Inecto

Ár:   949 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   250 ml   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   DM, Rossmann, Tesco, Auchan   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: fülibojt, Módosítva: 2015. november 5.

Lelőhely:   DM, Rossmann, Tesco, Auchan
Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Normál

Az organikus argánolajat tartalmazó testápoló bámulatosan selymessé és hidratálttá varázsolja bőrét.

Ár: 899 , Eladó: Nooora
Állapot: új, Helyszín: Budapest, fizetés: posta, ill. Bp-en személyesen

sweet05

2021. március 6.

Egyszerűen imadooom! A natur kozmetikumok illata a kedvencem, plussz pont, hogy nem tartalmaz semilyen állati eredetű összetevőt, és nem is tesztelik állatokon a terméket. Nagyon jól hidratál és könnyen beszívódik. Csak ajánlani tudom, nekem az egyik kedvenc testápolóm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. március 6.

FEmese

2020. december 18.

Érdekes ez a krém. Szeretem az állagát, könnyen kenhető, viszonylag könnyen beszívódik, ennek ellenére viszont egy nap múlva is ott van a bőrömön a filmréteg. Elfogadhatóan hidratál, de nem csúcsteljesítmény. Nekem valahol a középmezőnyben tanyázik, de a barátságos összetevők és a környezettudatosság miatt négy csillagot adok rá a három helyett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. december 18.

dynah13

2020. december 9.

Nagyon szeretem a márkát, de jó ideje nem vettem mar testápolót tölük. Most karacsonyi csomagban megláttam, és nem bírtam ellenállni :D Szeretem az ilyen újrafdeldfedezös élményeket, és imádom ezzel a tesápolóval kenni magam. En szeretem az illatát is, az argánolaj pedig abszolút favorit nálam, A hatása kiváló, finom puha marad töle a böröm, és nagyon finom textúrája is van, könnyen beszívódik. Reggel zuhanyzás után szoktam használni, nem kell sok idö, és már lehet is felöltözni.
Nagyon ajánlom, újravevös :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 9.

Nagyon ajánlom, újravevös :)

GabriellaBodnar

2020. október 7.

Ár-érték arányban nagyon megéri, kellemes az illata, jól hidratál. Sokat használtam már belőle és még fogok is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 7.

szilvia.bano

2020. január 28.

Nagyon kellemes illata van, semmilyen zsíros, vagy ragacsos érzetet nem hagy maga után és az összetevői is jók. Ár-érték arányban is nagyon jó, a csavaros tető sem zavar különösebben. Viszont sajnos az én száraz bőrömre, különösen télen nem alkalmas. Tavasztól őszig, és talán inkább normál bőrön nagyon jó, de nekem mostanában sajnos kevés, egyre inkább ezt éreztem. Most váltottam a Mixa Atopiance testápolóra és az klasszisokkal jobban hidratál, pedig ez is glycerines krém, és ezek váltak be eddig leginkább.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 28.

Bettike21

2019. november 7.

Imádom ❤
Fantasztikus illat, gyors beszívódás, könnyű textúra. Már a harmadik tubust használjuk el a családdal, nagyon hosszú ideg kitart.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 7.

Imádom ❤

Dorothy06

2019. április 8.

Télre vettem, nekem tökéletes. Kicsit nehezen szívódik be (legalábbis ahhoz képest, amit megszoktam) de a hatása miatt akkor is 5 csillag. Nagyon jól hidratál, én reggel szoktam bekenni magam (este olajos tusfürdő után már nem kívánja a bőröm) és még este is pihe-puha. A kézkrémjét vettem meg előbb, az kicsit vizesebb állagú, de mégis elég volt a hideg téli napokban. Biztosan újraveszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 8.

crazy724

2019. március 26.

Nem lett a kedvencem, nem fogom újravenni. Az illata borzasztóan erős és hosszan tartó, iszonyatosan zavar. Zsírosabb állagú és érzetű krém, viszonylag gyorsan beszívódik, nem ragad, de valami miatt nem érzem komfortosnak. Leginkább kézkrémként használom és soha nem fog elfogyni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 26.

tric

2019. március 11.

a kókuszos inceto kézkrém miatt vettem meg, tényleg nagyon jó, hamar beszívódik, nem ragad, nekem az illata édeskésen-szúrós, azt nem szeretem benne. de kap egy ötöst meg egy szívecskét, amiért nem ad ki reszelő hangot a száraz lábaimon a harisnya, csak neki köszönhetem! <3

Update: mégsem szerettük meg egymást, elajándékoztam egy ismerősömnek, remélem neki hasznosabb volt, mint nekem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 11.

Shopie

2019. február 28.

Az illata nagyon mű, egyáltalán nem hasonlít argánolajra. Nem szívódik be túl jól. Ajándékba kaptam, nem venném meg. Tény, hogy nagyon gazdaságos kiszerelés.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 28.

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil
Hidratálók: Glycerin, PEG-20 Stearate

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

A CosIng besorolás szerint elektromos töltődést megakadályozó és hajkondícionáló összetevő.

Vízben oldódó emulgeálószer, vízmegkötő és felületaktív anyag (surfactant).