Inika

Ár:   9390 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Vedd meg online a Naurel.hu-n 9390 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Naurel, Módosítva: 2019. szeptember 19.

Vedd meg online: Naurel.hu, 9390 Ft

Az INIKA díjnyertes alapozója természetes ásványi komponenseinek köszönhetően biztosítja a makulátlan alapozást és kényezteti a bőrt.

Nem tartalmaz káros adalékanyagokat. Használható alapozóként, korrektorként és púderként egyaránt.

7 árnyalatban kapható, így a világostól a kreol bőrig mindenki megtalálhatja a bőrszínének megfelelő tónust.

25 faktoros fényvédőt tartalmaz.

Ár: 9390 Ft , Eladó: Naurel.hu
Fizetés: utánvétel, banki előreutalás, bankártya, Szállítás:futárszolgálat
Ár: 4000 , Eladó: revike30
Állapot: Párszor használt, még így is szinte teljesen tele van, Helyszín: Budapest, fizetés: Banki átutalással, személyes átvétellel
bebecske22

2019. június 12.

Nagyon szeretem ezt a poralapozót (is). Amióta a reggeli krémes lemosóm után arcolajat használok, vagy az Inika primerét, azóta egyáltalán nem szárítja a bőrömet és csodásan mutat az arcon! Nekem a Trust 06 színárnyalat van meg belőle. Nyáron egyébként nem szeretem a "fullasztó" alapozókat, szóval tökéletes lesz a nagy melegben ez a púder!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 12.

Dudoka77

2019. május 27.

Sajnos ez az alapozó nekem nem jött be, jóllehet, a vélemények és az összetevők alapján sokat vártam tőle. Nehéznek hatott, túl hamar átfényesedett, kiemelte a szem körüli apró ráncaimat, egyszóval semmivel sem teljesített jobban, mint az Alverde töredékárért kapható ásványi púdere. A legvilágosabb árnyalat sem volt számomra elég világos, elég üdítő, elég hamvas, sőt, kifejezetten tompának hatott, inkább elszürkített. Csakis a természetes összetevők miatt értékelem fel kettesre, egyébként részemről teljes pénzkidobás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 27.

saraba

2019. március 20.

Az egyik legjobb tulajdonsága, hogy természetesen tartalmaz SPF25 fényvédelmet a cink és titánium dioxidnak hála. A shade range leírása egy kicsit összezavaró néha, úgyhogy én mintát rendeltem és végül az alapján döntöttem inkább.

A fedése közepes, még korrektorként is jól megállja a helyét. Nyáron jól mattít, az év többi részében viszont az én bőrömet szárítja, így akkor nem használom. Az ára talán soknak tűnhet, de poralapozónak a 8g rengeteg termék és hónapokig elég mindennapi használat mellett is.

Az Inika előtt számtalan más poralapozót kipróbáltam már, de ez lett végül az, ami eddig a legjobban bevált. Az árnyalat amit választottam magamnak (Grace), elég világos, nem túl sárgás, (ami sok márkánál probléma szokott lenni), így ezért is plusz. Szépen beleolvad a bőrbe, nincs az a poros maszkhatás, mint sok előző poralapozómnál.
Az Inika alapból egy nagyon megbízható márka véleményem szerint. Több terméküket is használom, és maradéktalanul megvagyok elégedve mindennel, így nem csak a poralapozót, de a márkát is ajánlom. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 20.

NellielTu

2018. szeptember 6.

Sajnos engem szárít egy kicsit, de a nap végére a T vonalban mégis átfényesedik a bőröm, de ez nem is lenne olyan nagy baj, a legnagyobb problémám ezzel a termékkel, hogy nagyon oxidálódik. A reggel felkent szín a nap közepére sokkal sárgább lesz, így ha 1-2 óra elteltével kicsit korrigálni akarnék rajta, a később felvitt alapozó színe már nagyon elüt az időközben besárgult színtől. A fedése nem tökéletes, de azt nem is vártam tőle. Nagyon szeretném, ha nem oxidálódna ennyire.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 6.

natulcien

2018. július 15.

Nagyon megszerettem az Inika márkát, a termékeiket, és ezt a por alapozót is. Mint már más por alapozónál a véleményemben írtam, itt is elmondható, hogy mindig azt hittem száraz bőrre nem való a por púder. Viszont mióta koreai rétegezős rutint használok a bőröm csodás állapotban van, és inkább normálnak mondanám, mint száraznak. Mindig rendesen aláhidratálok a sminkeknek, használok primert és fényvédőt is, és ilyen alapon fantasztikusan mutatnak a porpúderek. Szerencsére nincsenek nagy bőrhibáim, inkább csak a bőrkép egységesítése a célom a sminkel. A fedése, mint a legtöbb por alapozónak ennek is inkább gyenge, közepes, viszont gyönyörű szép bőrképet produkál, ráadásul egész nap szépen tart, még a legnagyobb melegben is. Nem szárít, nem ül be a ráncokba, nem kopik, nem foltosodik, nem irritál. Ezen a nyáron rá is kaptam arra, hogy inkább por állagú alapozókat használok a folyékonyak helyett. Olykor színezett hidratálót használok a por alapozó alá és úgy is nagyon elégedett vagyok az eredménnyel. Az INCI-je szuper a terméknek. Ez az alapozó hasonlít a Nude by nature poralapozójához. Határozottan jobb, mint a Physicians Formula, bár az se rossz. A PF egy stabil közép mezőny, ami hozza amit ígér. Ez az Inika és a NbN termékek viszont élvezeti értékkel rendelkeznek használat közben. A Nurture árnyalatot használom belőle nyáron, de tuti ki fogom próbálni télen is világosabb árnyalatban.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 15.

bnoemii

2018. február 18.

Nem is szaporítanám a szót.Ez a termék úgy tökéletes,ahogy van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 18.

Nem is szaporítanám a szót.Ez a termék úgy tökéletes,ahogy van.

Pocok1972

2017. október 10.

Ez nagyon ott van! Soha nem volt még poralapozóm, de nagyon megszerettem. Hetek óta nem használok mást. Gyenge a fedése, ha komolyabb bőrhibája van valakinek, akkor nem ez a megfelelő választás. Kevés bőrhibával viszont tökéletes nő make up make up készíthető vele. Gyönyörűen beleolvad a bőrbe, tartós, nem szárít. Egy mintát használok, nagyon kevés kell belőle, sokáig elég lesz. Meg fogom venni a nagy kiszerelést.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. október 10.

kikinga

2017. június 2.

Ez az első por alapozóm, de nekem nagyon bevált!! Nekem tök elég a fedése, mondjuk jobban alá kell hidratálnom mint az eddigi alapozóimnak, de engem nagyon megnyugtat, hogy nagyon szépek az összetevők :) Drága, de elég sokáig elég ez a mennyiség. Szóval részemről az 5*-ot megérdemli!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. június 2.

lysza1985

2017. március 21.

Sosem volt meg por alapozom, azt hiszem, nem is kedvelem ezt a formulat tovabbra sem. Gyenge- kozepes fedese van, mintha meg csillamok is lennenek benne, nem retegezheto, vagy en vagyok a bena. Alkalmakra semmikepp nem hasznalnam, szaladgalos napokra elmegy, a pozitivuma csak az, hogy termeszetes anyagokbol van, egyelore nem jott be nekem tulzottan.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 21.

Nancika

2017. január 28.

Régebben, csak a folyékony alapozókat szerettem használni. Azonban az utóbbi időben teljesen átfordult a véleményem, hiszen a sok rossz tapasztalat és nem megfelelő púderalapozó után rá kellett döbbennem, hogy bizony vannak az ilyen alapozók között is fantasztikus darabok. Nekem személy szerint a folyékony Inika alapozónál sokkal jobban tetszik ez az alapozó: könnyű a megfelelő arányt eltalálni, és nem kell vele tempósan készülni sem, mivel az tapasztalataim szerint relatív hamar szárad. Ráadásul hosszú távon ez a púderes sokkal jobb, mert pár óra elteltével sokkal szebben beleolvad az arcomba, mint a másik. Arról nem is beszélve, hogy a "strapát" is jobban bírja (orrfújás, irodában füles fel-levétel stb). A Unity pedig tökéletes színű az én bőrömhöz. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 28.

Színezékek: CI 77947 / Zinc Oxide, Titanium Dioxide / CI 77891, CI 77491, CI 77492, CI 77499, Ultramarines

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.