Inglot

Ár:   2990 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Inglot márkabolt   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: amazing, az összetevőket feltöltötte: megamelon, Módosítva: 2020. január 29.

Lelőhely:   Inglot márkabolt

Praktikus alkohol és parabénmentes smink fixáló, könnyű permet formájában, amely biztosítja a tartós sminket. Az illat- és alkoholmentes formula áttetsző szaténfilmet hoz létre, amely megvédi a sminket, és órákig biztosítja kifogástalan megjelenést. A fekete gyöngykivonatnak köszönhetően a bőr sima és élénk marad.

amazing

2019. május 10.

Szuper sminkfixáló! Gyönyörűen eltünteti a porosságot, összemossa, élénkíti a színeket, lassan egy éve nyúzom és még mindig van benne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 10.

Hidratálók: Butylene Glycol, Glycerin, Caprylyl Glycol