Inglot

Ár:   5990 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   5,5 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Inglot márkabolt   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: lovecreams, az összetevőket feltöltötte: Fiorentina, Módosítva: 2018. december 20.

Kiszerelés:   5,5 g
Lelőhely:   Inglot márkabolt

Hipoallergén, vízálló zselés szemhéjtus. Magas pigmentáltsága révén akár egyetlen vonás is elegendő.

32 színben kapható

Ár: 5500Ft , Eladó: csuyi
Állapot: Bontatlan, Helyszín: Kecskemét, fizetés: Személyesen Kecskeméten, Bp Infopark körül, utalás után küldöm is

superultra

2024. április 12.

a sok jó vélemény miatt vettem meg hogy mennyire tartos és jo hooded eyesra hát…. rögtön felkenés után felkenodik a szemhejamra még duralinenal is!! pedig van rutinom az eyeliner huzasban és ecsettel csinálom de még egy sima dm-es festék is tartósabb… nagyon sajnálom mert amúgy nagyon pigmentált es szépen lehet vele dolgozni viszont ami miatt megvettem, arra használhatatlan

update: alapozót váltottam, ez volt a megoldás, így elég szuper! de egyszer így is megtörtént hogy az este végére enyhén pandaszemem lett.

update 2: megnézem inglot Eye Shadow Keeper-rel, úgy mennyire maszatol!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. április 12.

update 2: megnézem inglot Eye Shadow Keeper-rel, úgy mennyire maszatol!

Zsuzsi78

2023. július 4.

Baromi jó. Barna szint vettem, imádom!
Fixen ott van egész nap!!!
Könnyű felvitel.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2023. július 4.

Baromi jó. Barna szint vettem, imádom!
Fixen ott van egész nap!!!
Könnyű felvitel.

svivko

2023. március 17.

Az egyik leggyengébb tus amit valaha próbáltam. Nem egész félórával a felvitel után már maszatolódik szemhéj felett és az alsó szempillasornál is.
Egyébként tényleg szuper pigmentált, és könnyen lehet vele dolgozni, de ez pénzkidobás volt.
Rejtett szemhéjúak óvakodjanak tőle!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. március 17.

Rejtett szemhéjúak óvakodjanak tőle!

Lina14

2022. november 14.

Nekem eddig a kedvencem, gyorsan leszárad, matt és sokáig tart

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. november 14.

Nekem eddig a kedvencem, gyorsan leszárad, matt és sokáig tart

Betti85

2022. március 8.

Sajnos az Astor szemhéjtus már nem beszerezhető, a sok jó vélemény alapján döntöttem az Inglot mellett. Nekem botrányosan felkenődik a felső szemhéjamra, még a duraline használatával is. Alulsó vonalat húzok ott is piszkosul maszatolódik. Nagy csalódás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. március 8.

Soly77

2022. február 15.

Nagyon pigmentált és tényleg gyönyörű és tartós a végeredmény, de sajnos nagyon hamar beszárad... a Duraline persze tudom de nonszensznek tartom ennyi pénzért hogy állandóan kutyulgatni meg javítgatni kell hogy lehessen vele dolgozni... attól függetlenül tényleg a legjobb tusok között van de pl MAC nekem soha nem száradt be...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2022. február 15.

Klaudya10

2021. július 1.

Messze a legjobb szemhéjtus amit próbáltam eddig. Megvettem hozzá a ferde nyelű tusecsetet és ez a kombináció verhetetlen. A termék vízálló, nem kenődik el a szemhéjon napközben, intenzív fekete színe van. Viszonylag gyorsan szárad, így gyorsan is érdemes vele dolgozni. Nagyon ajánlom mindenkinek! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 1.

cattitude

2021. június 21.

első zselés szemhéjtusom, nem akartam bakot lőni egy olcsóbbal, így egyből ezt rendeltem meg fekete színben. nagyon bejön, remekül pigmentált, az állaga jó, könnyű vele dolgozni. sajna kicsit ügyetlen vagyok, de még így is egyszerűbben húzok vonalat vele, mint egy filces tussal. nagyon tartós, primer sem kell alá, natúr szemhéjon is ottmarad. hétvégén a kánikulában teszteltem először és le se lehetett volna robbantani. remélem nem fog hamar beszáradni, mert amúgy nem olcsó mulatság ez a pici tégely.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 21.

adryenka

2021. június 16.

Ez valami fantasztikus. Eddig a MAC-ért voltam oda, de ez kenterbe veri, sokkal könnyebb vele dolgozni, jobb az állaga és szuper tartós.
Annyira örülök, hogy bejött az inglot magyarországra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. június 16.

Annyira örülök, hogy bejött az inglot magyarországra.

Serpentina

2021. június 12.

Annyira örülök, hogy rátaláltam! 🤗😻
Íme egy tus, ami mindenre IS kiválóan alkalmas. Nagyjából 5 éven keresztül használtam a Maybelline Lasting Drama tusát, amit váratlanul kivontak a forgalomból. Maximálisan meg voltam vele elégedve, drogériás mivoltához képest messze hozta a kitűnő minőséget, vízállóbb, lerobbanthatatlanabb, feketébb volt, mint rengeteg jóval drágább termék.
Nem hittem volna, hogy egyszer bármi kigolyózza a pozíciójából, és visszaadja ugyanazt az élményt, amit egy nagy betűs TÖKÉLETES géles tus megtalálása nyújt. Hát ez a nap is eljött!
Sejtettem, hogy mélyebbre kell nyúlnom a pénztárcámba, ha jó minőséget akarok, viszont felelőtlenül semmiképp nem akartam dönteni.
Rengeteg pozitív véleményt olvastam és hallottam róla különféle videókból. Be is sétáltam, és megvettem a tökéletes, mindenhez passzoló fekete verziót (amúgy elképesztő, hogy a szivárvány minden árnyalatában árulják, erre nemigen van példa jelenleg).
Először is: nagyon krémes. Tényleg alig kell belemártani az ecsetet. Nagyon könnyen irányítható, és változatos technikákkal használható. Kitűnően lehet vele elegáns, precíz vonalakat festeni, de egy kicsit “ceruzásabb” hatás is tökéletesen megvalósítható vele. Mintha tetoválna vagy valódi festékkel dolgozna az ember. Mindegy neki, hogy lealapozott/ már púderes-e a szemhéj vagy teljesen natúr, egyáltalán nem befolyásolja a tökéletes végeredményben. Matt, és bombabiztos lesz. Az is pozitívum, hogy nem fényes.
Apró mintákat is könnyen lehet vele festegetni egy miniatűr végű ecsettel, de sötét sminkekhez, szemhéjalapnak is kiváló.
A színére sem lehet panaszom, eddig az extrém feketék közül is ez valaha volt a legfeketébb tusom. Ja… és TÉNYLEG 24 órás tartósságú, ANÉLKÜL, hogy viselés közben elmosódna vagy veszítene az intenzitásából. Még olajos lemosóval is viszonylag nehezen jön le, de ez is bizonyítja, hogy ha valami, ez tényleg atombiztos.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 12.

Annyira örülök, hogy rátaláltam! 🤗😻

Hidratálók: Caprylyl Glycol

Szilárd állagú szilikon gyanta, ami növeli a sminktermékek tartósságát és a fényvédő termékek vízállóságát. A bőrön légáteresztő réteget képez, megszáradva kellemes, nem ragadós érzetet hagy.

Műanyag féle, melynek számos funkciója van a kozmetikumokban. Leggyakrabban fizikai bőrradírokban használt dörzsölő anyagként. Szintén gyakran használt felületi hártyaképző (film forming), sűrűség szabályozó és stabilizáló anyagként.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag, mely segít sűrűbbé tenni a kozmetikumokat, hogy azok így kevésbé folyjanak.

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.