Indola

Ár:   2800 Ft   Kategória:   Hajfestékek

A krémet és az összetevőket feltöltötte: sofye, Módosítva: 2014. július 28.

Lelőhely:   fodrászkellékes, fodrász szakboltok, fodrászatok
Kategória:   Hajfestékek

Színező és rögzítő hajhab

Egyszerű hajszínező, nem kell kiöblíteni. Színez és rögzít egy lépésben. A hajszín felfrissítésére, semlegesítésére, színezésére és előpigmentálására javasolt. Az ápoló összetevők és színpigmentek gyorsan beszívódnak, így kondícionálják a hajat, és egyenletes eredményt biztosítanak. Használatával a haj gyengéden formázhatóvá válik, természetes tartást ad.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

Heine

2021. augusztus 14.

Én hülye a derékig érő hajamra vettem két flakonnal, hogy majd milyen jó lesz. Az, hogy mennyire jó, számomra nem derült ki, mert túl világos árnyalatot vettem, de azt már látom, hogy hihetetlenül el tudja rontani a hajmosás végeredményét. A selymes, sima hajból csinál valami kemény, szalmaszerű, merev kazlat, amit lehetetlen formázni, és nincs természetes esése. Alapból erre a hajhosszra értelmetlen hajhabot használni, hát még olyat, amit a teljes hosszon el kell oszlatni a színe miatt :D ez végülis nem a termék hibája.

Aki attól fél, hogy befogja a párnát, és a ruhát, ne tegye, száradás után abszolút nem színez. Ennek ellenére érdemes kesztyűvel felvinni, mert a körmöket hajlamos elszínezni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. augusztus 14.

borb.biaa

2017. augusztus 16.

Ha régen kiszőkíttetted a hajad, és a szőkített részről pár hét után még mindig hajlamos lekopni a festék, akkor ez a termék a legjobb barátod. Könnyen kezelhető, el lehet oszlatni egyenletesen, szerintem a beszárítást is segíti, és nem lesz tőle rossz tapintása a hajnak, csak ajánlani tudom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 16.

sofye

2014. július 23.

Egyszerűen imádom!!! :) Vörösre van festve a hajam, de főleg így nyáron a klóros víz, és az erős UVA/UVB sugárzás miatt kopik a szín, állandóan világosodik a hajam vége. Ezt a habot hajmosás után a törölközőszáraz hajra kell felvinni és már száríthatom is be. Nekem rengeteget segít, és egyáltalán nem macerás vele a színfrissítés.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 23.

Vitaminok: Panthenol

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.