Inecto

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajformázók
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   DM, Rossmann, Tesco, Auchan   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Mackólány, Módosítva: 2013. december 20.

Lelőhely:   DM, Rossmann, Tesco, Auchan
Kategória:   Hajformázók
Bőrtípus:   Száraz, Normál

Természetes megoldás száraz, festett, igénybevett hajra.

A tiszta kókuszolajat tartalmazó kondícionáló spray táplálja és kisimítja a hajat, ugyanakkor megvédi a hajszárító és hajformázó okozta károsodástól.

PaNel95

2017. november 13.

2x is megvettem a terméket. Mind a kétszer használhatatlan volt a pumpája, úgyhogy elég gagyi a csomagolása, mert nem hiszem, hogy 2x is pont hibás terméket vettem volna le a polcról véletlenül. Oké, átöntöttem egy Gliss Kuros flakonba, de szerintem nem nagy elvárás ennyi pénzért működő szórófejes terméket csinálni. Na mindegy, ettől eltekintve sem voltam megelégedve vele.
Az illata egészen kellemes, nem olyan mű, mint a kókuszos termékcsalád többi tagja. De a hatása szerintem semmilyen. Csak hajszárításra használtam, amikor már nincsen olyan idő, hogy annyira megszáradjon magától a hajam, hogy alig kelljen rajta szárítani. Semmit nem vettem észre a hatásából. A Gliss Kur bármelyik sprayével is ugyanilyen eredményt érek el, pedig azok nem is erre vannak kitalálva, csak kifésülés könnyítőek.
Se puhább, se könnyen fésülhetőbb szárítás után, se fényesebb nem lett a hajam tőle.
Szóval semmit nem csinált, akár ne is használtam volna.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 13.

Szóval semmit nem csinált, akár ne is használtam volna.

Betty05

2017. május 10.

Hihetetlenül jó, sokat félét használtam már, és semmi sem történt, viszont nála határozottan észre lehetett venni hogy nem ment tropára a haj vége vasalásnál, fényesebbnek. rugalmasabbnak láttam a hajam, biztos hogy újra fogom vásárolni!!!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 10.

Arita

2016. december 28.

Nekem, a balzsamjával ellentétben nagyon bevált, puha, finom lett tőle a hajam. Kár, hogy már nem kapható.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. december 28.

kvitta.girl

2016. március 23.

Tényleg isteni az illata, és használ is, szeretem de újra nem fogom venni mert a fújókája borzasztó és kivédhetetlen hogy a padlóra kerüljön ami balesetveszélyesen jégpálya lesz. Csodát nem tesz, de érezni az olajtartalmat, mindennapi használatnál zsírosít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 23.

Knubbel

2016. március 23.

A legjobb hovedo kondicionalo a vilagon! Mar tobb mint ket eve ezt hasznalom es nem is akarok tobbe mast. Tokeletesen puha, egyenesebb es selymes a hajam tole mar az elso hasznalat ota. Igenybe van veve a hajam, hosszu es szoke. Egy eve kikoltoztem Nemetorszagba es itt ilyen formaban ez nincs a boltokban, ugyhogy multkor vettem otthon harom flakonnal. Egy flakon nekem eleg majdnem egy evig, heti egyszer hajmosas utan a vizes hajamra fujok belole es nem keveset... Most elhataroztam, hogy a sampont, balzsamot es pakolast is ebbol a csaladbol akarom hasznalni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 23.

currmano

2015. május 7.

Nekem nagyon nem jött be. Első alkalommal úgy működött, ahogy a nagykönyvben meg van írva, de utána valahányszor használtam, iszonyatosan szárította a hajamat, és ráadásul másnap gubancolódott is. Egyébként pozitívuma, hogy az illata tényleg kellemes, és hajmosás után kifésülhetővé teszi a hajat, de az előbb említett negatívumok miatt én nem venném újra (valószínűleg nem is fogom elhasználni).
Ettől függetlenül másnak még beválhat :))

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 7.

Ettől függetlenül másnak még beválhat :))

Fanny.roni

2015. március 23.

Egyszer próbáltam eddig, ámulatba is ejtett, mert nem ragadt össze a hajam, kifésülhető, selymes lett, Kiváncsi vagyok hosszú távon hogyan szuperál, úgyhogy majd jövök updat-tel!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 23.

boni

2015. január 20.

Az én hajamat is kifésülhetővé és puhává teszi, nem is kell utána raknom rá hajvégápolót, pedig ezelőtt mindig tennem kellett rá, csak úgy lehetett kifésülni. Most fog elfogyni, holnap megveszem a második flakonnal. Azt nem tudom hogy a hővédő hatása mennyire igaz, mindenesetre ártani nem árt ha használom, nagy ritkán mielőtt kisimítom a hajam fújok rá egy kicsit, biztos ami biztos. :D

Update: Már a 3. flakonnal vettem újra, de valami nem stimmel... Hiába fújtam be vele a szokásos módon, tiszta kócos volt a hajam alig bírtam kifésülni, azt tapasztaltam amit itt egy páran leírtak negatívumként. Nem tudom mi a franc történt, mindenesetre azért reménykedek hogy hátha ez csak egyszer fordult most elő és jó lesz megint. Eddig gliss kur hajbalzsamot használtam, most vettem az elseve balzsamot lehet az inectoval együtt nem működik...

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 20.

koirankeksii

2015. január 6.

Igazából szerintem se nem jó, se nem rossz. Az illata tetszik, végülis ki tudom vele fésülni a vizes gubancaimat, de inkább egy közepes mértékben. A fújókája elég rossz és amilyen hangot kiad közben, még a macska is felébred. :D Nem tudom amúgy, hogy mennyit ápol, fogalmam sincs. Nekem teljesen közömbös. Elhasználom de biztosan nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 6.

pannivok

2015. január 2.

Nagyon megtetszett a termék illata, így be is szereztem a sampon-balzsam-hajpakolás kombót ezzel együtt (és a kézkrémet is :D). A hajápolói elég jók, nem vártam a leírások alapján túl sok jót, ennek kellemesen csalódtam bennük, kivéve ez a hővédő spray. Azt kell mondjam, durvább tapintású lesz a hajam tőle, az illata sem marad meg és mintha még pluszban szárítaná a hajam végeit, ami nem lenne cél, sőt.. Szóval a többi nekem bejött, úgyhogy ha tetszik az illata szerintem egy próbát megér, de ez az egy termékük nekem nem valami tuti, ezért még jófej is vagyok, hogy két csillagot kap, de csak mert elfogult vagyok az illat miatt :D

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 2.

Hidratálók: Dimethiconol

Ceteareth-20 eo I eu I al 2 3

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Emulgeálószer, felületaktív anyag.