Ilcsi

Ár:   4190 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   100 ml   Bőrtípus:   Száraz, Kombinált
Lelőhely:   kozmetikák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Nimrod, Módosítva: 2011. augusztus 12.

Lelőhely:   kozmetikák
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Száraz, Kombinált

A Zöld szappan értékes hatóanyagainak köszönhetően regenerálja a száraz érzésű, sokszor élettelen bőrt. Rendkívül frissítő és selymesítő hatású.

Ár: 3500 , Eladó: Lalalaa
Állapot: párszor próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel vagy utalás+posta
kisstundi99

2019. október 7.

Imádom az illatát és hihetetlen jól tisztít. Csak ezzel mosom, az arcom este és reggel egy kefével dörzsölöm át vele az arcom. Nagyon szépen megtisztítja a pólusaimat. Többet nem is kívánhatnék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 7.

manobeka

2019. január 5.

A pajzsmirigy miatti vízhiányos bőr megmentője, kozmetikusom ajánlotta a Flavonoid extra krémmel együtt. Soha többet bolti krémet nem veszek.Fantasztikus!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. január 5.

fannc22

2017. április 21.

Kozmetikusom ajánlotta, hogy használjam ezt arctisztításra. Mivel nem problémás a bőröm, kicsit sokalltam az árát, de gondoltam kipróbálom. Na és milyen jól tettem! Nagyon jól tisztítja az arcot, én kis kefével szoktam bedörzsölni az arcomba. Az eredmény hihetetlenül puha, tiszta arc :) Az illatával sincs bajom, szóval megadom az 5 csillagot :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 21.

GNóri

2015. október 11.

Ha az ember lánya olyan szerencsés, hogy száraz a bőre, ráadásul pattanásos, akkor a mai arctisztítók közül általában két választási lehetősége van:
-választ egy pattanások ellen hatékony kencét, ami szarrá szárítja az arcát
-választ egy arclemosót, ami nem szárítja tovább a bőrét, viszont a pattikkal sem csinál semmit
Így én is először az Ilcsi fekete szappannal szemeztem, de végül elrettentettek a vélemények, hogy borzasztóan szárít, nem mertem megvenni. Próbáltam korábban fekete szappanokat (jimjams, manna, lush, stb) de azok tényleg annyira szárítottak, hogy utána hónapokig kezelhettem a hámlósra, repedősre száradt arcomat.
Végül megörültem, amikor megtaláltam ezt a zöld szappant. Fura, nagyon növényes illata van, viszont jól habzik, jól tisztít, csikorgósra tisztítja a bőrt, és kordában tartja a problémás bőrt. Az ára kicsit borsos, de mivel nagyon kis mennyiség kell belőle egy arcmosáshoz, így sokáig elég lesz.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 11.

-választ egy pattanások ellen hatékony kencét, ami szarrá szárítja az arcát

nakatinka

2015. július 20.

Az illatát imádom, nagyszerűen kordában tartja a bőrömet főleg nyáron amikor nehezebb szennyeződésmentesen tartani az arcbőrt! Azt hittem, hogy jobban szárítja a bőrt, de nem kell félni tőle egyáltalán.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 20.

koalace

2015. május 28.

Több mint 10 é e használom. Tisztít, frissít, hidratál, nyugtat, finom illatú, kevésbé habzó termék, viszonylag jó árban.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. május 28.

Tildi

2014. augusztus 10.

Imádom-imádom-imádom!!! Kedven Ilcsis szappanom (nekem megvan mind a 3). Isteni az illata hihetetlenül tiszta lesz a használata után a bőröm. Én úgy használom, hogy zuhanyzás előtt rákenem a nedves bőrömre és csak a zuhanyzás végén öblítem le.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. augusztus 10.

Nautilus70

2013. március 18.

Nekem nagyon bejött! Kb. egy hónapja használom, és még egy ötöde sem fogyott el a 200 ml-es flakonnak, pedig reggel is és este is használom az arcomra. Egészen pici kell belőle, egy pumpanyomás bőven elég. Mióta használom, sokkal tisztább a bőröm, puha, kellemes tapintású, és kevesebb pattanás és mitesszer jön ki rajta. Az én bőrtípusomra a fekete szappan sok, nagyon kiszárít, de a zöld teljesen ideálisnak tűnik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. március 18.

nokedly

2013. február 3.

Én arcra + testre is használom. Nagyon jól eltávolítja az elhalt hámsejteket!!! Arcon a használata után sokkal jobban beszívódik a tápláló krém. Testen a Vérpezsdítő testápolóval a legideálisabb kombinálni! Mindenképpen krémezni kell utána, de ez is a célja. Előkészíti a bőrt a krémek effektívebb befogadására.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. február 3.

csizmo

2013. január 22.

Nekem bejött, ezenkívül minden szappan szárít, még a jó öreg mosószappan után is testápolót kéne használni, sajnos a lúgos dolgoknak azon kívül, hogy jól tisztítanak megvan ez a kellemetlen hatása is, a test védőrétegét pedig valahogy pótolni kell (testápoló), mert a szappan azt is lemossa.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 22.

Antioxidánsok: Linum Usitatissimum (Flax) Seed Oil, Ascorbyl Palmitate, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Propylene Glycol
Vitaminok: Ascorbyl Palmitate, Tocopherol

Myristic Acid ti I eu I i 3 0

Magyar nevén kálium-karbonát, vagy hamuzsír. Szappanfőzésnél gyakran alkalmazzák térfogatnövelő szerként, de vízmegkötő, szárító hatásáról is ismert.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0