Imperity

Ár:   1350 Ft   Kategória:   Hajápolók
Kiszerelés:   150 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   fodrászkellékes, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: niceeye, az összetevőket feltöltötte: judy81, Módosítva: 2017. május 9.

Lelőhely:   fodrászkellékes, online
Kategória:   Hajápolók
Bőrtípus:   Száraz, Normál

Azonnali speciális kondicionálást és ápolást biztosít a hajnak, mely könnyen kifésülhetővé válik. Erősíti és tömörré teszi a kutikulát, újjáépíti és regenerálja a hajszerkezetet. Szilikonkristályok biztosítják az intenzív ragyogást. UV- filtert tartalmaz a káros napsugarak és a hajszín kifakulása ellen. Nem kiöblítendő.

jnrita95

2019. november 13.

Tab argán hajápoló olajat szerettem volna venni fodrászkellékesnél az itteni vélemények alapján, de ott ezt ajánlották, ők ezt tartják már helyette. Nagyon szeretem, nem marad ragacsos a hajam, könnyeb fésülhető, talán nem is törik annyira, mint előtte, puhítja a száraz végeket. Ár-érték arányban nagyon jó, mondjuk én 2400 ft-ért vettem a 150 ml-t, de még így is megéri (előtte az avonos 30 miliseket használtam kb 1000 ftért). Használom vagy 2 hónapja, alig fogyott belőle, biztos meglesz több, mint egy évig :) Illata is kellemes, nem zavaróan erős.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 13.

kissbianka81

2019. október 12.

Ár-érték arányban nagyon jó terméknek tartom. Nem nehezítette el a hajam, könnyen beszívódott, nem hagyott olajos érzetet. Nem mellesleg most dobom az üres flakont a kukába, nekem kb 1,5 évig elég volt, ezalatt az idő alatt pedig tartotta a minőségét.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 12.

pandarouge

2019. május 5.

Fodrász ajánlásával vettem és nem bántam meg. Remek termék, nem nehezíti el a hajam más hajolajokkal ellentétben. A száraz végeket puhává varázsolja, fényt ad a hajnak. Lassan egy éve használom még van egy kevés az üvegben. Már vásároltam is újat belőle, bár furcsa mód teljesen más illata van, izgatottan várom hogy használhassam. A kiírt árral viszont nem értek egyet, legalábbis én mindkét alkalommal 2000 forint körül fizettem érte.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 5.

tothbarbara74

2018. december 19.

Megváltozott az összetétele, az argán olaj után a következő összetevő benzyl alcohol. Mivel pont azért vettem, mert alkohol nélküli szilikonos olajat szerettem volna, ezért -1 pont és -1 pont a rettenetes illata miatt, tényleg sörszagú, virágos sör. A flakonból kinyomva szörnyű, én vissza akartam küldeni, azt hittem megromlott, de felvilágosítottak, hogy ez ilyen. A hajon azért nekem jelentősen tompul, valami furcsa mentolos virág illata lesz. A hatásától sem vagyok elájulva, ott is -1 pont, mert először szép, fényes tőle, de szerintem alapjában véve száríthat, mert mióta ezt használom, állandóan nyelné az olajat a hajam, egyre több és több kellene belőle. Alapjában véve csalódás, nem veszem újra

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. december 19.

epid

2018. december 6.

Nagy reményeket fűztem hozzá a sok pozitív vélemény alapján! Sem a hatása, sem az illata nem győzött meg. Lehet megromlott a fürdőszobában (még egy hónapja sincs, hogy újonnan megvettem és használom), kifejezetten sör illata van, ami ráadásul hosszasan érezhető a hajamon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 6.

Jenni1208

2018. november 7.

Nagyon szeretem ezt az olajat. Nem nehezíti el a hajam,nem zsírosodik tőle és nagyon sokáig elég,pedig nem sajnálom nyomkodni a fenékig érő hajamra,az illata is kellemes :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 7.

Maryetta

2018. október 21.

Hidratál,táplál,nem nehezíti a hajat, nagyon szeretem. Minimális mennyiség elég belőle ugyhogy nagyon megéri az árát ( az itt feltüntetett ár kb kétszereséért szereztem be, de akkor is pénztárcabarát 😊)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 21.

Lillu14

2018. augusztus 15.

Először talán 2 éve a fodrászom kente be velem a hajamat és akkor úgy éreztem, hogy ez egy csoda! :D Terveztem,hogy veszek, de az interneten kívül sehol nem találtam. Most végre meglett és azonnal 2-t vásároltam. IMÁDOM. Illatos és nagyon puha tőle a hajam, mellesleg a göndör hajam nem száll tőle hajszárítás után sem. Nem nehezíti el, nem zsírosítja, kb 2 pumpálásnyit szoktam használni a középhosszú hajamra, majd hajközéptől eloszlatom :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 15.

Beatrix88

2018. július 29.

Nem fűztem hozzá nagy reményeket az eddigi olajos hajápolókból kiindulva. De ez számomra egy csodaszer! Puha, fényes, mégsem ragad, nem nehezedik el, és nem zsírosodik jobban tőle a hajam. Ami számomra az első wow érzés volt, mikor használata utáni következő hajmosásnál nem gubancolódott a hajam. Szóval azóta is szorgodan használom, bár ha épp kimarad egy hajmosás után, akkor sem áll vissza a hajam az ez előtti állapotába. Szóval úgy érzem hosszan hat és valóban ápol. Szeretem, biztos hogy újraveszem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 29.

beresregina95930

2018. július 17.

Jelenleg is ezt használom. Nem zsírosodik tőle a hajam illetve könnyen fésülhetővé válik. Csodát művel a töredezett hajvégekkel. Nagyon sokáig kitart egy flakon!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 17.

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil
Hidratálók: Dimethiconol