Impulse

Ár:   1000 Ft   Kategória:   Dezodorok
Lelőhely:   hipermarketek   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Black Fairy, az összetevőket feltöltötte: boni04, Módosítva: 2016. szeptember 16.

Lelőhely:   hipermarketek

bibi24

6vilag

Korcsoport: >54
2019. augusztus 18.

Régi szép emlékeket megidézve vettem szintén utazós deonak.Tényleg nagyon tartós, én mellette mindig illatos maradok. Nyáron akár kiválthatja a parfüm használatot, amire nyaraláskor kb. nincs is semmi szükségem. Illata visszafogott, nem hivalkodó, nem cuki-muki, friss inkább, tartós és határozattan jelen van. Szerintem limitált kiadású, de ha belebotlok valahol még, veszek belőle (amire kicsi az esély, zöld címkésként vásároltam -megszűnő???-).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2019. augusztus 18.

boni04

2016. szeptember 16.

Nagyon szeretem, ez az "utazós" parfümöm, mert nem törékeny, és az illata nem tolakodó, nagyon tartós,kellemes, elmegy túrázáshoz is meg gyertyafényes vacsihoz is.
Tény, hogy véletlenül vettem meg, mert deonak hittem, de végül örülök hogy így alakult!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. szeptember 16.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Benzyl Benzoate, Butylphenyl Methylpropional, Citronellol, Coumarin, Geraniol, Limonene, Linalool

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

A bután igen gyúlékony, színtelen és szagtalan, könnyen cseppfolyósítható gáz. A kozmetikai iparban segédanyagként használják sprékben a többi anyag "kinyomásához" (propellant). Jellemzően hajtóanyagként használják a spray kiszerelésben kapható kozmetikai termékekben.