Ingrid Cosmetics

Ár:   1000 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   százforintos boltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: annix, Módosítva: 2015. március 5.

Lelőhely:   százforintos boltok

Anett0707

2015. november 18.

Annyira gagyi, hogy csak na, hihetetlenül folyik, lassan szárad. Megtanultam hogy a külseje alapján, ne vegyek több spirált. Csalódás

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 18.

Hoogie

2015. szeptember 17.

Nagyon jó vétel volt, még karácsony előtt vettem One Euro Market üzletben és járt hozzá még egy sminklemosó is, az a HD Expert Make up Remover.
A csomag 1600 ft volt. Eredetileg ajándéknak szántam, de annyira megtetszettek a termékek, hogy el kezdtem használni. Jó kis spirál, a keféje is szuper! Remélem találok még valahol,akár csomagban, akár így önmagában.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 17.

annix

2015. február 18.

Gyönyörű a csomagolása, bársony 3D rózsákkal fémes tubussal, valami meseszép. Szilikonos a keféje, gyönyörűen szétválasztja a pillákat. Dúsítást nem igazán vettem észre, a hosszabbítás azért megvan. A színre nem lehet panasz, szép ébenfekete, nem csomósodik. Mindent összevetve vannak azért ettől jobb spirálok, de egynek megteszi. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 18.