Inecto

Ár:   949 Ft   Kategória:   Samponok
Kiszerelés:   500 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   DM, Rossmann, Tesco, Auchan   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Cukorgomboc, Módosítva: 2015. december 22.

Lelőhely:   DM, Rossmann, Tesco, Auchan
Kategória:   Samponok
Bőrtípus:   Száraz

"Ints búcsút száraz és károsodott hajnak! Töltsd fel hajszálaidat tiszta kókuszolajjal! Ápold és kényeztesd hajad a gazdagon hidratáló samponnal!"

molnarviki1209

2020. február 22.

Az illata tetszik, viszont nagyon nehezen habzik, amit nem szeretek.. Hajammal kapcsolatban semmi változást nem vettem észre.
Nem venném újra!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. február 22.

Nem venném újra!

udntknowwwhoiam

2020. február 20.

Vagy fél évig használtam ezt a sampont. Szerettem volna rátérni valami természetesebb samponra,mert nagyon elkezdett hullani a hajam és erre esett a választásom, mivel nagyon nyomták,hogy ez mennyire szuper természetes,vegán,állatkísérlet mentes termék. De ettől csak rosszabb lett a helyzet. Csomókban hullott minden hajmosás után a hajam és kb sírni tudtam volna. Persze akkoriban még nem tudtam,hogy valószínűleg a sampon tette még rosszabbá a helyzetet... Sprőd kezelhetetlen száraz hajam lett, pedig a balzsamját is használtam hozzá és a hajolajat is. Hónapokig szenvedtem és dobáltam ki a nem kevés pénzt erre a márkára. SOHA TÖBBET! :'(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 20.

veganita81

2020. február 17.

Sajnos nagyon lezsírosítja a hajamat. Mosás után 2 nappal már vállalhatatlan. Továbbá, valahogy azt érzem, mintha nem is tisztítana rendesen. A másik dolog, hogy SLS-t tartalmaz. Jó kiadós adag, de nem használom el az biztos.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. február 17.

BRebi

2019. december 17.

Felváltva szoktam ezt és a Lush samponomat használni. Olcsó, nagy kiszerelésű, nekem bevált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. december 17.

pixiee

2019. október 22.

Már ott belopta magát a szívemben, hogy nincs tesztelve állatokon. Az illata isteni, az állaga kicsit hígabb, viszont nem is kell belőle sok. Aki imádja hogy habzik az egész feje hajmosás közben az nem fogja sajnos szeretni, mert minimálisan habzik csak, :(, viszont ennek ellenére tisztít rendesen (én hajfestés után a hajfestéket simán kimostam belőle pikk-pakk). Nyilván mivel nincs tele mesterésges dolgokkal így ez szerintem teljesen normális, mármint a minimális habzás. Nekem nagyon fényes lett tőle a hajam, plusz a hozzá tartozó balzsamja is hozzátett. Extra göndör és gubancos a hajam és végre normálisan, káromkodás nélkül ki tudom fésülni a hajam mosás után :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 22.

Editpiaf

2019. október 5.

Csak azért regisztráltam most a kremmania-ra, hogy leírhassam mennyire gyalázatos ez a termék! A vásárlásnál fontos szempon volt, hogy olyan sampont válasszak, ami termeszetes összetevőket tartalmaz és a környezetre ártalmatlan. Ezért az egy dologért jár az 1 csillag.

A többi: alig habzik, hiába a tetemes mennyeség amit használok belőle. Kétszer kell megmosni vele a hajamat. A kondicionáló valamit segít az utóérzeten, de szárítás után sprőd tapintású lesz a hajam. A fejem viszket tőle, sztem a hajam is jobban hullik. Sajnálom, hogy ilyen nagy kiszerelésem árulják, mert így most megy a kukába.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 5.

Mia27

2019. október 1.

Imadom! A hajam fenyes, selymes es talan meg nott is. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 1.

Imadom! A hajam fenyes, selymes es talan meg nott is. :)

matanee

2019. szeptember 24.

Nem dobtam el tőle az agyam. Olvastam pár véleménynél, hogy hullásra hajlamos hajnak jót tesz, de nekem csak sok más használóval egyetemben kiszárította a fejbőröm és viszkettem tőle. Az illata nagyon jó volt, de a hatása kétséges volt nálam. :(

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 24.

annaso12

2019. szeptember 8.

Nem az igazi. Használata alatt lett problémás a fejbőröm + nem lett tőle jó tapintású, friss érzésű a hajam. Emiatt és mivel túl nagy a kiszerelés próbára, azóta is fél flakon pihen a kád szélén, de nincs kedvem elhasználni. Update: újra elővettem, 1 nap után iszonyúan viszketett a fejbőröm, rossz érzés volt, és amúgy nem zsírosodik a hajam, de ezután összeállt és zsíros lett 1-2 nap alatt. Sajnos ki kell dobjam/elajándékozzam.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 8.

szata1

2019. augusztus 23.

Utazáshoz vettem mini kiszerelésben. Csak hazafelé menet olvastam el az itteni véleményeket, hát nem voltak jó előítéleteim vele kapcsolatban. De azért kipróbáltam és nekem bejött. Valóban nem habzik nagyon de nekem ez tetszett mert sokkal könnyebb kiöblíteni a hajamból. Nagyon könnyűnek, tisztának éreztem utána a hajamat. Arról, hogy szárítana nem tudok mit mondani, pantene balzsammal használtam és amelett nekem még a legjobban szárító sampon se lenne durva. Ha valaki fél megvenni a rendes méretet ajánlom először a mini változatot kb. 350 forintért vettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. augusztus 23.

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.