Inecto

Ár:   1000 Ft   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   DM, Rossmann, Tesco, Auchan   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Effi, Módosítva: 2016. április 25.

Lelőhely:   DM, Rossmann, Tesco, Auchan
Kategória:   Samponok

Az Inecto Naturals Argan Extra csillogás sampon organikus argánolajat tartalmazó speciális formulája gyönyörűvé, élettel telivé és ragyogóan csillogóvá varázsolja a hajat. Vegán termék. 90%-ban természetes eredetű összetevőket tartalmaz. A termék előállítása során nem végeztek állatkísérleteket.

termelinda

2020. szeptember 9.

Nagyon meg vagyok elégedve, eddig 3 naponta kellett mosnom a hajam, most ez kitolódott egy hétre, de akkor sem a zsírossága miatt, hanem mert már viszket :) Nekem újravevős :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 9.

alexa930802

2020. augusztus 19.

Nekem nem jött be. Hosszú, festett és nagyon sok hajam van, nehéz vele bánni, a végei folyamatosan összegumbacolódnak, gondoltam újra kísérletezem és megvettem ezt a sampont és balzsam párját. Lehet az én hajam és fejbőröm már elszokott, vagy sosem volt hozzászokva a vegán, természetes alapanyagú samponokhoz és balzsamokhoz, de hajmosás után rögtön már a száradás alatt viszketett tőle a fejbőröm és szinte másnapra már le is lapult a hajam. A samponból és a balzsamból is dupla annyit kellett használnom, mint más samponoknál. A két pontot azért kapja mert nem tesztelnek állatokon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 19.

dodeszka95

2020. június 26.

Tetszett,hogy természetes összetevőkből készült.Ezért is vettem meg,de nagyon hamar lelapult és bezsírosodott tőle a hajam,sokáig nem tudtam használni.Most a szekrény mélyén lapul tartaléknak,nekem nagyon nem vált be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 26.

Judittttt

2020. június 14.

Ár-érték arányban teljesen okés, teszi a dolgát, tisztít, nem nehezít el, nem szárít, és nem tesztelik állatokon. Én kb ennyit várok összesen egy sampontól. Barátomnak is tetszett, semgeleges illatú, férfiaknak és nőknek is jó. Ja és jól habzik. Samponokban sokszor vagyok váltogatós hangulatban, nem feltétlen azért, mert valami nem válik be, csak olyan keveset várok tőlük, hogy nem érzem azt, ha egy megfelel, akkor nem próbálok ki másikat. Szóval ez is egy olyan, ami nem egy állandó tag a repertoárunkban, de bármikor újravennénk, ha nem lennénk épp kreatív kipórbálós kedvünkben.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 14.

Penci0808

2020. május 9.

Nagyon szuper kis sampon. Felvaltva használom egy másik samponnal. Nagyon szeretem, a head&shoulders által irritált fejboromre ez volt a megoldás. A balzsamjával együtt használom. Imádom!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 9.

bettike401

2020. április 29.

Imádom ezt a sampont,már többször újra vettem. Együtt használom a balzsammal és a hajolajjal,mind argán olajos termék. Puha és fényes tőle a hajam,nem zsírosodik hamarabb, mint egyébként. Nekem fontos,hogy állatkísérlet mentes.Kellemesen habzik,nem kell belőle sok egyszerre.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 29.

habostorta

2020. április 27.

Nekem nagyon bejött, ez az egyetlen sampon eddig amivel maximálisan meg vagyok elégedve. Nem szárít, szép fényes tőle a hajam, jól tisztít, nem zsírosodik utána. Az illata is nagyon finom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. április 27.

BRebi

2019. december 17.

Felváltva szoktam ezt és a Lush samponomat használni. Olcsó, nagy kiszerelésű, nekem bevált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. december 17.

HelgucciHelgucci

2019. szeptember 21.

Kb 2 éve fedeztem fel,amikor valamiért apró pöttyök- sebek jelentek meg a fejbőrömön (valami allergia lehetett), azóta csak ezt használom.Az ára nagyon kedvező, hullámos-gubancolódos, festett, száraz hajamra nagyon jó.
A kókuszost veszem legtöbbször (az van a boltban), de az argános és a bambuszos is kiváló. Jól habzik, sokáig elég ( pedig az edzések miatt van, hogy naponta mosom a hajam).

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 21.

kiskacsa480

2019. augusztus 14.

Az összetevők miatt vettem meg, mert pár hónapja igyekszem oda figyelni, hogy a hajam is inkább természetesebb úton kapja meg a megfelelő táplálást és ne használjak mindenféle hosszú távon káros anyagot rá. 90cmes, vékonyszálú, félig lenőtt hajam van aminek a festett vége eléggé száraz és könnyen töredezik. Már az első használat után puha, extra fényes hajat kaptam végeredményben. Könnyen habzik, érezni, hogy alaposan lehet vele dolgozni. Sokkal nehezebben zsírosodik a hajam igy jóval hosszabb ideig nem kell mosni, nem úgy mint a szilikonos elődeivel. Hajpakolást csak nyaktól lefelé a tincsek végéig használok és csak a száraz rész miatt. Kíváncsi vagyok ha lenő teljesen a festés és csak önmagában használom majd a sampont, akkor is 5 csillagot adnék-e rá, de most nekem mindenképp 5-öst érdemel mert tényleg szuper termék!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 14.

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.