Best of Beauty 2019

Imperity

Ár:   1900 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   fodrászkellékes, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: dijcsu1002, Módosítva: 2016. december 27.

Ár:   1900 Ft
Lelőhely:   fodrászkellékes, online
Kategória:   Hajápolók

Gyengéd, folyékony kristály olaj organikus bambusz kivonattal minden hajtípusra, de különösen élettelen, száraz, töredezett hajra. Speciális, nem zsíros formulája azonnali fényt ad, és regenerálja a hajvégeket anélkül, hogy elnehezítené a hajat.

Torpece

2019. július 10.

Valóban szuper ez az olaj! A hajam ápolt, van tartása, tökéletesen elégedett vagyok az eredménnyel. Egyáltalán nem zsírosít és valóban szuper illata van. Biztosan újra fogom venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. július 10.

benkaszne

2019. március 13.

Csodás kis termék. Teljesen rendbehozta a hajamat. Az illata imádnivaló. Olyan friss, zöld illata van. Hajmosás után használom a nyirkos hajamra, de ha hétközben kiszáradnak a hajvégeim, akkor is szoktam. Újravevős termék.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. március 13.

annodobo

2018. szeptember 17.

Na hát erről az olajról órákat lehetne zengeni. Tökéletes úgy ahogy van. Évek óta használom balzsam helyett és a hajam soha nem volt még ilyen szép, fényes és ápolt. Szőkített vörös az eredetileg barna hajam, ami duplán nem szerencsés, de ez a cucc nagyon szépen helyre allítja a szerkezetét. Mondjuk én nem csak hajvégekre teszem, hanem az egész fejemre. XD
Legjobb olaj a világon. Nem cserélem le soha. Sokan megszokták kérdezni mikor kivasalom a hajam, hogy ki van keratinozva? Hát persze.. :D Egyebként én a fodrászomtól veszem, ő olcsóbban adja.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. szeptember 17.

Moni86

2018. május 26.

A samponját és a balzsamát lepontoztam. De ez szuper. 3x vettem újra. Jó az illata. Jó az állaga. Nincs túlárazva. Nem hagy ragacsos vagy fényes foltot a hajon és a tenyeremen! Mindenmentes. Mi kell még? :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 26.

liza431

2017. november 17.

Életem legjobb választása volt! Végre egy hajolaj, ami ápolja a töredezett végeket, de nem zsírosít! Illata isteni, és ráadásul mindenmentes. Fantasztikus, de tényleg!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 17.

bubilany

2017. szeptember 13.

Nagyon szuper a hajvégekre, és illata is nagyon tartós és kellemes!!!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 13.

Nagyon szuper a hajvégekre, és illata is nagyon tartós és kellemes!!!

Liana88

2016. december 27.

Minőségi termék, tényleg nem nehezíti el a hajat!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 27.

Minőségi termék, tényleg nem nehezíti el a hajat!

Hidratálók: Dimethiconol