Inglot

Ár:   5990 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   5,5 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Inglot márkabolt   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: lovecreams, az összetevőket feltöltötte: Fiorentina, Módosítva: 2018. december 20.

Kiszerelés:   5,5 g
Lelőhely:   Inglot márkabolt

Hipoallergén, vízálló zselés szemhéjtus. Magas pigmentáltsága révén akár egyetlen vonás is elegendő.

32 színben kapható

Betti85

2022. március 8.

Sajnos az Astor szemhéjtus már nem beszerezhető, a sok jó vélemény alapján döntöttem az Inglot mellett. Nekem botrányosan felkenődik a felső szemhéjamra, még a duraline használatával is. Alulsó vonalat húzok ott is piszkosul maszatolódik. Nagy csalódás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. március 8.

Soly77

2022. február 15.

Nagyon pigmentált és tényleg gyönyörű és tartós a végeredmény, de sajnos nagyon hamar beszárad... a Duraline persze tudom de nonszensznek tartom ennyi pénzért hogy állandóan kutyulgatni meg javítgatni kell hogy lehessen vele dolgozni... attól függetlenül tényleg a legjobb tusok között van de pl MAC nekem soha nem száradt be...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2022. február 15.

Klaudya10

2021. július 1.

Messze a legjobb szemhéjtus amit próbáltam eddig. Megvettem hozzá a ferde nyelű tusecsetet és ez a kombináció verhetetlen. A termék vízálló, nem kenődik el a szemhéjon napközben, intenzív fekete színe van. Viszonylag gyorsan szárad, így gyorsan is érdemes vele dolgozni. Nagyon ajánlom mindenkinek! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 1.

cattitude

2021. június 21.

első zselés szemhéjtusom, nem akartam bakot lőni egy olcsóbbal, így egyből ezt rendeltem meg fekete színben. nagyon bejön, remekül pigmentált, az állaga jó, könnyű vele dolgozni. sajna kicsit ügyetlen vagyok, de még így is egyszerűbben húzok vonalat vele, mint egy filces tussal. nagyon tartós, primer sem kell alá, natúr szemhéjon is ottmarad. hétvégén a kánikulában teszteltem először és le se lehetett volna robbantani. remélem nem fog hamar beszáradni, mert amúgy nem olcsó mulatság ez a pici tégely.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 21.

adryenka

2021. június 16.

Ez valami fantasztikus. Eddig a MAC-ért voltam oda, de ez kenterbe veri, sokkal könnyebb vele dolgozni, jobb az állaga és szuper tartós.
Annyira örülök, hogy bejött az inglot magyarországra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. június 16.

Annyira örülök, hogy bejött az inglot magyarországra.

Serpentina

2021. június 12.

Annyira örülök, hogy rátaláltam! 🤗😻
Íme egy tus, ami mindenre IS kiválóan alkalmas. Nagyjából 5 éven keresztül használtam a Maybelline Lasting Drama tusát, amit váratlanul kivontak a forgalomból. Maximálisan meg voltam vele elégedve, drogériás mivoltához képest messze hozta a kitűnő minőséget, vízállóbb, lerobbanthatatlanabb, feketébb volt, mint rengeteg jóval drágább termék.
Nem hittem volna, hogy egyszer bármi kigolyózza a pozíciójából, és visszaadja ugyanazt az élményt, amit egy nagy betűs TÖKÉLETES géles tus megtalálása nyújt. Hát ez a nap is eljött!
Sejtettem, hogy mélyebbre kell nyúlnom a pénztárcámba, ha jó minőséget akarok, viszont felelőtlenül semmiképp nem akartam dönteni.
Rengeteg pozitív véleményt olvastam és hallottam róla különféle videókból. Be is sétáltam, és megvettem a tökéletes, mindenhez passzoló fekete verziót (amúgy elképesztő, hogy a szivárvány minden árnyalatában árulják, erre nemigen van példa jelenleg).
Először is: nagyon krémes. Tényleg alig kell belemártani az ecsetet. Nagyon könnyen irányítható, és változatos technikákkal használható. Kitűnően lehet vele elegáns, precíz vonalakat festeni, de egy kicsit “ceruzásabb” hatás is tökéletesen megvalósítható vele. Mintha tetoválna vagy valódi festékkel dolgozna az ember. Mindegy neki, hogy lealapozott/ már púderes-e a szemhéj vagy teljesen natúr, egyáltalán nem befolyásolja a tökéletes végeredményben. Matt, és bombabiztos lesz. Az is pozitívum, hogy nem fényes.
Apró mintákat is könnyen lehet vele festegetni egy miniatűr végű ecsettel, de sötét sminkekhez, szemhéjalapnak is kiváló.
A színére sem lehet panaszom, eddig az extrém feketék közül is ez valaha volt a legfeketébb tusom. Ja… és TÉNYLEG 24 órás tartósságú, ANÉLKÜL, hogy viselés közben elmosódna vagy veszítene az intenzitásából. Még olajos lemosóval is viszonylag nehezen jön le, de ez is bizonyítja, hogy ha valami, ez tényleg atombiztos.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. június 12.

Annyira örülök, hogy rátaláltam! 🤗😻

ZANNAH

2021. február 17.

Nekem 90 barna ,74 lila színben van meg , könnyen felvihető zselés,krémes állagú,jól pigmentált , tartós nem maszatoló,kedvencem
megéri az árát.Jolly Joker

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2021. február 17.

megéri az árát.Jolly Joker

orchidea8627

2020. szeptember 7.

Remek termék borzalmas csomagolásban.
A tus maga gyönyörűen pigmentált, nagyon tartós és szépen lehet vele dolgozni de ebben az árkategóriában már elvárok egy olyan csomagolást (üveg tégely, keményebb, légzárós kupakkal) amiben nem szárad be a termék két hónap alatt.
Több éves MAC tusaim vannak hibátlan állapotban, de ezek az Inglot tusok egyszerűen nem zárnak rendesen, a tégely gagyi műanyag, a törékeny fajtából.
Igen, tudom Duraline újraéleszti őket, de nonszensz hogy két hetente javítgatnom kell egy tus állagán hogy használható maradjon, főleg ennyi pénzért.
Ha olyan csomagolásban árulnák mint pl a MAC és a Bobbi tusait semmi problémám nem lenne velük.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. szeptember 7.

Remek termék borzalmas csomagolásban.

jucimuci

2020. augusztus 18.

Valóban alig kell be lenyomni az ecsetet, annyira szépen felveszi. Tartós csodaszép fekete. Azért kell alá alap és tuti nem mászik el :) Egy év után kezdett el beszáradni, most vettem duraline-t hogy újraélesszem. Szerintem teljesen megérte, a többi tusom max 3 hónapig bírta.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 18.

reka0122

2020. június 13.

Tényleg nagyon jó géles eyeliner, viszont nagyon csalódott voltam amikor megláttam a műanyag csomagolást. Borzasztóan gagyinak tűnik a termék így, pedig azért az ára nem éppen olcsó. Talán azért is vártam volna a megszokott üveg tégelyt. De ez a termék szuperségén nem változtat, de remélem, hogy egyszer a csomagolása megváltozik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 13.

Hidratálók: Caprylyl Glycol

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.