Inglot

Ár:   $18   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   5,5 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Inglot márkabolt   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: thesmell, Módosítva: 2017. február 20.

Ár:   $18
Kiszerelés:   5,5 ml
Lelőhely:   Inglot márkabolt
Kategória:   Sminkek szájra

Teljes fedésű folyékony rúzs, ami selymes matt finishének köszönhetően nem kenődik el és hosszú ideig fent marad az ajkakon.

20 árnyalatban érhető el

lenizsu

2021. január 14.

26-os árnyalatban vásároltam meg. Megtaláltam a tökéletes árnyalatomat. Ugyanazt a színt kapom vissza felvitelkor, ami a tubusban látható. Könnyű egyenletesen felvinni. Vékony rétegben kenem fel, viszonylag gyorsan bemattul, utána sokáig fent marad. Szárító hatását nem vettem észre, bár tény, hogy nem használom mindennap és esténként hidratálom is az ajkam. Ha elfogy, biztosan újra fogom vásárolni, lehet új színnel is fogok kísérletezni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. január 14.

reka0122

2020. november 17.

Szóval nekem ez az első matt rúzs, amitől az első másodperc után nem cserepesedik ki az egész szám. Még alá sem kell hidratáljak. Mindenképpen rúzs ecsettel érdemes felvinni, vékony rétegekben és úgy építeni a kívánt intenzitás eléréséig. De amúgy kevés szükséges belőle, mert szépen fed, de nekem ez a vékony rétegzős taktika vált be eddig a legjobban. Tartós, éves, ivás és eddig nekem csók álló is. Nagyon mattra szárad, de szerencsére nincs semmilyen büdös vagy kellemetlen szaga.
Talán a színskála lehetne egy picit jobb nude színek területén.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. november 17.

Talán a színskála lehetne egy picit jobb nude színek területén.

robcsi19

2020. szeptember 24.

Ajándékba kaptam és azóta is csak ezt használom, már több árnyalatot is beszereztem. Nagyon szépen mattra szárad. Tartósabb mint amik a drogériákban kaphatóak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 24.

Lina14

2020. augusztus 18.

Nekem a 26-os pinkes szín van meg, ami egy pinkes szín. Nagyon matt, szárít is rendesen. Én úgy használom, hogy felviszek egy kicsit aztán az ujjammal eloszlatom az egész ajkon a terméket, így még mindig matt lesz, de nem olyan erőszakos. Nekem a fennmarradás ugyanolyan, mint bármilyen másik folyékony rúzsnál, hiszen lényegében az, illetve egy picit oxidálódik, de nem nagyon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 18.

annasara82

2019. október 5.

NAGYON matt. Nagyon. Eléggé szárítja a szám, így nagyon vékonyan viszem fel, de tartós és pigmentált. A lényeg, hogy mindig erősen hidratált ajkakra vigyük fel. De én már használtam pirosítóként és szemhéjpúderként is. Egy kis alapozóval összekeverve használtam pirosítóként és a hatás nagyon tetszett.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 5.

mezeymerci

2019. szeptember 23.

Nekem bevált teljesen, szépen mattra szárad és egészen tartósnak mondható, de figyelni kell rá, hogy hidratált legyen a szád mielőtt használod.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 23.

Madi

2019. június 10.

39-es árnyalat van meg, ez egy nagyon szép, élénk narancsos piros szín. Egy rétegben bár erős a fedése, azért nem tökéletes. Az applikátora klasszikus formájú, könnyű vele bánni, de a rúzs textúrája valahogy nem az igazi, kicsit csíkoz felvitelnél (ajakápolóval és anélkül is). Gyorsan szárad, viszont utána eléggé lehet érezni, hogy az ajkakon van, a tartóssága pedig botrányos. 3 órán át volt rajtam, a végére teljesen szétrepedezett, csúnya, száraz látványt keltett és az alsó ajkam belső feléről teljesen eltűnt, pedig csak egy adag nachost ettem a moziban. Plusz vicc, hogy még kopott állapotában is csak vízálló sminklemosóval sikerült levakarni. Annyi pozitívuma van, hogy egyáltalán nem fogta be a számat és nem is igen szárította ki.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 10.

BoglarkaB860906

2018. december 30.

Nagyon akartam szeretni, mert elégedett vagyok a márkával, de nekem sajnos nagyon szárítja a szám, hidratálóval is... nem pontozom le, azért nen adom fel :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 30.

sunbeam

2018. november 16.

Nagyon szépen lehet vele dolgozni, tartos, 3 étkezést simán kibírt :). Nekem picit szarit, de eddig ez a legjobb es joparat hasznaltam mar :).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 16.

OttAnett

2018. november 16.

Csodaszép árnyalatok, és tartósak is, valamint alig szárítanak!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. november 16.

Csodaszép árnyalatok, és tartósak is, valamint alig szárítanak!

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Caprylyl Glycol

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.