Imperity

Ár:   2600 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   fodrászkellékes, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: dijcsu1002, Módosítva: 2021. január 19.

Lelőhely:   fodrászkellékes, online
Kategória:   Hajápolók

Gyengéd, folyékony kristály olaj organikus bambusz kivonattal minden hajtípusra, de különösen élettelen, száraz, töredezett hajra. Speciális, nem zsíros formulája azonnali fényt ad, és regenerálja a hajvégeket anélkül, hogy elnehezítené a hajat.

Miruska

2020. december 8.

Update: Ebből a termékcsaládból használok sampont és balzsamot, meg ezt. Azóta szerintem szebb a hajam, nem érzem annyira töredezettnek. Nedves hajra kenem ezt az olajat, s teljesen megfelelően hidratál, mert szárítás után nem igényli a hajam a plusz olajat, sőt a következő napokon sem.

Meglepően nagy a kiszerelés, ennek örülök. Nem számolva a pumpa nagyságával kettőt nyomtam a tenyerembe, bőséges adag jött, de nedves hajra kenve még így se tapasztotta össze a hajam, pedig féltem tőle. Szóval elég 1 pumpálásnyi. Illatra semmi extra, nagyon enyhén érezni csak. A hajam szárításkor jó állagú volt, nem akadt, a végeredmény pedig egy jó tartású haj. De majd még meglátjuk hosszabb távon hogyan hat.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. december 8.

p.pannika

2020. november 27.

Nagyon szeretem! Finom az illata, és nagyon puha lesz tőle a hajam. Bátran ajánlom mindenkinek!:)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. november 27.

emiko

2020. november 9.

1 éve hű társam. Elég komolyan szőkítettük itthon a hajamat. Eredetileg vöröses középbarnáról indultunk, jelenleg kishijján fehér a hajam. Ez igénybevette. Minden hajmosás után használom a L'oreal 10 az 1-ben rózsaszín spray-el. A hajam egészséges és puha érezetet nyújt. Nagyon sokáig elég, még mindig van az aljában pár havi adag (heti 2x mosok hajat általában) pedig már egy éve használom. Az adagolója is nagyon jó. Ritkán szárítom a hajam hajszárítóval, de mintha olyankor a hő "beleolvasztaná" a hajszerkezetbe és csodálatos. Levegőn száradásnál is jó, de alvásnál figyelni kell mert könnyen az arcra kerül és pattanást okoz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. november 9.

Lorena

2020. szeptember 23.

Ezt az olajat mindenkinek ki kellene próbálni! A nyár és a szőkítés igencsak megviselte a vékony szálú hajamat. Ez az olaj menti a menthetőt. Várakozáson felül szépen beissza magát a nedves hajba, S olyan állagot kölcsönöz neki, hogy külön formázni sem kell. Nem hagy maga után mást, csak csillogó, könnyű hajat és csodás illatot. Tényleg veri az összes drogérias balzsamot, pakolást.Plusz pont, hogy nem kell órákon át parkolással a hajamon ücsörögni, még egy balzsamnál is több idő kell, mint ezt használni. Nekem nem zsírosodik jobban a hajam tőle, de az nem vagy kunszt, 2 naponta mosom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. szeptember 23.

Szilvia1144

2020. augusztus 5.

Imádom ezt az olajat. Szuperül beszívódik, és teljesen jól kezelhető a hajam tőle. Csak ezt használom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 5.

KiAn

2020. január 18.

Fodrászom ajánlotta, nagyon szeretem. Teljesen beszívja a hajam, semmi olajos érzet nem marad utána. Nagyon jól ápolja a hajvégeket. Az illata is szuper jó. Már csak ezt használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. január 18.

Dodi0920

2020. január 3.

Mióta rá találtam erre az olajra csak ezt használom. Szuper az állaga az illata és ápolt hajvégek.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 3.

Torpece

2019. július 10.

Valóban szuper ez az olaj! A hajam ápolt, van tartása, tökéletesen elégedett vagyok az eredménnyel. Egyáltalán nem zsírosít és valóban szuper illata van. Biztosan újra fogom venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. július 10.

benkaszne

2019. március 13.

Csodás kis termék. Teljesen rendbehozta a hajamat. Az illata imádnivaló. Olyan friss, zöld illata van. Hajmosás után használom a nyirkos hajamra, de ha hétközben kiszáradnak a hajvégeim, akkor is szoktam. Újravevős termék.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. március 13.

annodobo

2018. szeptember 17.

Na hát erről az olajról órákat lehetne zengeni. Tökéletes úgy ahogy van. Évek óta használom balzsam helyett és a hajam soha nem volt még ilyen szép, fényes és ápolt. Szőkített vörös az eredetileg barna hajam, ami duplán nem szerencsés, de ez a cucc nagyon szépen helyre allítja a szerkezetét. Mondjuk én nem csak hajvégekre teszem, hanem az egész fejemre. XD
Legjobb olaj a világon. Nem cserélem le soha. Sokan megszokták kérdezni mikor kivasalom a hajam, hogy ki van keratinozva? Hát persze.. :D Egyebként én a fodrászomtól veszem, ő olcsóbban adja.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. szeptember 17.

Hidratálók: Dimethiconol