Inglot

Ár:   5990 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   5,5 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Inglot márkabolt   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: lovecreams, az összetevőket feltöltötte: Fiorentina, Módosítva: 2018. december 20.

Kiszerelés:   5,5 g
Lelőhely:   Inglot márkabolt

Hipoallergén, vízálló zselés szemhéjtus. Magas pigmentáltsága révén akár egyetlen vonás is elegendő.

32 színben kapható

Soly77

2020. december 2.

Hozza a termék amit elvárok tőle, de nem jobb a megszokott ArtDecos filces tusomnál sőt... úgy érzem bakot lőttem azzal hogy megint kísérletezgetek, nem fogom annyira szeretni... pedig beruháztam szuper ecsetre hozzá meg a Duraline- re is... de ott a de... nem győzött meg annyira, természetesen használni fogom de sokkal jobb nekem a már megszokott kis tusom...ájájájájájájáj... mindezektől függetlenül ajánlom jó termék...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. december 2.

orchidea8627

2020. szeptember 7.

Remek termék borzalmas csomagolásban.
A tus maga gyönyörűen pigmentált, nagyon tartós és szépen lehet vele dolgozni de ebben az árkategóriában már elvárok egy olyan csomagolást (üveg tégely, keményebb, légzárós kupakkal) amiben nem szárad be a termék két hónap alatt.
Több éves MAC tusaim vannak hibátlan állapotban, de ezek az Inglot tusok egyszerűen nem zárnak rendesen, a tégely gagyi műanyag, a törékeny fajtából.
Igen, tudom Duraline újraéleszti őket, de nonszensz hogy két hetente javítgatnom kell egy tus állagán hogy használható maradjon, főleg ennyi pénzért.
Ha olyan csomagolásban árulnák mint pl a MAC és a Bobbi tusait semmi problémám nem lenne velük.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. szeptember 7.

Remek termék borzalmas csomagolásban.

jucimuci

2020. augusztus 18.

Valóban alig kell be lenyomni az ecsetet, annyira szépen felveszi. Tartós csodaszép fekete. Azért kell alá alap és tuti nem mászik el :) Egy év után kezdett el beszáradni, most vettem duraline-t hogy újraélesszem. Szerintem teljesen megérte, a többi tusom max 3 hónapig bírta.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 18.

reka0122

2020. június 13.

Tényleg nagyon jó géles eyeliner, viszont nagyon csalódott voltam amikor megláttam a műanyag csomagolást. Borzasztóan gagyinak tűnik a termék így, pedig azért az ára nem éppen olcsó. Talán azért is vártam volna a megszokott üveg tégelyt. De ez a termék szuperségén nem változtat, de remélem, hogy egyszer a csomagolása megváltozik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 13.

allitse19

2020. május 13.

Tökéletes eyelinernek, gél alapnak és vízvonalba is. Nem mászik el a helyéről, pigmentált, extra tartós és könnyű vele dolgozni. Fekete, királykék, türkiz és ekrü színben szereztem be, sminkeseknek igazi "must have" darabok. Tervezek még egy pár színt venni belőle...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 13.

szaszkri

2019. október 31.

Kicsit drágának tartottam elsőre, de úgy döntöttem, mégis beruházok rá. Az Inglot-ban, kifejezetten zselés tushoz ajánlott ferde végű ecsettel elég nehezen tudom felvinni, főleg a szemzugba, és magával a tussal sem vagyok teljesen megelégedve, főleg az árához képest. Ha nem teszek alá primert, valamint szemhéjpúdert, nekem sajnos felkenődik a szemhéjamon. Nap végére a szemem alatt egy csúnya folt lett, oda is lemászott, amit ráadásul napközben nem tudtam korrigálni (szemfestéklemosó hiányában). Sajnálom, hogy ezzel a tussal sem találtam meg a tökéletest, pedig nagyon bíztam benne!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 31.

lillka

2019. május 27.

Gyönyörű feketében, igazi mély árnyalatban vettem meg. Könnyen kezelhető, de sajnos a zsíros szemhéjamon könnyen elmászik, felkenődik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 27.

vbogii97

2019. április 4.

Nagyon szeretem alapként használni, de vízvonalra is tökéletes. Tartós, szépen pigmentált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 4.

ciska

2019. február 26.

A sminkiskolában találkoztam ezzel a tussal, és egyből szerelem lett. Könnyen használható, brutál tartós. Kis mennyiséggel könnyen lehet vele dolgozni. Megéri az árát ;)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 26.

mirtillmajoros

2019. február 3.

Álom! Imadom, tartós könnyen kezelhető és zseniális a színe állaga !

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 3.

Álom! Imadom, tartós könnyen kezelhető és zseniális a színe állaga !

Hidratálók: Caprylyl Glycol

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.