KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Inglot

Ár:   $18   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   5,5 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Inglot márkabolt   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: thesmell, Módosítva: 2017. február 20.

Ár:   $18
Kiszerelés:   5,5 ml
Lelőhely:   Inglot márkabolt
Kategória:   Sminkek szájra

Teljes fedésű folyékony rúzs, ami selymes matt finishének köszönhetően nem kenődik el és hosszú ideig fent marad az ajkakon.

20 árnyalatban érhető el

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Doradream90

2018. június 26.

A legeslegpirosabb matt rúzs, amit csak el tudok képzelni. Szuperkönnyű az ajkakon, száradás után semmilyen nyomot nem hagy, mégsincs száraz érzése, és még az illata is nagyon finom. A 12-es árnyalatot használom, imádom!!!

Doradream90
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 26.

MerciM

2018. június 21.

Végre egy rúzs, ami bírja az egésznapos dumálást és evést! :-D
Imádom az állagát, lehetetlen elszúrni a felkenését, nem szárítja a számat és olyan tartós, hogy a kolléganőim nem hiszik el, hogy nem kenem újra napközben :)

MerciM
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. június 21.

Végre egy rúzs, ami bírja az egésznapos dumálást és evést! :-D

LindaBesszer

2018. június 19.

Ez az egyik legszebb matt rúzs amit használtam eddig.
Könnyű, légies, nem szárítja az ajkakat. Lehetetlen elkenni, elmaszatolni.
Még sokféle színben be fogom szerezni :) Nyáron főként kellemes, hogy nem kell izgulni elfolyik e a nagy hőségben.

LindaBesszer
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. június 19.

Ez az egyik legszebb matt rúzs amit használtam eddig.
Könnyű, légies, nem szárítja az ajkakat. Lehetetlen elkenni, elmaszatolni.

EszterBera

2018. június 18.

Egy hete használom a 16-os árnyalatot, mármint egy hete folyamatosan, ez a legszebb matt amit valaha hordtam.
Nem vagyok rúzsos, nem szeretem az érzését a számon.
De ez olyan mintha ott sem lenne, eleinte kérdezgettem a közelemben lévőket, hogy ott van e még? Merthogy nem érzem...
És ott van, tökéletesen. Tart mint az álom, nem szárítja a számat, persze egy jó hambi után ezt is retoucholni kell, de kit izgat. Inni, beszélni ( dohányozni :/ ) bőven lehet vele és órákig nem kopik le. A szám szélén még este is ott lenne ha nem húznám utána.

Alkalomra vettem meg a 34-es árnyalatot, ami sokkal sötétebb mint a másik, gondolom a pigmentek miatt ez már kicsit jobban ragad, de még bőven a "nem zavaró" kategória. Egy lagzit végig nyomtam vele 3 javítással. Mivel elég sötét nagyon badass look-ot kaptam tőle.

Határozottan újra vevős.

EszterBera
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 18.

Nem vagyok rúzsos, nem szeretem az érzését a számon.

Határozottan újra vevős.

Kisvakond

2018. június 13.

Ár/érték arányban eddig messze a legjobb matt rúzs amit eddig használtam. Tökéletesen, vékonyan fed, nem ragad, tartós, és miután evés-ivás után picit megkopik (egyenletesen), könnyen korrigálható cserepesedés nélkül.

Kisvakond
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 13.

FazekasFanni07

2018. június 11.

Nagyon megvagyok elégedve a termékkel!! Tökéletesen fed , nagyon tartós , és csodálatos a színe! Mindenkinek csak ajánlani tudom😍

FazekasFanni07
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 11.

tbenedikta

2018. június 11.

Tökéletes a fedése, nem beszélve a tartósságáról. Nagyon hosszú ideig fent marad és egyáltalán nem kenődik. Plusz pozitívum ami mellett nem lehet szó nélkül elmenni, hogy nagyon jó az illata.

tbenedikta
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 11.

Stellyke0897

2018. június 10.

Nekem a 16-os árnyalatom van és imádom. Nagyon tartós, nem foltos és kényelmes viselet. Csak ajánlani tudom.

Stellyke0897
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 10.

nyinails

2017. március 2.

Nekem két szin is megvan, 17 es a mereszebb 35. Gyorsan szarad, konnyu dolgozni vele, a sotetebb nagyon szepen fed, nem foltosan, ahogy arra a sotetek hajlamosak. Kopik ez is, mint mindegyik, de szerintem egesz tartos. Nem zsiros etelt akar tul is él valamennyire. Nekem viselni is kényelmes. A 17 szép hetkoznapi, irodakonform nude.

nyinails
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 2.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Caprylyl Glycol

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.