Inecto

Ár:   599 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   DM, Rossmann, Tesco, Auchan   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Alizka, Módosítva: 2017. május 30.

Lelőhely:   DM, Rossmann, Tesco, Auchan
Kategória:   Tusfürdők

"A papaya- és organikus kókuszolajnak köszönhetően egy csapásra a trópusokon fogod érezni magad! Használatával a bőröd nemcsak ínycsiklandozóan illatos, de bársonyosan puha és tiszta is lesz."

Vegán termék, előállítása során nem végeztek állatkísérleteket. Dermatológiailag tesztelt.

eternity

2020. január 5.

Kaptam, mert hugi kihajitotta, mert szaritja a bőrét. Konkrétan ázott Earl Grey teafilter illata van. Ami pozitívum, hogy mivel harmatgyenge, így szerencsére tusolas után már egyáltalán nem érződik. 🤗

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. január 5.

Liliflra

2019. november 12.

Brutál jó illata van és kifejezetten kedvelem az állagát. Számomra különösen fontos, hogy nem okoz bőrirritációt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 12.

Vandii

2019. július 30.

A legeslegjobb nyári tusfürdő, brutál illata van én nagyon imádom, minden használat során újra a tengerparton érzem magam!!:)
Az illata is tartós nagyon, Rossmannban ki lehet fogni szinte nevetséges áron, viszont Dm-ben én még nem láttam sajnos:((
11pont!!!*****

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 30.

11pont!!!*****

orsi0210

2019. június 2.

Természetesen én is az illatába szerettem bele, viszont fürdés után teljesen elillan az illat a bőrről, pedig örülnék neki, ha egy darabig még érződne rajtam. Emiatt csak négy csillag. Ja és nem szárít!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 2.

Boudica

2019. május 30.

Nagyon finom illatú tusfürdő, nyárra tökéletes. Kár, hogy az illat nem marad meg a bőrön. Géles állagú, jól habzik, jó vele tusolni. Kellemes kis tusfürdő, de nem csodaszer.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 30.

pulikaa

2018. december 25.

Nagyon imádtam az illatát, tényleg a trópusokon éreztem magam! Szerencsére pont nyáron használtam, abszolút nyári termék.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 25.

abicicaaa

2018. november 7.

Olyan szep a csonagolasa, muszaj volt megvennem, meg ha nem is vagyok nagy kokusz fan. De egyebkent nem tul veszes az illata. Atlagosan hidratal, es egy ideig megmarad az illata is furdes utan.
Kar, hogy mar nem látom sehol boltban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 7.

Kar, hogy mar nem látom sehol boltban.

betty23

2018. augusztus 24.

Átlagos tusfürdő, nem szárítja ki a bőröm, de nem is hidratál. Az illata viszont ELKÉPESZTŐ, mintha pina colada-ban fürdenék. :D Nyárra tökéletes termék.
Nagy piros pont jár neki, hiszen cruelty free és vegán.

+info: Megmarad a bőrön az illata egy ideig, ez valakinek vagy pozitívum, vagy negatívum... :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 24.

Nagy piros pont jár neki, hiszen cruelty free és vegán.

schmldr

2017. szeptember 14.

Nagyon tetszik az illata. Könnyen felvihető, hól habzik.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 14.

Nagyon tetszik az illata. Könnyen felvihető, hól habzik.

Alizka

2017. június 4.

Kellemes kis tusfürdő ez, nem krémes, valóban inkább gél állagú, ennek ellenére jól hidratál. Puha, selymes bőrt eredményez, nem szárít. Az illata finom, nem tolakodó, nem érződik nagyon műnek, jól esik nyáron ez a trópusi, kókuszos-ananászos dolog. Sajnos nem túl tartós, a bőrről hamar elillan az illata. Összességében elégedett vagyok, nem olyan, hogy levesz a lábamról, de azért jó élmény vele a zuhanyzás, nyárra megfelel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. június 4.