Inika

Ár:   7190 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Vedd meg online a Naurel.hu-n 7190 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Naurel, Módosítva: 2015. május 6.

Vedd meg online: Organicharmony.hu, 8 490 Ft

Az INIKA ásványi arcpirosítójával kellemes pirospozsgás színt kölcsönözhetsz orcádnak.

A természetes készítmény olajmentes, nem tartalmaz mesterséges színezéket és illatanyagot, parabéneket, így gyengéd a bőrödhöz és kíméli a környezetet.

2 árnyalatban kapható

Ár: 7190 Ft , Eladó: Naurel.hu
Fizetés: utánvétel, banki előreutalás, bankártya, Szállítás:futárszolgálat
Ár: 8 490 Ft , Eladó: Organicharmony.hu
Ár: 5000 , Eladó: Maghy84
Állapot: 1x próbált, Helyszín: Kőszeg, fizetés: személyes átvétel, posta

Nessy

2020. augusztus 3.

A Blooming Nude árnyalat van meg, a nagyon fehér bőrömön ez inkább bronzer, nem pirosító, de nem bánom, mert a bronzerek általában úgyis túl sötétek és mesterkéltek rajtam. Jól lehet vele kontúrozni is, nem csillámos, kevés is elég belőle, tartós, elégedett vagyok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 3.

rosetta5

2016. augusztus 24.

Annyira vágytam már egy igazán tartós és természetes arcpirosítóra. Sajnos korábban voltak rossz tapasztalataim, mert nagyon érzékeny a bőröm és előfordult, hogy kicsapták bizonyos márkák. Ezért az utóbbi időben már nem csak árnyalatok, hanem összetevők szerint is válogatok. Az Inikáról rengeteg pozitívet olvastam fórumokon. Több terméküket is használom és megerősíthetem, hogy valóban minőségi darabok. Ez a pirosító pedig az egyik nagy kedvenc! :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 24.

aivil

2016. július 28.

Nagyon tetszik a színe és a fénye. Úgy érzem, hogy élettel tölti meg az arcomat. Szépen kiemeli az arcformát.
Egyszerűen fantasztikusak az Inika termékei!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. július 28.

Egyszerűen fantasztikusak az Inika termékei!

kovikata

2015. szeptember 16.

Imádom a pirosítókat, mert sajnos alapból nagyon sápadt a bőröm. Nem egy termékkel előfordult azonban, hogy pattanások jelentek meg a bőrömön a használata után. Nemrégiben egy ismerősöm áradozott az organikus sminkszerekről és kedvet kaptam, hogy kipróbáljam. Életem legjobb döntése volt! Szép színt adott az arcomnak, tartós és szereti a bőröm.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 16.

Színezékek: CI 77947 / Zinc Oxide, Titanium Dioxide / CI 77891, CI 77491, CI 77492, CI 77499, Ultramarines

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.