Inglot

Ár:   2990 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   2,5 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Inglot márkabolt   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Ildie, Módosítva: 2015. január 10.

Kiszerelés:   2,5 g
Lelőhely:   Inglot márkabolt

3 tónusú szemhéjfesték

• selymes, könnyen eloszlatható
  • tatrós, nem gyűrődik be az apró ráncokba
  • a színek egymással is keverhetőek

nyinails

2017. március 2.

Nagyon szeretem a freedom rainbowt is. Szerintem az Inglot cuccok nagyon jok. Raadasul itt Varsoban van egy outlet is, ahol ugyan nincs minden szin, de sokkal olcsobb minden. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 2.

Ildie

2015. február 9.

A kis serpenyőben 3 kék szín van, mattak, direkt matt színeket akartam a csillámoshoz. Nagyon szépen össze lehet őket dolgozni, plusz másik porokkal. Egy kész sminkhez kell még a belső zugba valmi világosabb, de a többi rész kijön ebből az egy seprenyőből. Ezt így egymagában árulják, pont annyiért akartak adni hozzá "tok"ot vagy dobozt vagy aminek hívják, mint maga a festék, 16 pln ért sikerült megvenni, ami egy vicces történet volt, mert a boltban a csaj csak annyi észlelt, hogy valami borzalmas nyelvem magyarázok a páromnak egy üveg vodkával a kezemben :) és kukkot nem beszélt a kislány angolul, de felajánlotta, hogy segít oroszul, cuki, de nagyon kedves volt. A bolt a MAC koppintása, ugyanolyan, ugyanúgy mini betűkkel vannak kiírva az árak, csak ez annyi PLN ben, mint a MAC USD ban.
Visszatérve, a kis cukikám egy műanyagban volt, mint kb a szeletelt szalámik, felfújva, így nem lett semmi baja. Érdekes, hogy 18 hónapot írtak rá szavatossági időnek, azt, hogy ez hány gramm nem találtam meg.
Érdemes Krakkóban, Varsóban vagy Kijevben beszerezni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 9.

Érdemes Krakkóban, Varsóban vagy Kijevben beszerezni.

Hidratálók: Aluminum Hydroxide, Caprylyl Glycol

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

A kozmetikum összecsomósodását megakadályozó segédanyag.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.

Élénk kék színű, sminkekben használt pigment.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.