KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Imperity

Ár:   705 Ft és 1540 Ft   Kategória:   Hajápolók
Kiszerelés:   250 ml és 1 liter   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   fodrászkellékes   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: dijcsu1002, Módosítva: 2016. december 23.

Ár:   705 Ft és 1540 Ft
Kiszerelés:   250 ml és 1 liter
Lelőhely:   fodrászkellékes
Kategória:   Hajápolók

SLS-, SLES-, parabén- és színezékmentes kondicionáló organikus bambusz kivonattal. Antioxidáns hatású összetevőinek köszönhetően, rendszeres használatával az igénybe vett haj erősebb, dúsabb lesz. A bambusz a hajat rugalmassá és ellenállóvá teszi. Mélyen hidratálja a hajat és újraépíti szerkezetét.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

jakani

2017. november 20.

Nagyon szeretem! A hajam szép tőle, az illata csudajó, nem viszketek tőle. Az egyetlen hátrány amit meg tudok említeni, hogy balzsamhoz képest picit híg az állaga, de megszokható. :)

jakani
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 20.

liza431

2017. november 17.

Igazi csodaszer, mostmár csak ilyet fogok venni! ;)

liza431
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 17.

Igazi csodaszer, mostmár csak ilyet fogok venni! ;)

Dalmicica

2017. november 6.

Ez életem hajbalzsama!! Borzalmas kényes a fejbőröm. Szulfátokra allergiás. Szuper fényes és puha lesz a hajam tőle, nem gubancolódik. Abbahagytam pár hétre, mert elfogyott...nagyon száraz, törékeny volt a hajam...újravettem és jelentem újra puha :)

Dalmicica
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 6.

bubilany

2017. szeptember 13.

Nagyon szuper kis hajápoló, kellemes illattal és barátságos árral. A hatása nem maradt el nálam, fényes, puha és selymes haj, a csomagolása pedig nagyon praktikus!!!!

bubilany
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 13.

dijcsu1002

2017. január 10.

A párom fejbőre nagyon problémás volt, korpa és kezdetleges pikkelysömör mind-mind jelentkeztek tünetként.
Amióta az Organic Mi dollo Di Bamboo termékeket használja, az összes tünete megszűnt és több hónapja nem is jelentkezik.
Szuper, mindenkinek csak ajánlani tudom!

dijcsu1002
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 10.

Szuper, mindenkinek csak ajánlani tudom!

Hidratálók: Propylene Glycol