Image Skincare

Ár:   10 300 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   kozmetika, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: nobosz, Módosítva: 2016. augusztus 18.

Ár:   10 300 Ft
Lelőhely:   kozmetika, online
Kategória:   Lemosók, Tonikok

Univerzális 3 az 1-ben arc- és testlemosó, mely eltávolítja a sminket és a zsírt, kiegyenlíti a bőr pH-t, tonik használatát szükségtelenné teszi. Kíméletes glikolsav keverék indítja a hámlasztási folyamatot, a simább bőrért.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

essenceofbeauty

2021. május 16.

Kozmetikus ajánlotta zsíros bőrömre, sajnos nagyon nagyon szárít és durván hámlott tőle a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. május 16.

rheumoderm

2021. május 11.

Ez egy baromira erős termék. Nem hivatalos forrásokból úgy tudom 12 %-s glikolsav van benne. Megvettem, használtam heti 2-3x több hónapon keresztül, de nagyon szárazzá vált a bőröm, nem tudtam tovább használni, max. heti 1x. Egyébként az alkalmazási iratában akár napi szinten is javasolják a használatát. Én úgy gondolom, hogy nagyon óvatosan kezdje el használni mindenki, mert épp emiatt a magas koncentrációjú AHA tartalom miatt nagyon erősen fényérzékenyít. Nekem egyszer spanyolországban, úgy, hogy a nyaralás előtt egy hete abbahagytam a használatát és erősen fényvédőztem, szintén Image fényvédővel, egy hatalmas pigmentfolt alakult ki a homlokomon, amit két éve nem tudok eltüntetni. Nem tudom, hogy ennek e készítménynek a rovására írható, vagy a fényvédő elégtelen hatásának, de egyik verzió sem jó.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. május 11.

ginara00

2020. június 16.

Nagyon szárította a bőröm, próbáltam ritkábban használni, de mindig pattanást okozott. Csalódás mint az összes többi Image termék. Annyira nem szerettem hogy inkább elajándékoztam.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. június 16.

xadriennx

2020. április 11.

Már újra vettem, imádom! Reggel-este alkalmazva nekem túl erős, így csak este használom és utána megkapja a bőröm a Retinolos éjszakai krém párját. Felváltva alkalmazom az enyhén mentolos bőrradíros, szintén Aha savas Ageless maszkkal. Nagyon fontos, hogy a lemosót langyos vízzel habosítsuk fel a tenyerünkben, soha ne töményen, vagy csak vizezett arcra kenjük fel! Dörzsölni nem szabad, engem akkor is kipirosított nagyon, ha sminket mostam le vele. A szemem környéke nagyon nem tolerálja, ott kiszárít, sőt fájdalmasan kipirosodik tőle. Fokozatosan kell hozzá szokni, ezek erős cuccok, de valóban működnek és bár nagyon drágák is, az én (korábban pigmentfoltos) bőröm hálás érte.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. április 11.

Katell

2019. május 24.

Nagyon szép lett tőle a bőröm, szívesen alánlom. Annyi hogy az első héten nagyon lehámlott tőle az arcom. De aztán helyreállt

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 24.

lumpursky

2018. november 22.

Én ennek a terméknek a C vitaminos verzióját használom, és ami a fő problémám vele, hogy nagyon sűrű így nem könnyű keveset nyomni belőle, plusz a maradék mindig beleszárad a kinyomó részébe. Ár érték arányban nekem ez nagyon nem jött be, nem fogom újra venni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 22.

Antioxidánsok: Camellia Oleifera (Tea-Oil Camellia) Leaf Extract
Gyulladáscsökkentők: Camellia Oleifera (Tea-Oil Camellia) Leaf Extract