Inglot

Ár:   $18   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   5,5 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Inglot márkabolt   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: thesmell, Módosítva: 2017. február 20.

Ár:   $18
Kiszerelés:   5,5 ml
Lelőhely:   Inglot márkabolt
Kategória:   Sminkek szájra

Teljes fedésű folyékony rúzs, ami selymes matt finishének köszönhetően nem kenődik el és hosszú ideig fent marad az ajkakon.

20 árnyalatban érhető el

Ár: 5000 , Eladó: ahdruhkfjkhdjdsd
Állapot: sose hasznalt, a doboza megvan, Helyszín: Budapest, fizetés: Szemelyes atvetel, Postan marado vagy Foxpost
Ár: 3000 , Eladó: BarabasEdina
Állapot: Új , Helyszín: Miskolc, fizetés: Személyes átvétel Miskolcon vagy Foxposttal tudom küldeni előre utalás után!

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

Black Fairy

2021. augusztus 26.

26-os van meg, szerettem volna kipróbálni a textúrát, és az eladó ezt javasolta. Egy nagyon szép árnyalat, én magamban füstös mályvának hívom az ilyesmiket, de én nem vagyok jó a színmeghatározásban. Ahhoz képest, hogy matt tele van csillámokkal, a tubusban, viszont ajkakon egyáltalán nem látszik, mattnak tűnik. Nagyon jól pigmentált. Nagyon egyszerű az aplikátorral dolgozni, egy rétegben is gyönyörűen, egyenletesen fed, de úgy vettem észre, hogy rétegzésnél sem lesz foltos, és nem is nehezedik el az ajak. A száradási idejét közepesnek nevezném, és meglepő módon se az ajkamat nem szárítja, se nincs száraz érzete, ha hozzáérek. Nagyon kényelmes viselni és nagyon könnyen javítható, ha szükséges.

A tartóssága egy nehéz kérdés...Az esetek nagy részében ilyen 4-6 órákat töltök kint, azokat kibírja, bár dörzsölésre kenődik, viszont többször is elvittem egy-egy egész napra és azzal elég vegyesek a tapasztalataim (többnyire pozitívak).
Először 12 órát volt rajtam és csak vizet ittam flakonból, 3 óra múlva javítani kellett, mert teljesen keretesen lekopott, aztán kibírta a maradék időt, de csak száraz ételeket (pogácsa, csipsz) ettem. A flakonon nem hagyott nyomot. Maszkot kellett viselnem egész nap, a maszkon sem hagyott nyomot.
Másodszor csak 10 órát kellett kibírnia, akkor ettem zsírosat is, evés után középen megkopott kicsit, de egyébként nagyon egyenletesen, nem feltűnően, úgyhogy elég volt egy kicsit összedörzsölni az ajkaimat, és nem kellett belejavítanom. A villán foltot hagyott, meg a szalvétán láttam a nyomát. Szintén egész nap maszkot viseltem, nem volt rajta nyoma.
Harmadszor 14 órára indultam el vele, és nagyjából 10 óra után kentem fel még egy réteget, mert kicsit beleszáradt az ajakráncaimba, és fotózkodás volt, muszáj volt "jól kinéznie". Napközben ettem, ittam, puszilgattam a páromat - aggódott is, hogy nyoma marad rajta a rúzsnak xD. A páromon és a flakonon se hagyott nyomot.
Negyedszer megint 12 órára kentem fel. Ettem, ittam, pusziszkóztam, a termék 12 óra után ugyanúgy nézett ki, mint amikor felkentem. Semmin nem hagyott nyomot. Utóbbi két alkalom egyébként két egymást követő nap volt, közte csak egy sima alterra ajakápolót kentem fel, mégsem szárított ki.

Azt mondanám, elég különböző élethelyzetben, elég sok időre teszteltem egyhuzamban, szóval teljes mértékben megbíznék benne, hogy kibírjon egy egész napot, és ha mégse, akkor is bevállalnám, mert szépen javítható.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. augusztus 26.

lenizsu

2021. január 14.

26-os árnyalatban vásároltam meg. Megtaláltam a tökéletes árnyalatomat. Ugyanazt a színt kapom vissza felvitelkor, ami a tubusban látható. Könnyű egyenletesen felvinni. Vékony rétegben kenem fel, viszonylag gyorsan bemattul, utána sokáig fent marad. Szárító hatását nem vettem észre, bár tény, hogy nem használom mindennap és esténként hidratálom is az ajkam. Ha elfogy, biztosan újra fogom vásárolni, lehet új színnel is fogok kísérletezni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. január 14.

reka0122

2020. november 17.

Szóval nekem ez az első matt rúzs, amitől az első másodperc után nem cserepesedik ki az egész szám. Még alá sem kell hidratáljak. Mindenképpen rúzs ecsettel érdemes felvinni, vékony rétegekben és úgy építeni a kívánt intenzitás eléréséig. De amúgy kevés szükséges belőle, mert szépen fed, de nekem ez a vékony rétegzős taktika vált be eddig a legjobban. Tartós, éves, ivás és eddig nekem csók álló is. Nagyon mattra szárad, de szerencsére nincs semmilyen büdös vagy kellemetlen szaga.
Talán a színskála lehetne egy picit jobb nude színek területén.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. november 17.

Talán a színskála lehetne egy picit jobb nude színek területén.

robcsi19

2020. szeptember 24.

Ajándékba kaptam és azóta is csak ezt használom, már több árnyalatot is beszereztem. Nagyon szépen mattra szárad. Tartósabb mint amik a drogériákban kaphatóak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 24.

Lina14

2020. augusztus 18.

Nekem a 26-os pinkes szín van meg, ami egy pinkes szín. Nagyon matt, szárít is rendesen. Én úgy használom, hogy felviszek egy kicsit aztán az ujjammal eloszlatom az egész ajkon a terméket, így még mindig matt lesz, de nem olyan erőszakos. Nekem a fennmarradás ugyanolyan, mint bármilyen másik folyékony rúzsnál, hiszen lényegében az, illetve egy picit oxidálódik, de nem nagyon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 18.

annasara82

2019. október 5.

NAGYON matt. Nagyon. Eléggé szárítja a szám, így nagyon vékonyan viszem fel, de tartós és pigmentált. A lényeg, hogy mindig erősen hidratált ajkakra vigyük fel. De én már használtam pirosítóként és szemhéjpúderként is. Egy kis alapozóval összekeverve használtam pirosítóként és a hatás nagyon tetszett.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 5.

mezeymerci

2019. szeptember 23.

Nekem bevált teljesen, szépen mattra szárad és egészen tartósnak mondható, de figyelni kell rá, hogy hidratált legyen a szád mielőtt használod.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 23.

Madi

2019. június 10.

39-es árnyalat van meg, ez egy nagyon szép, élénk narancsos piros szín. Egy rétegben bár erős a fedése, azért nem tökéletes. Az applikátora klasszikus formájú, könnyű vele bánni, de a rúzs textúrája valahogy nem az igazi, kicsit csíkoz felvitelnél (ajakápolóval és anélkül is). Gyorsan szárad, viszont utána eléggé lehet érezni, hogy az ajkakon van, a tartóssága pedig botrányos. 3 órán át volt rajtam, a végére teljesen szétrepedezett, csúnya, száraz látványt keltett és az alsó ajkam belső feléről teljesen eltűnt, pedig csak egy adag nachost ettem a moziban. Plusz vicc, hogy még kopott állapotában is csak vízálló sminklemosóval sikerült levakarni. Annyi pozitívuma van, hogy egyáltalán nem fogta be a számat és nem is igen szárította ki.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 10.

BoglarkaB860906

2018. december 30.

Nagyon akartam szeretni, mert elégedett vagyok a márkával, de nekem sajnos nagyon szárítja a szám, hidratálóval is... nem pontozom le, azért nen adom fel :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 30.

sunbeam

2018. november 16.

Nagyon szépen lehet vele dolgozni, tartos, 3 étkezést simán kibírt :). Nekem picit szarit, de eddig ez a legjobb es joparat hasznaltam mar :).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 16.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Caprylyl Glycol

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.