Inecto

Ár:   1499 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   DM, Rossmann, Tesco, Auchan   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Pirosszka, Módosítva: 2024. február 25.

Lelőhely:   DM, Rossmann, Tesco, Auchan
Kategória:   Hajápolók

Hajolaj organikus kókuszolajjal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

ibisz83

2024. január 24.

Szilikonos olaj... egy ideig ápoltnak tűnik a haj, de a hosszú távú használat után a szilikon elnehezíti a hajat és száraz lesz. Már nem használom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2024. január 24.

DianaS

2023. július 5.

Régebben használtam, simít, látszatra ápol.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. július 5.

Régebben használtam, simít, látszatra ápol.

e.szeber

2023. február 9.

Nagyon jó, könnyű olaj. Egy pumpányit elkenek a két tenyeremen és hozzáérintgetem a száraz hajamhoz (vállig érő). Nagyon látványos az eredmény, sokkal puhább, jobb esésű a hajam utána. Az eloszlatásnál figyelni kell, hogy egy helyre ne kerüljön túl sok, de megoldható. Én inkább az azonnali eredményért használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. február 9.

Candy21

2022. július 17.

Nagyon szeretem a száraz hajvégeimet szépen rendben tartja nem hagy maga után olajos réteget. Kevés elég belőle az illata kellemes visszafogott.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. július 17.

dreammiyss

2022. április 9.

Hollandiában 6€, kb. a legolcsóbb halolaj, amivel eddig találkoztam. Szeretem használni, teszi a dolgát, tetszik az illata is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. április 9.

szandi060

2021. november 28.

Finom illata van, de nehézkes az eldolgozása. Zsíros, olajos tincsekbe áll a hajam, még szárítással együtt is. Összességében nem rossz, de nem fogom újra megvenni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. november 28.

pbberta

2021. november 3.

A hajamnak nem elég a balzsam, muszáj voltam beszerezni plusz hajolajat is, és az összetevők, ár és vélemények alapján választottam ezt.
Két pumpányit rakok hajmosás után a hajvégekre, rögtön beisszák és jó illat marad csak utána.
Pár alkalom után látszott a javulása a sprőd hajvégeknek.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. november 3.

Pár alkalom után látszott a javulása a sprőd hajvégeknek.

TimeaSzabo

2021. augusztus 17.

Nagyon finom illata van, kókuszos kekszre emlékeztet. Szuperül bevált, eddig minden olajból kb naponta kenhettem volna fél tonnát a hajamra hogy hasson is. Ebből hajmosás után szoktam, illetve még max 1-2 szer ha szükséges a hétközbe. Nem hagy zsíros olajos érzetet mint a többi hajolaj, nem nehezít el, pont tökéletes.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. augusztus 17.

BigG

2021. február 16.

Nekem bevált! :) Kicsit féltem attól, hogy tömény kókusz illata lesz, de szerencsére nagyon kellemes csak enyhén kókuszos illata van. Mivel vékony szálú a hajam ezért legtöbbször a hajolaj elnehezíti és hamar be is zsírosodik sajnos, de ezt ennél a terméknél nem tapasztaltam. Nagyon szép fényt kap tőle a hajam és sokkal puhább/selymesebb is. Az összetétele miatt viszont nem győzött meg teljesen. Még meggondolom, hogy újraveszem-e.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 16.

tditti1991

2020. december 28.

Nekem eddig ez a hajolaj vált be a legjobban. Nagyon szeretem, évek óta használom mert ár-érték arányban nagyon megéri szerintem. Használhatnék sima kókusz vagy argán olajat is a hajamra, szerintem ugyanaz lenne a hatás, de azok annyira zsíros érzetet és látszatot hagynak a hajban, hogy inkább nem használtam őket. Ettől a terméktől viszont nem lesz vizes hatású a hajam vége, közben mégis jól hidratál.

Volt, mikor reggel és este is egy cseppet tettem a hajvégekre és nagyon gyorsan megnőtt tőle a hajam. Ettől függetlenül azért kell vágatni évente minimum kétszer, mert festett és száraz a hajam, egy bizonyos hossz után ettől sem fog megnőni, ezért vonok le egy csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 28.

Hidratálók: Dimethiconol