Inecto

Ár:   990   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   250 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   DM, Rossmann, Tesco, Auchan   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: MsDarcy, Módosítva: 2015. október 30.

Ár:   990
Lelőhely:   DM, Rossmann, Tesco, Auchan
Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz

dynah13

2020. december 9.

Nagyon szeretem a márkát, de jó ideje nem vettem mar testápolót tölük. Most karacsonyi csomagban megláttam, és nem bírtam ellenállni :D Szeretem az ilyen újrafdeldfedezös élményeket, és imádom ezzel a tesápolóval kenni magam. En szeretem az illatát is, az argánolaj pedig abszolút favorit nálam, A hatása kiváló, finom puha marad töle a böröm, és nagyon finom textúrája is van, könnyen beszívódik. Reggel zuhanyzás után szoktam használni, nem kell sok idö, és már lehet is felöltözni.
Nagyon ajánlom, újravevös :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 9.

Nagyon ajánlom, újravevös :)

nagypetra10

2018. december 10.

Hamar beszívódik, illata bomba jó hidratál is arról nem is beszélve, hogy 250ml én már elég régóta használom igaz nem mindennap, de szerintem még jó sokáig elég lesz. Inectorol nem tudok rosszat mondani.:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 10.

cybio

2017. október 26.

Könnyen, gyorsan beszívódik, kevés is elég belőle egyszerre, is sokáig kitart egy tubus. Nekem télen, amikor sokkal szárazabb a bőröm, ez jobban bevált, mint a kókuszos változat, amit így inkább csak tavaszi, nyári időszakban használok.
Az illata kicsit tömény, de meg lehet szokni. Az argános változatból a kézkrémet is próbáltam ugyanettől a márkától, nekem az is nagyon bevált, mindkettőt csak ajánlani tudom mindenkinek.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 26.

PLLgirl88

2017. február 8.

Nagyon szeretem!Már újra is vettem.:)Nem az a tipikus testápoló,ami nagyon hidratálna,inkább egy tavaszi-nyári testápoló.Nagyon könnyen beszívódik,és az illata is isteni.Lehet,hogy csak szerintem van így,de nekem az orgona virág illatára hajaz.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 8.

markidorka

2016. július 20.

Erre a termékre még egy csomagban csaptam le,egy tusfürdővel együtt.Nem a leghidratálóbb testápoló,amit valaha használtam,viszont nem rossz.Azokon a napokon,amikor nincsen akkora szüksége a bőrömnek egy kis pluszra,akkor ezt szoktam használni.Általában az arcomra szoktam felvinni,illetve a kezemre,mivel máshová nekem nagyobb hidratálásra van szükségem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. július 20.

Titvog

2016. június 20.

Nagyon-nagyon szeretem! Még sosem próbáltam az Inecto termékeket, ez volt az első amivel megpróbálkoztam. Először is, az adag rengeteg. Szerintem egy életre elég lesz. így nyáron annyira nincsen ugyan szüksége a bőrömnek hidratálásra, de azért jól esik vele bekenni magam. Hetente párszor használom zuhanyzás után, vagy csak azért, hogy érezzem az illatát, meg hú, ez az illat valami fenomenális! Nem tudom mire emlékeztet, talán a Gloria Vanderbilt parfümre. Fincsi! Sokáig megmarad az illata, szerintem ezekben a meleg időkben szó szerint húzom magam után az illatfelhőt. :) Na, de beszéljük a hatásáról is: hidratál, érződik benne, hogy olajos a krém, de ettől függetlenül nem hagy zsíros érzetet a bőrön, és elég hamar be is ivódik. Szeretem vele bekenni magam például borotválkozás után, mert kifejezetten jól esik, nem csíp, nem viszket tőle semmim. Azonkívül nyáron a szép fényes lábak, amik pihe puhák, elmaradhatatlanok! ;) Szó mi szó, ez egy remek nyári termék! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 20.

Cukorgomboc

2016. március 23.

Imádom ezt az Inecto terméket is! Lágy formulája nagyon gyorsan beszívódik, nem ragad, jól hidratál. Könnyed formulája viszont télen az én bőrömnek sajnos nem elegendő, de tavasztól őszig kitűnő választás. Az illata is elképesztően kellemes, viszont elég intenzív!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. március 23.

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil
Hidratálók: Glycerin, PEG-20 Stearate

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

A CosIng besorolás szerint elektromos töltődést megakadályozó és hajkondícionáló összetevő.

Vízben oldódó emulgeálószer, vízmegkötő és felületaktív anyag (surfactant).