Impulse

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Dezodorok
Lelőhely:   hipermarketek   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: gothy, Módosítva: 2015. január 22.

Lelőhely:   hipermarketek
Kategória:   Dezodorok

Rózsa és grapefruit illattal.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

Evelin123

2017. február 17.

Ajándékba kaptam a parfümjével. El sem használtam, büdös, öreges szaga van szerintem. A "flakonja" sem tetszik, már első látásra sem volt szimpi, de adtam neki esélyt, mondván, hogy nem ez a lényeg. Nem jött be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 17.

PETRA820718

2016. február 20.

Nagyon szeretem az Impulse deokat, de sajnos ez nem igazán jött be.
Idővel mintha változna ez az illat, elég keserű irányba gondolom a grapefruit miatt. Nekem nem passzol, de azért a 3 csillag jár.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. február 20.

Nagyon szeretem az Impulse deokat, de sajnos ez nem igazán jött be.

Kacsa

2015. július 4.

Ajándékba kaptam ezt a dezodort, és nagyon megszerettem. Nagyon jó és erős az illata, és sokáig lehet érezni. Nekem is tetszik ez a "tekerős megoldás". Jár neki az 5 csillag!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. július 4.

Black Fairy

2015. február 4.

Nagyon erős, tartós illata van, és szörnyen kellemes, édes...Ajándékba kaptam, a rózsát általában nem szeretem, de ez nagyon illik a személyiségemhez, nagyon el lett találva...:)
A kialakítása csodás! Ez a tekerős megoldás szerintem sokkal praktikusabb és biztosabb, mint a kupakos, valamint olyan kis kellemesen kézreálló a flakon is...Arról nem is beszélve, hogy milyen szép a mintája...egyébként nagyon kevés helyet foglal is, szóval egyértelműen öt csillag! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 4.

Alafaya

2014. november 8.

Impulse Incognito élményem alapján úgy gondoltam, hogy a mai változatok is biztosan csodásak, ezért vettem egyet ebből és a körtés-jázminosból. Sajnos. Mindkettő hihetetlenül jellegtelen, tucatillat. Egyáltalán nem azt az élményt nyújtják, mint az elődeik.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. november 8.

szabo.szandra1993

2013. szeptember 8.

Nagyon nagyon finom illata van. A flakon kialakítását is imádom (el kell csavarni a tetejét hogy fújni lehessen). Szerintem kenterbe vágja az összes deo illatát :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 8.

Pampilla

2013. augusztus 9.

Ma szembesültem vele,hogy van ilyen,és igggeeen,nagyon jóóó! Bár már rég nem használok ilyen spray deókat,de ezt muszáj volt megvennem és meglepően tartós!! Egyet fújtam belőle a csuklómra,kb 4 és fél órája és még teljesen élénken érezni.Sőt,elmélyült az illat,pont úgy mint egy márkásabb parfüm,amikor elpárolog az alkohol és csak a tiszta alapillat érződik. Az ára nem brutális,én legközelebb beszerzem a többi illatát is,fanatikus lettem (=újra).

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. augusztus 9.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Citral, Citronellol, Coumarin, Geraniol, Hexyl Cinnamal, Limonene, Linalool

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

A bután igen gyúlékony, színtelen és szagtalan, könnyen cseppfolyósítható gáz. A kozmetikai iparban segédanyagként használják sprékben a többi anyag "kinyomásához" (propellant). Jellemzően hajtóanyagként használják a spray kiszerelésben kapható kozmetikai termékekben.