Inecto

Ár:   1000 Ft   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   DM, Rossmann, Tesco, Auchan   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Effi, Módosítva: 2016. április 25.

Lelőhely:   DM, Rossmann, Tesco, Auchan
Kategória:   Samponok

Az Inecto Naturals Argan Extra csillogás sampon organikus argánolajat tartalmazó speciális formulája gyönyörűvé, élettel telivé és ragyogóan csillogóvá varázsolja a hajat. Vegán termék. 90%-ban természetes eredetű összetevőket tartalmaz. A termék előállítása során nem végeztek állatkísérleteket.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

bolgib

2022. május 2.

Nem habzik eléggé, szerintem jó illata van, de a pesti bűzt sajnos nem tudja elég jól kimosni a hajamból.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. május 2.

zizz89

2022. február 4.

Sokra becsülöm az állatkíméletet, ez a sampon viszont alig jobb a WU2-nél és ez nem túl hízelgő. Apámnak adtam, nála (gyorsabban) elfogy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. február 4.

ninahf

2021. november 1.

Update:
Már kb 3 hónapja használom, de alig várom hogy elfogyjon. 2-3 alkalommal kell megmosnom, nem habzik de zsíros marad utána a hajam.

Egy kicsit pasis illata van, amin először meglepődtem, annyira nem kedvelem, de viszonylag gyorsan elillan.
Ami még furcsa volt, hogy nem igazán habzik, ami miatt úgy éreztem nem tudom eloszlatni rendesen a hajamon.
Viszont! Nagyon puha és tiszta lett tőle a hajam, egyáltalán nem zsírosított, szóval a hatása teljesen megéri :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. november 1.

Update:

Tituska01

2021. október 27.

Most tesztelem és eddig csak pozitiv a vélemény.Puha,könnyen kifésülhető tőle a hajam .Kondiciónálójával együtt használom :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. október 27.

termelinda

2020. szeptember 9.

Nagyon meg vagyok elégedve, eddig 3 naponta kellett mosnom a hajam, most ez kitolódott egy hétre, de akkor sem a zsírossága miatt, hanem mert már viszket :) Nekem újravevős :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 9.

alexa930802

2020. augusztus 19.

Nekem nem jött be. Hosszú, festett és nagyon sok hajam van, nehéz vele bánni, a végei folyamatosan összegumbacolódnak, gondoltam újra kísérletezem és megvettem ezt a sampont és balzsam párját. Lehet az én hajam és fejbőröm már elszokott, vagy sosem volt hozzászokva a vegán, természetes alapanyagú samponokhoz és balzsamokhoz, de hajmosás után rögtön már a száradás alatt viszketett tőle a fejbőröm és szinte másnapra már le is lapult a hajam. A samponból és a balzsamból is dupla annyit kellett használnom, mint más samponoknál. A két pontot azért kapja mert nem tesztelnek állatokon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 19.

dodeszka95

2020. június 26.

Tetszett,hogy természetes összetevőkből készült.Ezért is vettem meg,de nagyon hamar lelapult és bezsírosodott tőle a hajam,sokáig nem tudtam használni.Most a szekrény mélyén lapul tartaléknak,nekem nagyon nem vált be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 26.

Judittttt

2020. június 14.

Ár-érték arányban teljesen okés, teszi a dolgát, tisztít, nem nehezít el, nem szárít, és nem tesztelik állatokon. Én kb ennyit várok összesen egy sampontól. Barátomnak is tetszett, semgeleges illatú, férfiaknak és nőknek is jó. Ja és jól habzik. Samponokban sokszor vagyok váltogatós hangulatban, nem feltétlen azért, mert valami nem válik be, csak olyan keveset várok tőlük, hogy nem érzem azt, ha egy megfelel, akkor nem próbálok ki másikat. Szóval ez is egy olyan, ami nem egy állandó tag a repertoárunkban, de bármikor újravennénk, ha nem lennénk épp kreatív kipórbálós kedvünkben.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 14.

Penci0808

2020. május 9.

Nagyon szuper kis sampon. Felvaltva használom egy másik samponnal. Nagyon szeretem, a head&shoulders által irritált fejboromre ez volt a megoldás. A balzsamjával együtt használom. Imádom!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 9.

bettike401

2020. április 29.

Imádom ezt a sampont,már többször újra vettem. Együtt használom a balzsammal és a hajolajjal,mind argán olajos termék. Puha és fényes tőle a hajam,nem zsírosodik hamarabb, mint egyébként. Nekem fontos,hogy állatkísérlet mentes.Kellemesen habzik,nem kell belőle sok egyszerre.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 29.

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.