Inecto

Ár:   1500 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   250 ml   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   DM, Rossmann, Tesco, Auchan   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kiszpiszok, Módosítva: 2015. október 2.

Lelőhely:   DM, Rossmann, Tesco, Auchan
Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Normál

Bársonyos testápoló, mely valódi trópusi kényeztetés a bőrnek.

pviviana

2021. június 3.

Szeretem használni, az illata különösen tetszik. Puha lesz tőle nagyon a bőröm, bár azt sose figyeltem meg, meddig tart a hidratáltság. Ritkán használok testápolót, de amikor igen, akkor ezért nyúlok. Az nem annyira tetszik, hogy lassan szívódik be és addig fehér réteget hagy a bőrömön, ezért is nem 5 csillagos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 3.

Alsace

2021. március 7.

Noha a tégelyes verzióját kimondottan utáltam, ezért ki is akadtam, amikor figyelmetlenségből megvettem ezt a testápolót, mentségemre szóljon, hogy nevetséges áron volt a Roziban. Később vettem észre, hogy ez testápoló, mondom a francba, mindegy, elhasználom, legalább a másik tégely tényleg tusi volt :DD Egészen megszerettem, kellemesebb az állaga is mint a tégelyesnek és jobban felszívódik. Nem valószínű, hogy újraveszem, mást szeretnék kipróbálni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 7.

Agnes91P

2021. január 27.

Ajándékcsomagban kaptam a tusfürdőjével együtt. Nem ismeretlen a márka, korábban már használtam tőlük néhány terméket. Kicsit bajlódni kell a bemasszírozásával, hogy ne egy fehér réteget tologassak a bőrömön,de viszonylag gyorsan beszívódik. Nekem viszont a száraz bőrömet nem hidratálja eléggé, még "szomjas" marad utána a bőröm. Az illatát szeretem, nem az a nagyon édes kókuszillat, de nekem bejön. Négy csillagot tudok adni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 27.

TheNancy07

2021. január 25.

Számomra nagyon jól hidratálja a lábszáramat. Estére szoktam bekenni, másnapra el se hittem, hogy mennyire puha lett a lábam tőle. Az illata nekem egy az egyben dió, sajnálom, hogy nem érezni rajta a kókuszt. Nem hagy ragacsos érzetet a használata után, és így télen az arcomra is simán felkenem, nem zsírosítja a bőröm. Újravenném!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 25.

angelavaradi

2020. november 24.

Dm-es pontokkal jutottam hozzá, az állaga inkább a habos krémekre emlékeztet, viszont az illatának köze sincs a kókuszhoz. A bőröm viszonylag hamar beszívja, de nem ő életem testápolója és nem fogom újra venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. november 24.

Zsuci23

2020. október 1.

Maszírozáshoz ez vált be a legjobban, gyorsan beszívódik de nem hagy zsíros érzetet.... az illata kellemes...
10.01
zsíros bőrre nem ajánlom de nagyon jó, mindig ujra veszem........... Kemikália szaga sosincs , emiatt nem kell aggódnom..........

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 1.

10.01

sssniki

2020. szeptember 7.

Pikk-pakk becuppantja a száraz bőröm, annyira könnyű eldolgozni és texturája is lágyabb, mint a szokásos krémeké. Az illata (nevessetek ki) engem valamiért kávéra emlékeztet, szerintem köze nincs a kókuszhoz, de nem rossz amúgy. Azért vettem meg, mert cruelty free, de sajna nekem nem adja azt a szuper hidratált érzést. Kézkrémnek használom el minden este, újra pedig nem fogom venni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 7.

Fannci07

2020. július 22.

Az illatát nagyon szeretem. Az állaga mintha “habosabb” testápoló lenne, másmilyen mint a legtöbb testápoló. Jól hidratál, de azt nem szeretem annyira benne, hogy szinte percekig kell kenegetni a kisebb mennyiséget is, hogy eltűnjön a fehér krém a bőrről, emiatt csak 4*

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. július 22.

KittyLady

2020. március 12.

Jobb az illata mint a kókuszos tusfürdőnek, nehezen szívódik be, nem hidratál eléggé, nem fogom újravenni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 12.

Liliflra

2019. november 12.

Jól hidratál, viszont viszonylag nehezen szívódik be, ezért a mínusz egy csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 12.

Hidratálók: Glycerin, PEG-20 Stearate

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

A CosIng besorolás szerint elektromos töltődést megakadályozó és hajkondícionáló összetevő.

Vízben oldódó emulgeálószer, vízmegkötő és felületaktív anyag (surfactant).