Imperity

Ár:   2600 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   fodrászkellékes, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: dijcsu1002, Módosítva: 2021. július 6.

Lelőhely:   fodrászkellékes, online
Kategória:   Hajápolók

Gyengéd, folyékony kristály olaj organikus bambusz kivonattal minden hajtípusra, de különösen élettelen, száraz, töredezett hajra. Speciális, nem zsíros formulája azonnali fényt ad, és regenerálja a hajvégeket anélkül, hogy elnehezítené a hajat.

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

doria_poni

2022. március 11.

Itteni vélemények alapján vettem meg. Nem rossz, de semmi különlegeset nem csinál, nekem nem ő a nagy ő :D

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. március 11.

Meszti

2022. február 12.

💚
+ Feltölt.
+ Táplál.
+ Nem nehezíti el a hajat vagy zsírosítja.
+ Vizesen és szárazon is működik
+ ár érték arányban tökéletes.
+ a legjobb olaj, amit próbáltam (pedig volt egy "pár")

- nem a pumpás változata van, hanem az öntős, bem szeretem.
- kicsit már émelyítő ezaz illat, és számomra nem ad annyi pluszt, hogy többet érjen, mint a hatás, szóval én enélkül is simán használnám.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. február 12.

💚
+ Feltölt.
+ Táplál.
+ Nem nehezíti el a hajat vagy zsírosítja.
+ Vizesen és szárazon is működik
+ ár érték arányban tökéletes.
+ a legjobb olaj, amit próbáltam (pedig volt egy "pár")

- nem a pumpás változata van, hanem az öntős, bem szeretem.

Edinathehairmaniac

2021. október 13.

Először a fodrászom használta festés és szárítás után a hajamra. Már akkor teljesen lenyűgözött, egyszerűen imádtam. Puha, selymes és fényes lett a hajam a használata után és nem utolsó sorban egészséges kinézete volt. Egy hónappal később beszereztem én is egy fodrászkellékesből, mert csak erre a csodára tudtam gondolni. Nem bántam meg, biztos vagyok benne, hogy újra fogom venni, hálás vagyok a fodrászomnak, hogy megmutatta ezt a terméket. Az árát tekintve szerintem teljesen rendben van.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. október 13.

mimuss84

2021. június 27.

Csak ezt használom! Van amikor vizes hajra, van hogy szárítás/vasalás végén. Imádom az illatát is, maradéktalanul felszívódik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. június 27.

holdmacska

2021. június 16.

A Golden Crystal Serum helyett vettem meg, mert azt nem tudtam beszerezni, de nem kellett csalódnom ebben sem. Egy évet bírt a kiszerelés, heti 2 hajmosás mellett. Általában törölközőszáraz hajra teszem fel. Jól megszünteti a szálkásodást, szép fényt ad a hajnak és könnyű viseletű marad a hajam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 16.

Miruska

2020. december 8.

Update: Ebből a termékcsaládból használok sampont és balzsamot, meg ezt. Azóta szerintem szebb a hajam, nem érzem annyira töredezettnek. Nedves hajra kenem ezt az olajat, s teljesen megfelelően hidratál, mert szárítás után nem igényli a hajam a plusz olajat, sőt a következő napokon sem.

Meglepően nagy a kiszerelés, ennek örülök. Nem számolva a pumpa nagyságával kettőt nyomtam a tenyerembe, bőséges adag jött, de nedves hajra kenve még így se tapasztotta össze a hajam, pedig féltem tőle. Szóval elég 1 pumpálásnyi. Illatra semmi extra, nagyon enyhén érezni csak. A hajam szárításkor jó állagú volt, nem akadt, a végeredmény pedig egy jó tartású haj. De majd még meglátjuk hosszabb távon hogyan hat.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. december 8.

p.pannika

2020. november 27.

Nagyon szeretem! Finom az illata, és nagyon puha lesz tőle a hajam. Bátran ajánlom mindenkinek!:)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. november 27.

emiko

2020. november 9.

1 éve hű társam. Elég komolyan szőkítettük itthon a hajamat. Eredetileg vöröses középbarnáról indultunk, jelenleg kishijján fehér a hajam. Ez igénybevette. Minden hajmosás után használom a L'oreal 10 az 1-ben rózsaszín spray-el. A hajam egészséges és puha érezetet nyújt. Nagyon sokáig elég, még mindig van az aljában pár havi adag (heti 2x mosok hajat általában) pedig már egy éve használom. Az adagolója is nagyon jó. Ritkán szárítom a hajam hajszárítóval, de mintha olyankor a hő "beleolvasztaná" a hajszerkezetbe és csodálatos. Levegőn száradásnál is jó, de alvásnál figyelni kell mert könnyen az arcra kerül és pattanást okoz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. november 9.

Lorena

2020. szeptember 23.

Ezt az olajat mindenkinek ki kellene próbálni! A nyár és a szőkítés igencsak megviselte a vékony szálú hajamat. Ez az olaj menti a menthetőt. Várakozáson felül szépen beissza magát a nedves hajba, S olyan állagot kölcsönöz neki, hogy külön formázni sem kell. Nem hagy maga után mást, csak csillogó, könnyű hajat és csodás illatot. Tényleg veri az összes drogérias balzsamot, pakolást.Plusz pont, hogy nem kell órákon át parkolással a hajamon ücsörögni, még egy balzsamnál is több idő kell, mint ezt használni. Nekem nem zsírosodik jobban a hajam tőle, de az nem vagy kunszt, 2 naponta mosom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. szeptember 23.

Szilvia1144

2020. augusztus 5.

Imádom ezt az olajat. Szuperül beszívódik, és teljesen jól kezelhető a hajam tőle. Csak ezt használom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 5.

Hidratálók: Dimethiconol