ILNP

Ár:   3690 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   Nailland, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: nemesfalvi.adel, Módosítva: 2021. március 30.

Lelőhely:   Nailland, online
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

2000 Ft ILNP Holographics Körömlakk
Ár: 2000 Ft , Eladó: alexandra326
Állapot: 1x használt , Helyszín: Budapest, VII., fizetés: Személyesen vagy postával/Foxposttal

bernadettu

2021. február 19.

Ezek közül a holografikus lakkok közül van pár főként kék árnyalatú lakk a gyűjteményemben, szeretem hogy szépen csillognak és könnyű őket lemosni.
Színtől függően 2-3 réteg kell belőlük.
A csillogásuk igazán napfényben vagy telefon zseblámpájával megvilágítva jön ki, emiatt kicsit csalódás lehet, hogy normál fényviszonyok között elég unalmasnak látszanak a termékfotókhoz képest.
A duokrom jellegű lakkok mint az Interstellar mutatósabbak árnyékban is.
Valószínűleg fogok még a márkától vásárolni, a Cygnus Loop egy ideje kívánságlistás nálam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 19.

Színtől függően 2-3 réteg kell belőlük.
A duokrom jellegű lakkok mint az Interstellar mutatósabbak árnyékban is.

AkInImOd

2020. július 22.

Karácsony körül megláttam és belezúgtam Instán a Party Bus árnyalatba, és akkora volt a nyálcsorgatás, hogy a barátom megrendelte nekem. Hát, kétszer kellett nekik írni, hogy hahó, mizujs, mert a klasszikus visszajelzéshez képest még sehol nem volt a termék 3 hét után sem. Akkor derült ki, hogy out of stock, csak éppen nem szóltak róla - és ezt nem éreztem korrektnek, mert amikor mi rendeltük, baromira nem oos állapotban voltak... :/
Na de aztán megkaptam. Nagyon szerelmes vagyok az üvegformán kívül a külcsínbe is - de nem vagyok 100%-ig elégedett. Valószínűleg nem működik annyira jól együtt a drogériás alap- és fedőlakkokkal, de ez nem mentség arra, hogy ugyanaz az alap képes 4-5 napig megtartani egy másik színt a körmömön más brandektől (függetlenül attól, hogy krém vagy flaky), és az ILNP meg már másnap egyben leválik. Az elkerülte a figyelmemet, hogy sheer, emiatt ez el is keserített: magán ugyanis még két rétegben sem olyan szép, az igazán intenzív hatásért érdemes egy jó fekete alapot alákenni színnek. Érdekes módon a fekete alappal tartósabbá is válik. Viszont, ha sikerül mégis több napig a körmeimen maradnia, akkor a harmadik-negyedik nap környékén bármilyen fedőlakk is van rajta, az lemattul - és soha más lakokkal ezt nem produkálják a fedőlakkjaim. Ha pedig nem teszek rá fedőlakkot, akkor ruganyos marad még egy rétegben is az állaga, nem szárad koppanásig...

Összefoglalva: nem minden a küllem. Ennyi pénzt nem ér. Az essence lakkjaim jobban teljesítenek, és ezt nagyon sajnálom. :(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 22.

Alsace

2019. október 11.

A Deja vu árnyalt van meg, csodás lakk! Teljesen magával ragadnak a kis szivárványok :) Én mindig használok top coat-ot, azzal nagyon tartós, majdne egy hete van rajtam és csak egy helyen pattant meg a lakk.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 11.

Teokleia

2019. augusztus 29.

Bardot árnyalatot szereztem be, gyönyörű őszi szín, mahagóni vöröses lilás shimmerrel és holografikus pelyhekkel. Három réteg kell belőle a zselé bázis miatt, különben áttetsző, és napfényben igazi a színe, sötétben csak a holo jön ki, de az aztán nagyon 😁 egész ősszel ez lesz a kezemen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 29.

sterlingsilver

2019. március 26.

Nekem egyelőre a Sweet Pea van meg és nagyon nem bántam meg. Átlátszó, de egy holo fedőlakkal kiváló. Olyan szép, hogy egész nap jobb kedvem lesz, ahogy ránézek :) Biztosan gyarapítom még a gyér kollekciómat az ILNPből :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 26.

Erina

2018. február 1.

UD: Sziasztok! Erina vagyok, ILNP függő 😂 Black Orchid és a Diablo is már sorakozik a többi között. Mindkettőből kell a két réteg, de a végeredmény káprázatos. A Diablo nagyon nagy szerelem lett nálam. Tartósságukra továbbra sincs panaszom. Tervezek még venni jó pár színt, amiket már kinéztem. Fantasztikus lakkok!!!!

Ten Hold árnyalatban van meg. Kellett a 4 réteg a tökéletes fedéshez, de a végeredmény nagyon szuper és tartós. A Black Orchid nagy vágyam még, remélem sikerül beszereznem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 1.

svivko

2018. január 28.

Daisy Jane és Black Orchid árnyalatot birtoklom. A kedvenc lakkjaim, előbbi visszafogott nude, magasfényű "folyékony gyémánt" az utóbbi pedig drámai, dög de mindkettő kifogástalan a maga nemében.

Bevallom nekem a Daisy J a kedvencem, bár holo, de a kedvenc rózsaszín nude lakkom. Gyönyörű, természetes nude színe van, magasfényű és hosszantartó 7-10 napos tökéletesség. (Ugyanez a Black Orchid-ra is érvényes.)

Sosem vettem még újra lakkot, de ha elfogy a DJ, aminek már kevesebb, mint a felénél tartok, tuti beruházok egy új üvegcsére. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 28.

Messy2214

2017. június 9.

Nekem a homecoming és a purple plasma van meg. Eddig még csak a homecomingot próbáltam ki. Sajnos kell belőle 3 réteg ami egy kicsit csalódás volt. A színe lámpa fény illetve napsütésben nagyon holo és szép,viszont nekem tetszik akkor is ha éppen nem holozik. Nagyon szép lila aranyos-bronzos csillámokkal. Még a black orhidot szeretném megszerezni. Igazából meg vagyok elégedve vele,de sokkal többet tartosságban nem nyújt. Nállam minden lakk szerencsére megmarad 5-6 napig. Nagy vágyam volt ez a lakk,de kicsit csalóás is. Ezért kap 4*-ot.

Update: Azóta kipróbáltam a purple plasmát és megvettem a Mon amourt és a Lulut. Jelentem ez a három szín egy rétegben is szinte tökéletesen fed,de azért a lelkemnek kellett a második réteg. A tartossága is rendben van teljesen,és hát ezek a színek meseszépek. Mostmár adom az 5 csillagot.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 9.

Madi

2017. január 28.

Manor House - Háát... Ez lila. Nude is meg szürke is, de akárhonnan nézem, ez lila. Olyan mályvás. Nyilván a körmöm természetes színe is hozzájárul ehhez, de én swatchok alapján rendeltem és marhára nem olyan, mint amilyen képeken. Viszont azt azért tegyük hozzá, hogy a holo hatás fantasztikus, szikrázik, napfényben meg mármár világít, szóval a finis 5 csillagos. Próbálom megszeretni, mert szépnek szép, csak nem ilyet akartam. Talán valami más lakkal együtt, vagy valami nude színnel aláalapozva jobban nézne ki.
Tartósságra rendben van, az ecsete is klassz, meg úgy az egész csomagolás, látszik, hogy minőségi.
Update: 4 réteggel már elég közel állok a swatch fotók színéhez, a holo hatás pedig minden réteggel erősödik. Nagyon szép.

Elle - Gyönyörű, azt hiszem, a PP Cherish utódja lesz. Két rétegben szépen fed, háromban tökéletesen. Ha bizonyos szögből esik rá a fény, látni egy kis rózsaarany csillogást, a holo csillámok pedig csak úgy szikráznak, de mégsem hivalkodó. Új kedvenc.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 28.

borntobe

2016. november 12.

Daisy Jane - diszkréten holós, scattered típus, meseszép, halvány, de nem átlátszós nude-púderrózsaszínben, rajtam nude-abb, mint a képeken. Nagyon tartós, javítgatható. Imádom.

Kings and Queens - picit bordóbbra számítottam, rajtam inkább püspöklila. A holója elképesztő, gyönyörű.

Biztosan veszek még jópár ilyen lakkot, a minőségét nem is lehet összehasonlítani a régi essence lakkjaimmail.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 12.