Inecto

Ár:   1499 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   DM, Rossmann, Tesco, Auchan   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Pirosszka, Módosítva: 2015. november 26.

Lelőhely:   DM, Rossmann, Tesco, Auchan
Kategória:   Hajápolók

Hajolaj organikus kókuszolajjal

Ár: 990 , Eladó: lia0000
Állapot: Negyede el lett használva, Helyszín: Budapest, fizetés: Banki utalás után postázom vagy személyes átvétel

BigG

2021. február 16.

Nekem bevált! :) Kicsit féltem attól, hogy tömény kókusz illata lesz, de szerencsére nagyon kellemes csak enyhén kókuszos illata van. Mivel vékony szálú a hajam ezért legtöbbször a hajolaj elnehezíti és hamar be is zsírosodik sajnos, de ezt ennél a terméknél nem tapasztaltam. Nagyon szép fényt kap tőle a hajam és sokkal puhább/selymesebb is. Az összetétele miatt viszont nem győzött meg teljesen. Még meggondolom, hogy újraveszem-e.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. február 16.

tditti1991

2020. december 28.

Nekem eddig ez a hajolaj vált be a legjobban. Nagyon szeretem, évek óta használom mert ár-érték arányban nagyon megéri szerintem. Használhatnék sima kókusz vagy argán olajat is a hajamra, szerintem ugyanaz lenne a hatás, de azok annyira zsíros érzetet és látszatot hagynak a hajban, hogy inkább nem használtam őket. Ettől a terméktől viszont nem lesz vizes hatású a hajam vége, közben mégis jól hidratál.

Volt, mikor reggel és este is egy cseppet tettem a hajvégekre és nagyon gyorsan megnőtt tőle a hajam. Ettől függetlenül azért kell vágatni évente minimum kétszer, mert festett és száraz a hajam, egy bizonyos hossz után ettől sem fog megnőni, ezért vonok le egy csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 28.

kaktusz00

2020. november 26.

Borzalma,nagyon száraz lett tőle a hajam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. november 26.

Borzalma,nagyon száraz lett tőle a hajam.

Yvaine

2020. október 15.

Hm, hát én nem látom, hogy csillogna tőle a hajam:)) De minőséginek tűnik, jó az illata (bár szerintem nem ez a leglényegesebb szempont). Biztosan táplálja a hajat. Sokáig elég. Ha a Redken nem lenne, ezt venném újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 15.

Kacsi

2020. szeptember 15.

Nagyon szeretem, nem lesz tőle zsíros a hajam és szép fényt ad.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 15.

Nagyon szeretem, nem lesz tőle zsíros a hajam és szép fényt ad.

johannah

2020. július 10.

Évek óta használom és én nagyon szeretem. Kellően hidratálja a hajam, anélkül hogy túl zsírossá tenné. Az illata is tetszik ráadásul lassan fogy mert elég belőle két-három pumpálás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. július 10.

NikolettaFarkas

2020. június 28.

Nagyon szeretem,en a hajvegemre hasznalom es nagyon meg vagyok elegedve vele,kiados nem kell belole sok.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. június 28.

Coconutoil

2020. június 10.

Szinte ő az egyetlen hajolaj, amit nem untam meg a flakon felénél és valòban el is használtam.
Táplàl, szép csillogást ad, rendezettebb sokkal a haj tőle. Szívesen ajánlom ezt a kis terméket bárkinek, aki egy jò kis hajolajat szeretne, nem hiszem, hogy csalòdni fog benne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 10.

Esztii78

2020. március 11.

Elég jó táplálást és fényt ad a hajnak, bár kicsit furcsán cappuccino illata van ,mint kókusz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. március 11.

Juli28

2020. február 26.

Nekem nagyon bevált, eddig a legszuperebb hajolaj amit használtam, pedig már nagyon sokat próbáltam. Törülköző száraz és simán száraz hajam végeire is szoktam belőle 3 pumpányit tenni. Szép csillogó vége lesz és sokkal kevésbé törik. Most vettem meg az argánosat az is nagyon bevált!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 26.

Hidratálók: Dimethiconol