Seed Oil, Ascorbyl Palmitate, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Propanediol, Glycerin
Vitaminok: Ascorbyl Palmitate, Tocopherol

Az olajsav (oleic acid) kálium sója. Kálilúg. Legfőképpen a folyékony szappanok előállítására használják, de egyéb tisztálkodó szerekben is fellelhető összetevő. Emulgeálószer, tisztítószer.

Magyar nevén kálium-karbonát, vagy hamuzsír. Szappanfőzésnél gyakran alkalmazzák térfogatnövelő szerként, de vízmegkötő, szárító hatásáról is ismert.

Myristic Acid ti I eu I i 3 0

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Klorofill. Természetes eredetű zöld színezék, melyet zöld növényekből, algákból nyernek. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint dezodoráló tulajdonsága is van.