Inecto

Ár:   949 Ft   Kategória:   Samponok
Kiszerelés:   500 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   DM, Rossmann, Tesco, Auchan   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Cukorgomboc, Módosítva: 2015. december 22.

Lelőhely:   DM, Rossmann, Tesco, Auchan
Kategória:   Samponok
Bőrtípus:   Száraz

"Ints búcsút száraz és károsodott hajnak! Töltsd fel hajszálaidat tiszta kókuszolajjal! Ápold és kényeztesd hajad a gazdagon hidratáló samponnal!"

szincsuu

2022. április 2.

Természetes, viszonylag egészséges hajam van. Szeretném ezt a sampont, mert a használata után tetszik a hajam állaga, viszont iszonyú sok kell belőle, mert nem habzik fel. Macerás a használata.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. április 2.

b.hella.r

2021. december 10.

Nem rég vettem meg ezt a sampont a balzsamjával együtt, és nagyon örülök hogy rátaláltam. Az illata nagyon finom kókuszos, de nem túl erős. Nekem kifejezetten tetszik hogy átlátszó a színe és hogy nem habzik és tisztít túl erőszakosan. Sajnos a hajam nagyon száraz és töredezik, de ezt úgysem egy sampon fogja helyrehozni, viszont reménykedem, hogy a balzsamjával együtt, idővel tudják ezt mérsékelni. Külön szuper, hogy állatkísérlet mentes és vegán, szerintem ár érték arányban nagyon megéri. Tényleg olyan jó az illata, hogy ahányszor a fürdőbe megyek, muszáj megszagolnom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. december 10.

Pünyike

2021. november 20.

Szétmarta a fejbőrömet! Már amiatt is 1*, mert iszonyatosan zsírosít, pedig normál a fejbőröm. Két hónapja vettem, első hajmosás után másnap már csatakos volt a hajam és iszonyatosan viszketett. Ismét megmostam a hajam ezzel a termékkel, de akkor már nem csak zsíros lett a hajam, konkrétan szétmarta annyira, hogy sebes lett. A balzsammal együtt akartam használni, de véletlenül 2 db sampont vettem. Kidobtam, mert még ingyen sem adnám senkinek, az ellenségemnek sem!
Az illata jó.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2021. november 20.

Az illata jó.

sigma

2021. november 20.

Nagyon nem habzik, ertem en, de sajnos emiatt nem tudom szeretni. Az illata nagyon jo es nem is tisztit olyan rosszul, de ehhez baromi sokat kell hasznalnom belole mert csak akkor erzem ugy hogy hasznal is valamit. Ez igy nem tul koltseghatekony sajnos. A hatasa amugy olyan kozepes: nagyjabol annyit tud mint egy atlagos sampon nalam: elso nap tok szep haj, masnap meg mar zsiros. 😑

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. november 20.

Lilium

2021. október 10.

Én szeretem ezt a sampont. Nem zsírosítja a fejbőrömet, viszont kellemesen hidratál. Határozottan a jobbak közé tartozik drogériás viszonylatban és nekem rettentően sokáig elég egy ilyen flakon. Szerintem mindenképp megér egy próbát.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. október 10.

Ivett93

2021. szeptember 8.

Az összetevői és mert vegán esett erre a samponra a választásom. A hajolajjal és balzsamával együtt használom. A három termék közül ez sajnos csalódás. Nehezen habzik, ami annyira nem is zavaró. Az annál inkább, hogy az amúgy is zsírosodásra hajlamos fejbőröm még inkább zsíros lett tőle. Sajnos nem fogom újra venni, pedig nagy reményeket fűztem hozzá.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. szeptember 8.

nncsrny

2021. augusztus 17.

Naponta kell hajat mosni, annyira zsírosít. Ettől függetlenül még a hajat is kiszárítja. Szappanként lehet csak elhasználni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. augusztus 17.

TimeaSzabo

2021. augusztus 10.

Kifejezetten kókuszos samponért mentem, egy másikat néztem ki, de végül megakadt ennek a dobozán a szemem. Megszagoltam és úgy döntöttem ezt hozom el. Az egyetlen baja hogy nem habzik, de az elvileg arra utal hogy jók az összetevői.
Nem sokkal utána a kókuszos balzsamjáért és hajolajért is visszamentem, imádom ezt a termékcsaládot.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. augusztus 10.

Virág-os

2021. május 30.

Első tapasztalatom: szuper volt, imádtam, kb. 2-3x vettük újra. Meggyőző volt.

Későbbi vételkor feltűnt, hogy a drogériai polcon kétféle is van, egy import meg egy másik. Gyorsan felnéztem ide, és mindkettőnek más volt az INCIje, mint a feltöltöttnek.
Hát.. engem teljesen eltántorított. Nem tudom melyik volt a számomra jó összetevős kiadás, nem akartam ezzel tovább kísérletezni a hajamon és érzékeny fejbőrömön.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 30.

Első tapasztalatom: szuper volt, imádtam, kb. 2-3x vettük újra. Meggyőző volt.

gioia

2021. április 23.

Többször újravettem már. A festett hajamat nem szárítja, fejbőrt nem irritálja és az illata se túl erős szerencsére. (Nem gondolom, hogy a sampon feladata lenn a hidratálás, de lehet, arra gondoltak, hogy nem szárítja szanaszét a hajat az agresszív tisztítással.) Sokáig elég a mennyiség, nekem bejött.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. április 23.

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.