Ilcsi

Ár:   5690 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   200 ml   Bőrtípus:   Száraz, Kombinált
Lelőhely:   kozmetikák   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet feltöltötte: Nimrod, az összetevőket feltöltötte: Radam, Módosítva: 2021. március 9.

Lelőhely:   kozmetikák
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Száraz, Kombinált
Bőrprobléma:   Vízhiány

Értékes hatóanyagainak köszönhetően regenerálja a száraz érzésű, sokszor élettelen bőrt. Rendkívül frissítő és selymesítő hatású.

Ár: 3600 , Eladó: Viwi0524
Állapot: Nem sok hiányzik belőle , Helyszín: Kiskunmajsa , fizetés: Fizetés banki előreutalassal, postán küldöm
Ilcsi Zöld Szappan 200ml
Ár: 4800 , Eladó: niomiode
Állapot: bontatlan, Helyszín: Bp, fizetés: Személyes v posta v Foxpost

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

niomiode

2021. május 19.

Évek óta használom és nem tudom megunni.
Nagyon alaposan tisztít. Alapozót is le tudom vele mosni. Egyáltalán nem szárítja a bőröm. Amióta napi szinten használom, a heti radírozásokat ritkítani tudtam 2-3 hétre.
Gazdaságos, sokáig elég - 5 hónapra elegendő volt a 100 ml kiszerelés.
Imádom az illatát és állagát, nem csak arcmosásra használom hanem tisztálkodásra is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. május 19.

Évek óta használom és nem tudom megunni.
Gazdaságos, sokáig elég - 5 hónapra elegendő volt a 100 ml kiszerelés.

Kikerics

2020. november 17.

Jol tisztit, jo az illata. A kovirozsas tonikkal kombinalva hasznalom, es reggel nagyon jol felfrissit. Icipici eleg belole. Update: harom honap utan teljesen eltuntek a mitesszerek az orromrol es az allamrol, mintha frissen kozmetikusnal jartam volna.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. november 17.

Nessy

2020. április 11.

Mivel anno a fekete szappan apró kiütés-szerű pattanásokat okozott, úgy döntöttem most a zöldet próbálom ki. Az algás-zöldteás illatát imádom! Tusfürdő helyett nagyon bevált, kis kiszerelés, de gazdaságos, nem kell belőle sok. Sajnos arca ez az Ilcsis szappan sem jó nekem, megjelentek a pici kiütések. Szembe kerülve brutálisan csíp. Hajmosáshoz is kipróbáltam, több alkalommal dunsztolással egybekötve, almaecetes öblítéssel. Kitartartóan próbálkoztam, de nagyon kiszáradt és felpikkelyesedett a fejbőröm.
Zuhanyzáson kívül még lábáztatásra tudom elhasználni, tökéletesen előkészíti és felpuhítja a talpakat, lábfürdetőknél is jobban teljesít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 11.

kisstundi99

2019. október 7.

Imádom az illatát és hihetetlen jól tisztít. Csak ezzel mosom, az arcom este és reggel egy kefével dörzsölöm át vele az arcom. Nagyon szépen megtisztítja a pólusaimat. Többet nem is kívánhatnék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 7.

manobeka

2019. január 5.

A pajzsmirigy miatti vízhiányos bőr megmentője, kozmetikusom ajánlotta a Flavonoid extra krémmel együtt. Soha többet bolti krémet nem veszek.Fantasztikus!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. január 5.

fannc22

2017. április 21.

Kozmetikusom ajánlotta, hogy használjam ezt arctisztításra. Mivel nem problémás a bőröm, kicsit sokalltam az árát, de gondoltam kipróbálom. Na és milyen jól tettem! Nagyon jól tisztítja az arcot, én kis kefével szoktam bedörzsölni az arcomba. Az eredmény hihetetlenül puha, tiszta arc :) Az illatával sincs bajom, szóval megadom az 5 csillagot :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 21.

GNóri

2015. október 11.

Ha az ember lánya olyan szerencsés, hogy száraz a bőre, ráadásul pattanásos, akkor a mai arctisztítók közül általában két választási lehetősége van:
-választ egy pattanások ellen hatékony kencét, ami szarrá szárítja az arcát
-választ egy arclemosót, ami nem szárítja tovább a bőrét, viszont a pattikkal sem csinál semmit
Így én is először az Ilcsi fekete szappannal szemeztem, de végül elrettentettek a vélemények, hogy borzasztóan szárít, nem mertem megvenni. Próbáltam korábban fekete szappanokat (jimjams, manna, lush, stb) de azok tényleg annyira szárítottak, hogy utána hónapokig kezelhettem a hámlósra, repedősre száradt arcomat.
Végül megörültem, amikor megtaláltam ezt a zöld szappant. Fura, nagyon növényes illata van, viszont jól habzik, jól tisztít, csikorgósra tisztítja a bőrt, és kordában tartja a problémás bőrt. Az ára kicsit borsos, de mivel nagyon kis mennyiség kell belőle egy arcmosáshoz, így sokáig elég lesz.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 11.

-választ egy pattanások ellen hatékony kencét, ami szarrá szárítja az arcát

nakatinka

2015. július 20.

Az illatát imádom, nagyszerűen kordában tartja a bőrömet főleg nyáron amikor nehezebb szennyeződésmentesen tartani az arcbőrt! Azt hittem, hogy jobban szárítja a bőrt, de nem kell félni tőle egyáltalán.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 20.

koalace

2015. május 28.

Több mint 10 é e használom. Tisztít, frissít, hidratál, nyugtat, finom illatú, kevésbé habzó termék, viszonylag jó árban.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. május 28.

Tildi

2014. augusztus 10.

Imádom-imádom-imádom!!! Kedven Ilcsis szappanom (nekem megvan mind a 3). Isteni az illata hihetetlenül tiszta lesz a használata után a bőröm. Én úgy használom, hogy zuhanyzás előtt rákenem a nedves bőrömre és csak a zuhanyzás végén öblítem le.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. augusztus 10.

Antioxidánsok: Linum Usitatissimum (Flax) Seed Oil, Ascorbyl Palmitate, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Propanediol, Glycerin
Vitaminok: Ascorbyl Palmitate, Tocopherol

Az olajsav (oleic acid) kálium sója. Kálilúg. Legfőképpen a folyékony szappanok előállítására használják, de egyéb tisztálkodó szerekben is fellelhető összetevő. Emulgeálószer, tisztítószer.

Magyar nevén kálium-karbonát, vagy hamuzsír. Szappanfőzésnél gyakran alkalmazzák térfogatnövelő szerként, de vízmegkötő, szárító hatásáról is ismert.

Myristic Acid ti I eu I i 3 0

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Klorofill. Természetes eredetű zöld színezék, melyet zöld növényekből, algákból nyernek. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint dezodoráló tulajdonsága is van.