Inecto

Ár:   949 Ft   Kategória:   Samponok
Kiszerelés:   500 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   DM, Rossmann, Tesco, Auchan   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Cukorgomboc, Módosítva: 2015. december 22.

Lelőhely:   DM, Rossmann, Tesco, Auchan
Kategória:   Samponok
Bőrtípus:   Száraz

"Ints búcsút száraz és károsodott hajnak! Töltsd fel hajszálaidat tiszta kókuszolajjal! Ápold és kényeztesd hajad a gazdagon hidratáló samponnal!"

gioia

2021. április 23.

Többször újravettem már. A festett hajamat nem szárítja, fejbőrt nem irritálja és az illata se túl erős szerencsére. (Nem gondolom, hogy a sampon feladata lenn a hidratálás, de lehet, arra gondoltak, hogy nem szárítja szanaszét a hajat az agresszív tisztítással.) Sokáig elég a mennyiség, nekem bejött.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. április 23.

S_Reka

2021. március 2.

Imádom! Végre megtaláltam A Sampont. Illatra is, állagra is szerelem. Nem zsírosítja a hajam, nem is szárítja ki, nagyon szép fényes és puha lesz tőle. Mivel fél literes kiszerelés még sokáig elég is és ár-érték arányban is nagyon megéri. Párom mamája is elkezdett ezzel hajat mosni és Ő is ódákat zeng róla ❤️.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 2.

Foxppy

2021. március 1.

Kulonosebben nincs bajom vele, ami nem tetszik, hogy alig habzik; busas mennyiseg kell belole, hogy azt erezzem, tisztitja a hajam. Irritalni nem irritalt, ami kulon jo pont. Mivel sokat kell hasznalni belole, igy ar-ertek aranyban nem a legjobb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 1.

mucskalaura

2021. február 24.

Sok a negatív feedback róla, de én imádom, nekem nagyon bevált! Már az argános sampont és balzsamot is imádtam, a kókuszosokban sem kellett csalódnom😊

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. február 24.

pandito

2021. február 9.

Véleményeket csak azután olvastam róla, miután megvettem, sok rossz volt itt róla mondva, így eléggé megijedtem. Hála az égnek az ellenkezőjét tapasztaltam, mint a sok egycsillagos, aki véleményezett, nekem nagyon bejött. Nem mondom, hogy a legjobb, de simán használható.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. február 9.

szaboszilvii

2021. január 12.

Nekem szárítja a hajam nagyon, így sok balzsam kell hogy ellensúlyozzam. Illata nem tartós így nagy csalódás, mert a többi hasonló terméket szeretem!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. január 12.

dori0826

2020. november 16.

Borzalmas! Én nem szoktam nagyon variálni a samponokkal, mert bármit használok, ugyanaz szokott lenni a végeredmény, nagyjából 2-3 napot bír a hajam különösebb zsírosodás nélkül. Ettől a sampontól viszont még zsírosabb lett a hajam, mint mosás előtt volt, az állaga nekem abszolút nem jött be, furcsa zselés, és mosás közben olyan érzésem volt, mintha sima szappanos vízzel "kenegetném" a fejem. Pénzkidobás volt.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 16.

Csocseszita

2020. november 16.

Nagy reményeket fűztem hozzá a porózus, szőkített hajamra használva. Ne vedd meg. Még szárazabb lett a hajam, mint előtte!!! Pénzkidobás

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 16.

fuge7

2020. október 18.

Kevés sampon van sajnos, amitől nem viszket a fejbőröm, és ez egy ilyen - ritka kivétel! :)
Nagyon sokáig elég, nagy kiszerelésű a flakon. Praktikus hogy csavaros a teteje, így fel tudod turbózni olajokkal (pl. én pár csepp teafaolajat szoktam bele csepegtetni). Szóval én abszolut elégedett vagyok vele. Ennyi pénzért nagyon megéri megvenni és újravenni!

Negatívuma, hogy tényleg nehezen lehet eloszlatni a hajon, mert kissé ilyen zselés állagú, de azért hozzá lehet szokni. Rá kell jönni, hogy hogyan lehet optimálisan felvinni.
Némi negatívuma még: hogy az összetevői nem a legjobbak :( ugyanakkor eléggé félrevezető, hogy vegán meg natúr meg természetes termékként hirdetik... Az illata is kissé mű... Úgyhogy ezekért csak 4 csillagot adok rá.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 18.

Evee88

2020. augusztus 28.

Nem tisztít, hamar zsírosodik tőle a hajtövem, a hajvégeim szárazak
A balzsamját nagyon szeretem, de ennek a terméknek semmi pozitív tulajdonsága sincs.
Híg, nehéz vele hajatmosni, kimosni, semmitmondó az illata, és nincs az a tiszta érzés

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 28.

Nem tisztít, hamar zsírosodik tőle a hajtövem, a hajvégeim szárazak

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.