Inecto

Ár:   1500 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   250 ml   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   DM, Rossmann, Tesco, Auchan   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kiszpiszok, Módosítva: 2015. október 2.

Lelőhely:   DM, Rossmann, Tesco, Auchan
Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Normál

Bársonyos testápoló, mely valódi trópusi kényeztetés a bőrnek.

sssniki

2020. szeptember 7.

Pikk-pakk becuppantja a száraz bőröm, annyira könnyű eldolgozni és texturája is lágyabb, mint a szokásos krémeké. Az illata (nevessetek ki) engem valamiért kávéra emlékeztet, szerintem köze nincs a kókuszhoz, de nem rossz amúgy. Azért vettem meg, mert cruelty free, de sajna nekem nem adja azt a szuper hidratált érzést. Kézkrémnek használom el minden este, újra pedig nem fogom venni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. szeptember 7.

Fannci07

2020. július 22.

Az illatát nagyon szeretem. Az állaga mintha “habosabb” testápoló lenne, másmilyen mint a legtöbb testápoló. Jól hidratál, de azt nem szeretem annyira benne, hogy szinte percekig kell kenegetni a kisebb mennyiséget is, hogy eltűnjön a fehér krém a bőrről, emiatt csak 4*

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. július 22.

AppleMaple

2020. április 25.

Számomra ez egy nagyon jó krém. Jól hidratál, hamar beszivódik, nem hagy ragacsos érzetet maga után, kellemes az illata, és pont egy leárazáson vettem. Az én bőröm szereti.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 25.

KittyLady

2020. március 12.

Jobb az illata mint a kókuszos tusfürdőnek, nehezen szívódik be, nem hidratál eléggé, nem fogom újravenni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 12.

Zsuci23

2019. november 30.

Maszírozáshoz ez vált be a legjobban, gyorsan beszívódik de nem hagy zsíros érzetet.... az illata kellemes

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 30.

Liliflra

2019. november 12.

Jól hidratál, viszont viszonylag nehezen szívódik be, ezért a mínusz egy csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 12.

hd3ttus

2019. szeptember 23.

Alapvetően nem használok napi rendszerességgel testápolót, mert egyszerűen nem igényli a bőröm, viszont 1-2 vízhiányos nap után pedig úgy érzem, hogy ennyit mindenképpen meg kell adnom neki. Bevallom, elsősorban az illata miatt vettem meg, és az teljesen elvarázsol. Ezen felül pedig gyorsan beszívódik, és nem hagy ragacsos érzést maga után. Nem tudom, hogy száraz bőrön hogyan viselkedik, de az én igényeimnek megfelel, teszi a dolgát.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 23.

Ada0308

2019. július 29.

Szörnyű. Nem szerettem, nem hidratált. Utána nem volt hidratált érzésem.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 29.

Szörnyű. Nem szerettem, nem hidratált. Utána nem volt hidratált érzésem.

PlAdrienn1988

2019. július 12.

Nagyon imádom :) A rengeteg kipróbált testápolóból nekem ez jött be a legjobban. Villámgyorsan beszívódik, az illatát nagyon szeretem, és a bőrömet is tökéletesen hidratálja. Nekem a nap által pirított bőrömön is tökéletes munkát végzett, segített megnyugtatni azt.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 12.

fonalaslany

2019. június 25.

Könnyen eloszlatható, gyorsan beszívódik, nincs ragacsos érzés. Azonnal érezni a hatását, bár reggelremindig száraz bőrrel kelek, így valószín maradok a továbbiakban a kedvenc Ziaja testápolómnál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 25.

Hidratálók: Glycerin, PEG-20 Stearate

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

A CosIng besorolás szerint elektromos töltődést megakadályozó és hajkondícionáló összetevő.

Vízben oldódó emulgeálószer, vízmegkötő és felületaktív anyag (surfactant).