ILNP

Ár:   3490 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   Nailland, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: nemesfalvi.adel, Módosítva: 2019. augusztus 21.

Lelőhely:   Nailland, online
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Alsace

2019. október 11.

A Deja vu árnyalt van meg, csodás lakk! Teljesen magával ragadnak a kis szivárványok :) Én mindig használok top coat-ot, azzal nagyon tartós, majdne egy hete van rajtam és csak egy helyen pattant meg a lakk.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 11.

Teokleia

2019. augusztus 29.

Bardot árnyalatot szereztem be, gyönyörű őszi szín, mahagóni vöröses lilás shimmerrel és holografikus pelyhekkel. Három réteg kell belőle a zselé bázis miatt, különben áttetsző, és napfényben igazi a színe, sötétben csak a holo jön ki, de az aztán nagyon 😁 egész ősszel ez lesz a kezemen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 29.

sterlingsilver

2019. március 26.

Nekem egyelőre a Sweet Pea van meg és nagyon nem bántam meg. Átlátszó, de egy holo fedőlakkal kiváló. Olyan szép, hogy egész nap jobb kedvem lesz, ahogy ránézek :) Biztosan gyarapítom még a gyér kollekciómat az ILNPből :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 26.

Erina

2018. február 1.

UD: Sziasztok! Erina vagyok, ILNP függő 😂 Black Orchid és a Diablo is már sorakozik a többi között. Mindkettőből kell a két réteg, de a végeredmény káprázatos. A Diablo nagyon nagy szerelem lett nálam. Tartósságukra továbbra sincs panaszom. Tervezek még venni jó pár színt, amiket már kinéztem. Fantasztikus lakkok!!!!

Ten Hold árnyalatban van meg. Kellett a 4 réteg a tökéletes fedéshez, de a végeredmény nagyon szuper és tartós. A Black Orchid nagy vágyam még, remélem sikerül beszereznem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 1.

svivko

2018. január 28.

Daisy Jane és Black Orchid árnyalatot birtoklom. A kedvenc lakkjaim, előbbi visszafogott nude, magasfényű "folyékony gyémánt" az utóbbi pedig drámai, dög de mindkettő kifogástalan a maga nemében.

Bevallom nekem a Daisy J a kedvencem, bár holo, de a kedvenc rózsaszín nude lakkom. Gyönyörű, természetes nude színe van, magasfényű és hosszantartó 7-10 napos tökéletesség. (Ugyanez a Black Orchid-ra is érvényes.)

Sosem vettem még újra lakkot, de ha elfogy a DJ, aminek már kevesebb, mint a felénél tartok, tuti beruházok egy új üvegcsére. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 28.

Messy2214

2017. június 9.

Nekem a homecoming és a purple plasma van meg. Eddig még csak a homecomingot próbáltam ki. Sajnos kell belőle 3 réteg ami egy kicsit csalódás volt. A színe lámpa fény illetve napsütésben nagyon holo és szép,viszont nekem tetszik akkor is ha éppen nem holozik. Nagyon szép lila aranyos-bronzos csillámokkal. Még a black orhidot szeretném megszerezni. Igazából meg vagyok elégedve vele,de sokkal többet tartosságban nem nyújt. Nállam minden lakk szerencsére megmarad 5-6 napig. Nagy vágyam volt ez a lakk,de kicsit csalóás is. Ezért kap 4*-ot.

Update: Azóta kipróbáltam a purple plasmát és megvettem a Mon amourt és a Lulut. Jelentem ez a három szín egy rétegben is szinte tökéletesen fed,de azért a lelkemnek kellett a második réteg. A tartossága is rendben van teljesen,és hát ezek a színek meseszépek. Mostmár adom az 5 csillagot.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 9.

Madi

2017. január 28.

Manor House - Háát... Ez lila. Nude is meg szürke is, de akárhonnan nézem, ez lila. Olyan mályvás. Nyilván a körmöm természetes színe is hozzájárul ehhez, de én swatchok alapján rendeltem és marhára nem olyan, mint amilyen képeken. Viszont azt azért tegyük hozzá, hogy a holo hatás fantasztikus, szikrázik, napfényben meg mármár világít, szóval a finis 5 csillagos. Próbálom megszeretni, mert szépnek szép, csak nem ilyet akartam. Talán valami más lakkal együtt, vagy valami nude színnel aláalapozva jobban nézne ki.
Tartósságra rendben van, az ecsete is klassz, meg úgy az egész csomagolás, látszik, hogy minőségi.
Update: 4 réteggel már elég közel állok a swatch fotók színéhez, a holo hatás pedig minden réteggel erősödik. Nagyon szép.

Elle - Gyönyörű, azt hiszem, a PP Cherish utódja lesz. Két rétegben szépen fed, háromban tökéletesen. Ha bizonyos szögből esik rá a fény, látni egy kis rózsaarany csillogást, a holo csillámok pedig csak úgy szikráznak, de mégsem hivalkodó. Új kedvenc.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 28.

borntobe

2016. november 12.

Daisy Jane - diszkréten holós, scattered típus, meseszép, halvány, de nem átlátszós nude-púderrózsaszínben, rajtam nude-abb, mint a képeken. Nagyon tartós, javítgatható. Imádom.

Kings and Queens - picit bordóbbra számítottam, rajtam inkább püspöklila. A holója elképesztő, gyönyörű.

Biztosan veszek még jópár ilyen lakkot, a minőségét nem is lehet összehasonlítani a régi essence lakkjaimmail.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 12.

SzellGreta

2016. február 9.

Nem tudom ki, hogy van vele, de EZ valami CSODA basszus. Maiden Lane az első, de nem az utolsó. Ilyen szépet még nem láttam :) könnyű felvinni és bár én a duci lekerekített fejű ecseteseket szeretem, ezzel meglepően jól lehet dolgozni. Már az ereimben érzem sajnos a függőséget :D Egyébként 3100 Ft körül vettem a Westendi Naillandbe. A tömeges vásárlástól egy valami tart csak vissza, az pedig nem meglepő módon az ára :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 9.

BlueBunny

2016. január 4.

Először a missed calls nevűt vettem meg. Nagyon érdekes hatása van, de sajnos csak bizonyos fényben lehet látni a holo effectet benne. Utána nem sokkal utána megvettem a showtime nevűt ami álom szép! Tartósan fenn maradnak. És nem szineződik el a körmöm. Még szeretnék beszerezni még többet majd valamikor. :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. január 4.