Ingrid Cosmetics

Ár:   500 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   eurós boltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: 0kosan, Módosítva: 2015. október 1.

Lelőhely:   eurós boltok
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

kicsiboszi

2016. március 14.

Hetek óta kutattam a tökéletes zöld árnyalat után, amikor megláttam egy eurós boltban egy csodás smaragdzöld Ingrid lakkot. Szépen terül, viszonylag hamar szárad, átlagosan tartós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. március 14.

pzsofia

2015. október 5.

Nem rossz, de volt már jobb is. A színválaszték nagyon jó, az ára se vészes, de ha azt számolom, hogy olcsóbban is találtam már Ingrid körömlakkot nagyobb kiszerelésben és még jobb eredményt is értem el vele...akkor ez megbukott. Nagyon gyorsan elfogy és ha világos színeket veszek belőle, annyi réteget kell felvinnem a teljes fedésért, hogy 3 festés után vehetem az új üveget. A sötétebb színeivel meg voltam elégedve. A világos árnyalatok emellett csíkoznak is és szinte képtelenség rendesen eloszlatni. És száradhatna gyorsabban is. :) Összegzésként: a világos árnyalatokat nem veszem újra, a sötéteket pedig esetleg alkalmanként.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 5.