Indeed Labs

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: gigi, Módosítva: 2014. június 12.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Vízhiány

Szérum hialuron savval, nagymértékű hidratálást biztosít.

mariib

2019. január 5.

Szívesen használom rétegzős rutin részeként és már másodjára vettem újra. Nem hagy kellemetlen nyomot, és könnyen felszívódik. A hatásáról nem tudok objektíven nyilatkozni, mert más hatóanyagokat is használok, de a jó INCI és a kellemes állaga miatt nálam a napi rutin állandó tagja.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 5.

szilvi

2016. április 10.

A rengeteg dícsérő vélemény miatt vásároltam meg a Boots oldaláról. Átlátszó gál állaga van, amit könnyű eloszlatni. Hamar felszívódik és utána kell hidratálni. Hát, lehet velem van a baj, de én semmiféle woooow hatásról nem tudok beszámolni, sőt, nem is vettem észre különbséget akkor amikor használtam és akkor amikor nem. Ezért is fogyott el nehezen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. április 10.

mrsgrob

2015. január 21.

Caroline Hirons blogján olvastam róla, ráadásul felére volt leértékelve a Boots-nál, megvettem.
Aranyos tubus, meglehetősen kicsi, 30 ml. A tartalma teljesen átlátszó és gél állagú, amely azonban nem folyós. Illata nincs, illetve mintha valami egészen halvány babapúder illatot éreznék, de lehet csak a csomagolás hat rám.
Borsó nagyságú mennyiséget ajánlanak használni, ezt szépen ki tudom nyomni a tubusból az ujjbegyemre, megáll rajta, kézmelegemtől nem akar rögvest lefolyni, a tubusból sem akar kéretlenül kijönni a többi. A leírás szerint megtisztított arcra kell felvinni, majd utána a szokásos arckrémet.
Szépen el tudtam oszlatni pedig voltak kétségeim hogy egy borsónyi elég lesz-e. Elég volt. Úgy tűnt azonnal beszívta a bőröm - de volt időm szétoszlatni az arcomon.
Pár percet vártam mielőtt felkentem az esti krémem és azt tapasztaltam, hogy ez a gél mint egy leheletnyi vékony szinte láthatatlan maszk, az arcomon maradt, icipicit húzta, de nem szárította. Ez az érzés azonnal és teljesen elmúlt, mikor felkentem a szokásos esti krémem. Reggelre finom, selymes volt a bőröm, de nem volt számottevő változás, nem is vártam egy alkalom után.
Még csak egyszer használtam, de mindennap fogom, visszajelzek van-e látható változás, legkésőbb mikor elfogyott a tubus. Most első alkalommal nem hámlasztottam előtte, de úgy is ki fogom próbálni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. január 21.

Hidratálók: Propanediol, Sodium Hyaluronate, Butylene Glycol

A vörös tengeri alga kivonata. Kémiai szerkezetét tekintve a glycanokhoz tartozik. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrvédő és gélképző hatású összetevő.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak