Inika

Ár:   9390 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Vedd meg online a Naurel.hu-n 9390 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Naurel, Módosítva: 2019. szeptember 19.

Vedd meg online: Naurel.hu, 9390 Ft

Az INIKA díjnyertes alapozója természetes ásványi komponenseinek köszönhetően biztosítja a makulátlan alapozást és kényezteti a bőrt.

Nem tartalmaz káros adalékanyagokat. Használható alapozóként, korrektorként és púderként egyaránt.

7 árnyalatban kapható, így a világostól a kreol bőrig mindenki megtalálhatja a bőrszínének megfelelő tónust.

25 faktoros fényvédőt tartalmaz.

Ár: 9390 Ft , Eladó: Naurel.hu
Fizetés: utánvétel, banki előreutalás, bankártya, Szállítás:futárszolgálat
Ár: 10 990 Ft , Eladó: Organicharmony.hu

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

bubilany

2021. október 1.

Nagyon szeretem az INIKA termékeit, így sminkek terén a BB krém és a krémes alapozó után ezzel is tettem egy próbát!
Még mindig jobban kedvelem a "krémes" alapozókat, de mint púder (leheletnyi mennyiségben) egy BB krém fölé, úgy zseniális (:
Az összetevői és a design is remek, valamint nagyon tetszik hogy állatkísérlet mentesek a termékek!
Az árnyalatok egyébként szépek, én a GRACE-t próbáltam, de lehet egy sötétebb árnyalat jobban passzolt volna. Viszont szerencsére van lehetőség kis mintákat vásárolni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. október 1.

Nessy

2020. július 15.

Éppen nagy neszesszer zöldítésben vagyok, keresem a tökéletes ásványi púdert. Egy 3 grammos kiszerelést vettem ebből a púderből, Unity árnyalatban. Nem rossz a szín, abszolút viselhető, de legközelebb a még világosabb Grace-t választanám.
Az Inika a legdrágább az eddig próbált púderek közül, nagyon finom porra számítottam, de sajnos itt érzem leginkább azt, hogy könnyű elsokallni, akkor pedig a láthatatlan fedésnek lőttek! Nagy fejű, puha kabuki ecsettel ajánlom mindenképpen a felvételt, mert szerintem ezek a púderek csak akkor működnek ha könnyed mozdulatokkal visszük fel őket. A magasabb fényvédelem az Inika mellett szól, de sajnos a szárító hatása is erősebb.
A munkanapot minimális kopással és kifényesedéssel kibírja.

Ha nem használtam volna a Lily Lolot, akkor biztos 5 csillagot adnék, de így csak 4!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. július 15.

A munkanapot minimális kopással és kifényesedéssel kibírja.

bernadettu

2020. április 19.

A Nurture és a Unity vannak meg miniben, online választottam ki a színt és sikerült eltalálni.
Real techniques ecsettel tudom használni, fényvédős hidratalora viszem fel és sminkfixalot is használok utána, egy munkanapot nagyjából kibir.
Közben rá kellett jönnöm hogy jobban szeretem a préselt pudereket így nem biztos hogy nagyban megvenném, de kipróbálni mindenképp ajánlom

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 19.

Mse

2020. április 5.

Hogy lehet, hogy még nem véleményeztem a kedvenc alapozómat?
Sokan nem szeretik a por állagúakat, de nekem nagy kedvenceim, mert olyan, mintha semmi nem lenne az ember arcán, mégis fed.
Az Inika szerintem is egy megbízható márka, ez a termék pedig kimagasló a kínálatból. Gyönyörű bőrképet ad, az esetleges pattanásokra úgyis korrektort teszek. Nyáron külösen jobb lesz ezt viselni, mint a krémeseket.
Csodás termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. április 5.

Hogy lehet, hogy még nem véleményeztem a kedvenc alapozómat?
Csodás termék.

bebecske22

2019. június 12.

Nagyon szeretem ezt a poralapozót (is). Amióta a reggeli krémes lemosóm után arcolajat használok, vagy az Inika primerét, azóta egyáltalán nem szárítja a bőrömet és csodásan mutat az arcon! Nekem a Trust 06 színárnyalat van meg belőle. Nyáron egyébként nem szeretem a "fullasztó" alapozókat, szóval tökéletes lesz a nagy melegben ez a púder!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 12.

Dudoka77

2019. május 27.

Sajnos ez az alapozó nekem nem jött be, jóllehet, a vélemények és az összetevők alapján sokat vártam tőle. Nehéznek hatott, túl hamar átfényesedett, kiemelte a szem körüli apró ráncaimat, egyszóval semmivel sem teljesített jobban, mint az Alverde töredékárért kapható ásványi púdere. A legvilágosabb árnyalat sem volt számomra elég világos, elég üdítő, elég hamvas, sőt, kifejezetten tompának hatott, inkább elszürkített. Csakis a természetes összetevők miatt értékelem fel kettesre, egyébként részemről teljes pénzkidobás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. május 27.

saraba

2019. március 20.

Az egyik legjobb tulajdonsága, hogy természetesen tartalmaz SPF25 fényvédelmet a cink és titánium dioxidnak hála. A shade range leírása egy kicsit összezavaró néha, úgyhogy én mintát rendeltem és végül az alapján döntöttem inkább.

A fedése közepes, még korrektorként is jól megállja a helyét. Nyáron jól mattít, az év többi részében viszont az én bőrömet szárítja, így akkor nem használom. Az ára talán soknak tűnhet, de poralapozónak a 8g rengeteg termék és hónapokig elég mindennapi használat mellett is.

Az Inika előtt számtalan más poralapozót kipróbáltam már, de ez lett végül az, ami eddig a legjobban bevált. Az árnyalat amit választottam magamnak (Grace), elég világos, nem túl sárgás, (ami sok márkánál probléma szokott lenni), így ezért is plusz. Szépen beleolvad a bőrbe, nincs az a poros maszkhatás, mint sok előző poralapozómnál.
Az Inika alapból egy nagyon megbízható márka véleményem szerint. Több terméküket is használom, és maradéktalanul megvagyok elégedve mindennel, így nem csak a poralapozót, de a márkát is ajánlom. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 20.

NellielTu

2018. szeptember 6.

Sajnos engem szárít egy kicsit, de a nap végére a T vonalban mégis átfényesedik a bőröm, de ez nem is lenne olyan nagy baj, a legnagyobb problémám ezzel a termékkel, hogy nagyon oxidálódik. A reggel felkent szín a nap közepére sokkal sárgább lesz, így ha 1-2 óra elteltével kicsit korrigálni akarnék rajta, a később felvitt alapozó színe már nagyon elüt az időközben besárgult színtől. A fedése nem tökéletes, de azt nem is vártam tőle. Nagyon szeretném, ha nem oxidálódna ennyire.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. szeptember 6.

natulcien

2018. július 15.

Nagyon megszerettem az Inika márkát, a termékeiket, és ezt a por alapozót is. Mint már más por alapozónál a véleményemben írtam, itt is elmondható, hogy mindig azt hittem száraz bőrre nem való a por púder. Viszont mióta koreai rétegezős rutint használok a bőröm csodás állapotban van, és inkább normálnak mondanám, mint száraznak. Mindig rendesen aláhidratálok a sminkeknek, használok primert és fényvédőt is, és ilyen alapon fantasztikusan mutatnak a porpúderek. Szerencsére nincsenek nagy bőrhibáim, inkább csak a bőrkép egységesítése a célom a sminkel. A fedése, mint a legtöbb por alapozónak ennek is inkább gyenge, közepes, viszont gyönyörű szép bőrképet produkál, ráadásul egész nap szépen tart, még a legnagyobb melegben is. Nem szárít, nem ül be a ráncokba, nem kopik, nem foltosodik, nem irritál. Ezen a nyáron rá is kaptam arra, hogy inkább por állagú alapozókat használok a folyékonyak helyett. Olykor színezett hidratálót használok a por alapozó alá és úgy is nagyon elégedett vagyok az eredménnyel. Az INCI-je szuper a terméknek. Ez az alapozó hasonlít a Nude by nature poralapozójához. Határozottan jobb, mint a Physicians Formula, bár az se rossz. A PF egy stabil közép mezőny, ami hozza amit ígér. Ez az Inika és a NbN termékek viszont élvezeti értékkel rendelkeznek használat közben. A Nurture árnyalatot használom belőle nyáron, de tuti ki fogom próbálni télen is világosabb árnyalatban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 15.

bnoemii

2018. február 18.

Nem is szaporítanám a szót.Ez a termék úgy tökéletes,ahogy van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 18.

Nem is szaporítanám a szót.Ez a termék úgy tökéletes,ahogy van.

Színezékek: CI 77947 / Zinc Oxide, Titanium Dioxide / CI 77891, CI 77491, CI 77492, CI 77499, Ultramarines