Best of Beauty 2019

Inglot

Ár:   5990 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   5,5 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Inglot márkabolt   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: lovecreams, az összetevőket feltöltötte: Fiorentina, Módosítva: 2018. december 20.

Kiszerelés:   5,5 g
Lelőhely:   Inglot márkabolt

Hipoallergén, vízálló zselés szemhéjtus. Magas pigmentáltsága révén akár egyetlen vonás is elegendő.

32 színben kapható

Inglot AMC Zselés Szemhéjtus 77-es árnyalat
Ár: 5500 , Eladó: szyrup
Állapot: ÚJ, bontatlan, Helyszín: Balatonmáriafürdő , fizetés: Előre utalás után postán maradó levélként küldöm
lillka

2019. május 27.

Gyönyörű feketében, igazi mély árnyalatban vettem meg. Könnyen kezelhető, de sajnos a zsíros szemhéjamon könnyen elmászik, felkenődik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 27.

vbogii97

2019. április 4.

Nagyon szeretem alapként használni, de vízvonalra is tökéletes. Tartós, szépen pigmentált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 4.

ciska

2019. február 26.

A sminkiskolában találkoztam ezzel a tussal, és egyből szerelem lett. Könnyen használható, brutál tartós. Kis mennyiséggel könnyen lehet vele dolgozni. Megéri az árát ;)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 26.

mirtillmajoros

2019. február 3.

Álom! Imadom, tartós könnyen kezelhető és zseniális a színe állaga !

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 3.

Álom! Imadom, tartós könnyen kezelhető és zseniális a színe állaga !

Fruzsina0620

2019. január 7.

Nekem a fekete színben van meg. Nagyon szeretem. Eddig ez a legjobb géles szemhéjtusom. Nagyon krémes, lágy és könnyed formula, intenzív szín és ráadásul tartós is! Csak ajánlani tudom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 7.

KarolinaLina

2018. december 21.

A nagy betűs tus! Nem kendődik, jól lehet vele dolgozni, tartós. Zseniális!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 21.

A nagy betűs tus! Nem kendődik, jól lehet vele dolgozni, tartós. Zseniális!

Pinshine

2018. december 16.

Egyik munkám alkalmával nem vittem magammal tust és ezt kaptam kölcsön egy sminkes kolleginától. Másnap szaladtam be a boltba és vettem is egyet. Csodálatos fekete szn. Igazi Fekete fekete. Tartósággát még személyesen nem tapasztaltam,de azta visszajelzést kaptam h tartós volt :) Tökéletes állag,tökéletes kezelhetőség...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 16.

BoglarkaB860906

2018. november 24.

Ez az első professzionális sminktermékem.... Hiába nem készültem sehova, rohantam haza, hogy kipróbáljam. Nem vagyok gyakorlott tusvonal húzó, de csodálatosan szép színű, egyenletes vonalat tudtam produkálni :) utána nem várt más csak a fürdés, és akkor ért a legnagyobb meglepetés... Konkrétan nem jött le :)) a sminklemosóval fél órán keresztül próbálkoztam, mikor úgy ahogy megmozdult :D hosszú hétköznapon még nem próbáltam, de ezek alapján kétlem, hogy a tartósságával gond lenne :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 24.

sunbeam

2018. november 16.

A J.Lo verzió van meg nekem. Szuper intenzív, könnyen lehet vele dolgozni. Viszont nagyon precízen kell dolgozni mert nehéz javítani. Nekem a best!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 16.

zalla

2018. október 23.

Régóta szemeztem vele, de csak néhány hónappal ezelőtt sikerült beszerezni. Több helyen olvastam, hogy hasonlóan lehet használni mint a Paint Potot, amit én nagyon szeretek, de viszonylag kevés árnyalatból lehet választani. Gondoltam, a 95-ös nekem tökéletes lesz erre. Sajnos már az első alkalmommal elvérzett. Alig 3-4 óra múlva zsíros szemhéjamon csíkban gyűlt össze a mélyítővonalban. Egy újabb alkalommal primerrel próbáltam ki, ugyanaz az eredmény. Összességében lehet azt mondani, hogy nem erre van kitalálva a termék, ami igaz. De: ami ennyi idő alatt elvándorol/összegyűlik egy csíkban, az zsíros szemhéjon tusként sem lesz tartós. Biztos vagyok benne, hogy a matt árnyalatok kevésbé csúszósak, és tartósabbak. De nekem a 95-ös nem jött be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 23.

Hidratálók: Caprylyl Glycol

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.