Imperity

Ár:   940 Ft és 1950 Ft   Kategória:   Hajápolók
Kiszerelés:   250 ml és 1000 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   fodrászkellékes, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: dijcsu1002, Módosítva: 2016. december 23.

Ár:   940 Ft és 1950 Ft
Kiszerelés:   250 ml és 1000 ml
Lelőhely:   fodrászkellékes, online
Kategória:   Hajápolók

SLS-, SLES-, parabén- és színezékmentes hajmaszk, organikus bambusz kivonattal. Összetevőinek köszönhetően alkalmas minden hajtípusra. Gazdag aminosavakban, proteinekben. A bambusz revitalizáló és rekonstruáló hatása mélyen hidratálja és újraépíti a haj szerkezetét, csökkenti a töredezettségét. Antioxidáns hatású, használatával az igénybe vett haj erősebb, dúsabb lesz.

Dumitutoj

2019. szeptember 16.

Bár nálam a top 1 az Isana egyik hajpakolása, egy ilyen is van itthon, mert ez is nagyon jó. Egyrészt az, hogy jók az összetevői, másrészt jót is tesz a hajjal. Használata után egyből érződik, hogy a hajszálak magukba szívtak valami jót, erősebbek, fényesebbek és simábbak, és sokkal jobban kezelhetőek is.
Nekem elég "önfejű" hajam van, se nem göndör, se nem sima, ha nem csinálnék vele semmit, olyan lenne, mint egy összegubancolódott drótkupac, de ezzel tudok neki fazont adni, és érzésre és látványra is sokkal jobb a hajam.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. szeptember 16.

Panni21

2019. június 17.

Nem rossz, nem rossz, de nem is az igazi. Puha lesz a hajam, könnyen kifésülhető. Ha nem ismerném a konkurencia (Kallos) hajpakolásait, biztosan jobban értékelném. Àr érték arányban azonban az említett márka lekörözte Valamivel szebb a végeredmény, és a harmadába kerül az ugyanakkora kiszerelés.
A húgomnak viszont nagyon tetszett, említette, hogy vesz magának is, szóval inkább odaadom neki.
Jó termék, de személy szerint nem lett a kedvencem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 17.

Jó termék, de személy szerint nem lett a kedvencem.

bednem

2018. július 9.

Illesztett hajhoz használtam.
Fodrásztól vettem.
Az illesztéseket nem bántotta- nem csúszott el, de semmivel sem éreztem másabb hatást, mint más terméknél.
Talán annyit, hogy a maszk ebben a termékben jobban teljesít mint u.ez a sampon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 9.

Illesztett hajhoz használtam.
Fodrásztól vettem.

jakani

2017. november 20.

Mosás után fent szoktam hagyni a hajamon fél órát simán, és olyan piha fényes és jó illatú lesz a hajam tőle hogy az valami elképesztő. :) Már a negyediket használom el belőle. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 20.

katuska8

2017. június 24.

Semmit nem csinál a hajammal, igazából ha csak samponnal mosom meg is jobb, mint amikor ezt is használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 24.

dijcsu1002

2017. május 19.

lassan 5 hónapja használom a terméket! Azóta hajam csak nő és nő! Illata nem olyan erős, mint a többi konkurens márka maszkjáé, viszont itt az illat helyett a mélyreható regenerálás dominál! Én csak ajánlani tudom!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 19.

Liana88

2016. december 27.

Nagyon kifinomult illata van, selymes, puha lesz tőle a hajam, könnyű lesz tőle a hajam kifésülése, mindenkinek ajánlom!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 27.

Antioxidánsok: Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate
Hidratálók: Propylene Glycol