Inecto

Ár:   949 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   250 ml   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   DM, Rossmann, Tesco, Auchan   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: fülibojt, Módosítva: 2015. november 5.

Lelőhely:   DM, Rossmann, Tesco, Auchan
Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Normál

Az organikus argánolajat tartalmazó testápoló bámulatosan selymessé és hidratálttá varázsolja bőrét.

Bettike21

2019. november 7.

Imádom ❤
Fantasztikus illat, gyors beszívódás, könnyű textúra. Már a harmadik tubust használjuk el a családdal, nagyon hosszú ideg kitart.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 7.

Imádom ❤

Dorothy06

2019. április 8.

Télre vettem, nekem tökéletes. Kicsit nehezen szívódik be (legalábbis ahhoz képest, amit megszoktam) de a hatása miatt akkor is 5 csillag. Nagyon jól hidratál, én reggel szoktam bekenni magam (este olajos tusfürdő után már nem kívánja a bőröm) és még este is pihe-puha. A kézkrémjét vettem meg előbb, az kicsit vizesebb állagú, de mégis elég volt a hideg téli napokban. Biztosan újraveszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 8.

crazy724

2019. március 26.

Nem lett a kedvencem, nem fogom újravenni. Az illata borzasztóan erős és hosszan tartó, iszonyatosan zavar. Zsírosabb állagú és érzetű krém, viszonylag gyorsan beszívódik, nem ragad, de valami miatt nem érzem komfortosnak. Leginkább kézkrémként használom és soha nem fog elfogyni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 26.

tric

2019. március 11.

a kókuszos inceto kézkrém miatt vettem meg, tényleg nagyon jó, hamar beszívódik, nem ragad, nekem az illata édeskésen-szúrós, azt nem szeretem benne. de kap egy ötöst meg egy szívecskét, amiért nem ad ki reszelő hangot a száraz lábaimon a harisnya, csak neki köszönhetem! <3

Update: mégsem szerettük meg egymást, elajándékoztam egy ismerősömnek, remélem neki hasznosabb volt, mint nekem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 11.

Shopie

2019. február 28.

Az illata nagyon mű, egyáltalán nem hasonlít argánolajra. Nem szívódik be túl jól. Ajándékba kaptam, nem venném meg. Tény, hogy nagyon gazdaságos kiszerelés.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 28.

idonthaveaname

2019. január 1.

Nem is értem, miért nem vettem meg előbb, pedig a márka samponja már bizonyított nálam. Imádom mind az illatát, mind a hatását. Kevés is elég belőle, talán kicsit sokáig tart eloszlatni, de megéri, mert ellentétben a vizesebb társaival, tényleg hidratál, és nem csak a felkenés utáni pár órában. Már három nap után kezdte éreztetni maradandó hatását. Mindezt a hideg-szeles idő közepette. Imádom.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 1.

LxndrHrvth

2018. november 25.

Tényleg nagyon jól hidratál, az illata nekem nem annyira tetszik, bár szerintem nincs is nagyon. Ami nem baj, nem szeretem, ha sok fele illat van rajtam. A hatása viszont szuper. És vegán.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 25.

DiamondStoni

2018. november 19.

Az első olyan testápoló volt, amivel azt éreztem, minden meg van benne ami kell. Jó összetevők, könnyen felszívódó és tökéletesen hidratáló formula, kellemes illat. Kb. 1 évig használtam, baromi gazdaságos!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 19.

JErzsi

2018. szeptember 3.

Imádom azokat a testápolókat, amiknek a hidratáló hatása tovább tart 1 napnál :D Száraz a bőröm, de ezzel a kencével nem kell minden nap kenegetnem magam. Egy héten 2x nálam elég (persze télen gondolom más lesz a helyzet). Enyhe égésre is szuper volt, epilálás után is kifejezetten szereti bőröm, szépen megnyugtatja azt. Az illatába pedig szerelmes vagyok, egész nap el tudnám szagolgatni. :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 3.

vkata96

2018. augusztus 17.

A tökéletes testápoló! Isteni finom illata van, maradéktalanul beszívódik, mégis megfelelően hidratál. Nagyon szeretem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 17.

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil
Hidratálók: Glycerin, PEG-20 Stearate

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

A CosIng besorolás szerint elektromos töltődést megakadályozó és hajkondícionáló összetevő.

Vízben oldódó emulgeálószer, vízmegkötő és felületaktív anyag (surfactant).