Image Skincare

Ár:   6700 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Kiszerelés:   7,4 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   kozmetika, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: nobosz, Módosítva: 2016. december 9.

Kiszerelés:   7,4 ml
Lelőhely:   kozmetika, online
Kategória:   Ajakápolók

Speciálisan az ajakkontúr megjelenésének és volumenének növelésére fejlesztették ki. Ez az ultra hidratáló, erős polipeptid komplex az ismételt felvitellel akár 40%-al növeli a nedvesség volument. Eltüntetni a vonalakat, csökkenti az ajkak gyulladását injekciózást követően. A termék alkalmazása kiegészíti, illetve erősíti a professzionális fillerek hatását. Parabénmentes.

Termék jótékony hatása: Öregedéskésleltető polipeptid ajakápoló komplex, mely láthatóan csökkenti a finom vonalak megjelenését. Reggel és este segíti hidratáltan tartani az ajkakat, miközben növeli volumenüket. Az anti-aging hatás folyamatos használattal erősödik.

Aquariusgirl

2021. február 7.

Nekem sem jött be. Nagyon drága, nekem semmilyen ápoló hatást sem nyúj és még ragad is. Kellemetlen viselet. Nem használom el és tuti nem veszek többet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. február 7.

lillus09

2021. január 15.

Az ára nagyon magas, de a drogériás ajakápolók semmit nem használnak, már az összeset próbáltam. Sőt gyógyszertári márkák közül is néhányat. Panaszkodtam a kozmetikusomnak, hogy semmi nem használ, persze a válasza az volt, hogy használjam ezt. Karácsony előtt meg is rendeltem és hát a wow hatás sajnos elmaradt. Mikor elkezdem kenni használ de később ugyanúgy hámlik, cserepesedik az ajkam. Elképzelhető, hogy belső probléma, bár igaz ha leradírozom jobb állapotba kerülnek az ajkaim. Viszont ez sajnos szerintem nem éri meg az árát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 15.

Gabika21

2019. március 22.

Nagyon jól hidratál, én nagyon szeretem. De volument nem növelt nálam. Hidratál és kész.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 22.

juditkaa70

2019. február 15.

Kedvenc ajakápolóm, nagyon jól hidratálja az ajkat, volumen hatást nem tapasztaltam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. február 15.

tditti1991

2018. szeptember 5.

Eddigi kedvenc ajakápolóm. Kiszáradásra hajlamos a szám már évek óta és semmi sem segített eddig. Akármivel kentem eddig 2 percig volt jó aztán lehetett megint kenegetni (Nivea-t használtam rá).
Ezt elég egyszer felvinni és órákig ott marad a szádon, de nem hagy ragacsos vagy kellemetlen érzést. Plusz előnye, hogy szépen csillogóvá varázsolja az ajkakat így azt még sminkelni se kell.
Nekem fel van töltve a szám és elvileg ez az ápoló arra is lenne, hogy még jobban növelje a száj kontúrvonalát, de sajnos ezt a volumennövelő hatását én nem tapasztaltam illetve az ára sem olcsó. Csak ezért vonok le egy csillagot, de alapvetően hidratálásra és ápolásra nagyon ajánlom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 5.

Cseniko

2018. április 11.

Kellemes ajakápoló, én is kedvelem, hogy fényes réteget hagy az ajkakon.
Az a wow hatás ellenben elmaradt amivel a kozmetikusom eladta nekem.
Téli, csípős időben nem volt elég, félre kellett tennem és visszatérni a Lips-hez, mert az volt az érzésem, hogy kimondottan szárít. Viszont mióta kellemes az idő előszeretettel használom!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 11.

Kellemes ajakápoló, én is kedvelem, hogy fényes réteget hagy az ajkakon.
Az a wow hatás ellenben elmaradt amivel a kozmetikusom eladta nekem.

dorabeata

2018. március 21.

Nagyon jó hidratáló, nem olyan, mint a labello, ennek a hatása kitart egész napra. Imádom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 21.

Jonci

2017. november 2.

Tartós, minden szempontból. Szépen hidratálja az ajkakat. Kicsit csillog. Bármennyit is használtam nem irritálta a szájam körül a bőrömet. Az összetevők szempontjából is megfelelő.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 2.

Sz. Csilla

2017. április 19.

Ha 3ezer forint lenne, akkor lennék igazán elégedett. Jobb, mint az eddigi ajakápolóim, de még ez sem szüntette meg a problémám. Kenni kell ezt is többször egy nap. Örülnék, ha végre elegendő lenne a reggel -este ápolás. Picit túlárazott termék.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 19.

mstindigo

(!)
2017. február 5.

Szerintem is hihetlenül jó, imádom. Ehhez hasonlót se próbáltam még. Mondjuk nekem télen úgy működik tökéletesen, hogy előbb ez, majd egy klasszik zsíros ajakápoló, én a PC lipbalmját használom utána. De ha véresre repedt a szám, ez a kombó még akkor is pillanatok alatt helyrehozza.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 5.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ubiquinone
Hidratálók: Persea Gratissima (Avocado) Oil, Atelocollagen