Inecto

Ár:   1499 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   DM, Rossmann, Tesco, Auchan   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Pirosszka, Módosítva: 2015. november 26.

Lelőhely:   DM, Rossmann, Tesco, Auchan
Kategória:   Hajápolók

Hajolaj organikus kókuszolajjal

Esztii78

Korcsoport: < 18
2020. március 11.

Elég jó táplálást és fényt ad a hajnak, bár kicsit furcsán cappuccino illata van ,mint kókusz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2020. március 11.

Juli28

2020. február 26.

Nekem nagyon bevált, eddig a legszuperebb hajolaj amit használtam, pedig már nagyon sokat próbáltam. Törülköző száraz és simán száraz hajam végeire is szoktam belőle 3 pumpányit tenni. Szép csillogó vége lesz és sokkal kevésbé törik. Most vettem meg az argánosat az is nagyon bevált!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 26.

udntknowwwhoiam

2020. február 20.

Annak idején mikor megvettem természetes/természetesebb hajápolók után kutakodtam és megláttam ezt a termékcsaládot a dm-ben. Azóta persze rájöttem,hogy ennek nem sok köze van a természethez,de tette a dolgát. Nedves és száraz hajra is alkalmaztam mindig, sosem sajnáltam,de sosem hagyott zsíros érzetet a hajamon és így is nagyon sokáig elég volt. Kb. 2 évig használtam. Egyszer jó volt,de többször végül nem vettem meg. Azért adok csak 4 csillagot,mert nincs kiemelkedő hatása számomra és nem igazán természetes "cucc",mint ahogyan reklámozzák a terméket...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 20.

Nettuska

2020. január 27.

Kedvenc hajápolóm, második adag van itthon, nem szabad sokat tenni belőle. Max két pumpálásnyit. Árban is megéri, ajánlom kipróbálni a terméket.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 27.

TimiEger

2020. január 24.

Nagyon szeretem, szuper illata van, kevés adag is elég belőle, hajmosás után szigorúan a vizes hajra kenve nem lesz az eredmény lelapulás. Zsíros a hajam, ezért óvatosan bánok vele, kihagyom a hajtöveket. Nagyon könnyen lehet miatta kifésülni a gubancot és száradás után nagyon puha lesz tőle a hajam. Újravevős!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 24.

Fanni0120

2020. január 6.

Kellemes illat!
nem zsírosítja a hajat, nem nehezíti.. könnyen kezelhető! egy kiscsoda.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. január 6.

Kellemes illat!
nem zsírosítja a hajat, nem nehezíti.. könnyen kezelhető! egy kiscsoda.

Noah27

2019. november 20.

Könnyű kis olaj. Kevés kell belőle, gyorsan beszivodik. Kellemes illat.
A töredezett hajvéggel viszonylag megküzd, de nálam napi 2x kell kenni, mivel fehér szőkére lett csinálva és rendesen ki is toltam a hajammal.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 20.

Könnyű kis olaj. Kevés kell belőle, gyorsan beszivodik. Kellemes illat.

Effi

2019. október 28.

Csuda! Törölközőszáraz hajra egy borsónyi, aztán szárazra még egy ugyanennyi és csodás lesz a végeredmény. Pöttyet drága, de nem kell belőle sok és hatásos is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 28.

Bozizu

2019. július 17.

Rendületlenül keresem azt a hajápolót, ami segít a száraz, göndör, hosszú hajamat puhává tenni és nem csak egy napra. Na hát ez nem az. Felkenés után fényes és illatos tőle a hajam, de pár óra után eltűnik a hajamról (vagy beszívja, nem tudom) és utána ugyanolyan száraz mint volt.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 17.

sssniki

2019. április 22.

Nem is tudom 😔 nem rossz, de nem a legjobb. Árban szerintem nagyon jó, de én még a használata mellett is száraznak látom a hajam.

Nem szívesen csillagozom le, mivel könnyen beszerezhető/ árban is teljesen oké.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 22.

Nem szívesen csillagozom le, mivel könnyen beszerezhető/ árban is teljesen oké.

Hidratálók: Dimethiconol