Inglot

Ár:   4490 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   Inglot márkabolt   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Rainbowdash, Módosítva: 2019. február 6.

Lelőhely:   Inglot márkabolt
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Puha és ápolt hatást kölcsönöz a felhámnak. Jelentősen javítja a köröm hajlékonyságát és rugalmasságát, hidratáltan tartja a bőrt, ezzel megelőzve a kiszáradástól.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ubiquinone
Hidratálók: Caprylyl Glycol

A rozmaring leveléből készült olaj. Lásd rozmaring.