KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Inglot

Ár:   $18   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   5,5 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Inglot márkabolt   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: thesmell, Módosítva: 2017. február 20.

Ár:   $18
Kiszerelés:   5,5 ml
Lelőhely:   Inglot márkabolt
Kategória:   Sminkek szájra

Teljes fedésű folyékony rúzs, ami selymes matt finishének köszönhetően nem kenődik el és hosszú ideig fent marad az ajkakon.

20 árnyalatban érhető el

sunbeam

2018. november 16.

Nagyon szépen lehet vele dolgozni, tartos, 3 étkezést simán kibírt :). Nekem picit szarit, de eddig ez a legjobb es joparat hasznaltam mar :).

sunbeam
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 16.

OttAnett

2018. november 16.

Csodaszép árnyalatok, és tartósak is, valamint alig szárítanak!

OttAnett
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. november 16.

Csodaszép árnyalatok, és tartósak is, valamint alig szárítanak!

Vanília

2018. november 14.

Úgy gondolom, ezzel a rúzzsal megtaláltam az "igazit", imádnivaló minden, amit hoz és abszolút megéri az árát. Könnyen felvihető (és ha kell, korrigálható), nagyon kellemes könnyed érzés az ajkakon (szinte nem is érezni, hogy van rajtad valami) és irtó tartós. Korán reggel felkenem és este még mindig látszik. Nyilván van némi kopás, de azt is szépen csinálja. Egyszerűen nem tudok semmit mondani, ami ne lelkesítene benne. A 17-es árnyalatot vettem meg, ez ideális a hétköznapokra, teljesen visszafogott szép nude árnyalat, ami kicsit sem sápaszt, pedig alapban nem vagyok ellátva sok pigmenttel... Szerelem ez a rúzs minden tekintetben:)

Vanília
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. november 14.

Doradream90

2018. június 26.

A legeslegpirosabb matt rúzs, amit csak el tudok képzelni. Szuperkönnyű az ajkakon, száradás után semmilyen nyomot nem hagy, mégsincs száraz érzése, és még az illata is nagyon finom. A 12-es árnyalatot használom, imádom!!!

Doradream90
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 26.

MerciM

2018. június 21.

Végre egy rúzs, ami bírja az egésznapos dumálást és evést! :-D
Imádom az állagát, lehetetlen elszúrni a felkenését, nem szárítja a számat és olyan tartós, hogy a kolléganőim nem hiszik el, hogy nem kenem újra napközben :)

MerciM
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. június 21.

Végre egy rúzs, ami bírja az egésznapos dumálást és evést! :-D

LindaLine

2018. június 19.

Ez az egyik legszebb matt rúzs amit használtam eddig.
Könnyű, légies, nem szárítja az ajkakat. Lehetetlen elkenni, elmaszatolni.
Még sokféle színben be fogom szerezni :) Nyáron főként kellemes, hogy nem kell izgulni elfolyik e a nagy hőségben.

LindaLine
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. június 19.

Ez az egyik legszebb matt rúzs amit használtam eddig.
Könnyű, légies, nem szárítja az ajkakat. Lehetetlen elkenni, elmaszatolni.

EszterBera

2018. június 18.

Egy hete használom a 16-os árnyalatot, mármint egy hete folyamatosan, ez a legszebb matt amit valaha hordtam.
Nem vagyok rúzsos, nem szeretem az érzését a számon.
De ez olyan mintha ott sem lenne, eleinte kérdezgettem a közelemben lévőket, hogy ott van e még? Merthogy nem érzem...
És ott van, tökéletesen. Tart mint az álom, nem szárítja a számat, persze egy jó hambi után ezt is retoucholni kell, de kit izgat. Inni, beszélni ( dohányozni :/ ) bőven lehet vele és órákig nem kopik le. A szám szélén még este is ott lenne ha nem húznám utána.

Alkalomra vettem meg a 34-es árnyalatot, ami sokkal sötétebb mint a másik, gondolom a pigmentek miatt ez már kicsit jobban ragad, de még bőven a "nem zavaró" kategória. Egy lagzit végig nyomtam vele 3 javítással. Mivel elég sötét nagyon badass look-ot kaptam tőle.

Határozottan újra vevős.

EszterBera
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 18.

Nem vagyok rúzsos, nem szeretem az érzését a számon.

Határozottan újra vevős.

Kisvakond

2018. június 13.

Ár/érték arányban eddig messze a legjobb matt rúzs amit eddig használtam. Tökéletesen, vékonyan fed, nem ragad, tartós, és miután evés-ivás után picit megkopik (egyenletesen), könnyen korrigálható cserepesedés nélkül.

Kisvakond
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 13.

FazekasFanni07

2018. június 11.

Nagyon megvagyok elégedve a termékkel!! Tökéletesen fed , nagyon tartós , és csodálatos a színe! Mindenkinek csak ajánlani tudom😍

FazekasFanni07
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 11.

tbenedikta

2018. június 11.

Tökéletes a fedése, nem beszélve a tartósságáról. Nagyon hosszú ideig fent marad és egyáltalán nem kenődik. Plusz pozitívum ami mellett nem lehet szó nélkül elmenni, hogy nagyon jó az illata.

tbenedikta
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 11.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Caprylyl Glycol

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.