Inika

Ár:   7190 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   3,5 g   Bőrtípus:   Minden
Vedd meg online a Naurel.hu-n 7190 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Naurel, Módosítva: 2015. május 6.

Kiszerelés:   3,5 g
Vedd meg online: Naurel.hu, 7190 Ft

A teljesen természetes összetevőket tartalmazó púder nem tartalmaz mesterséges adalékanyagokat, így gyengéd a bőrhöz.

• Felviheted ecsettel az arc magasabban fekvő részeinek hangsúlyozására, vagy hozzákeverheted kedvenc arckrémedhez és egyenletesen bemasszírozhatod bőrödbe.
  • Ha testápolódba csempészed, karjaidnak, lábaidnak, dekoltázsodnak is színt kölcsönözhetsz.

4 árnyalatban kapható

Ár: 7190 Ft , Eladó: Naurel.hu
Fizetés: utánvétel, banki előreutalás, bankártya, Szállítás:futárszolgálat
Ár: 8 990 Ft , Eladó: Organicharmony.hu

aivil

2016. december 8.

Régóta keresek olyan bronzpúdert, amelynek egyrészt természetes a színe, másrészt nem kelt maszkos hatást, amikor használja az ember. Tetszik, hogy ásványi pigmenteket tartalmaz. Szépen belesimul a bőrbe és gyönyörű árnyalata van, mintha tényleg picit napoztam volna.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. december 8.

Trixi

Korcsoport: >54
2016. május 19.

Nagyon szép, természetes színe van. Se nem matt, se nem csillogó, finoman terül a bőrön, nem emeli ki a száraz részeket sem. Szereti az érzékeny bőröm. Az arckrémbe keverést is kipróbáltam, de annyira nem jött be, inkább maradok a por állagnál. Be fogok ruházni a teljes méretűre.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2016. május 19.

rosetta5

2016. február 4.

Isteni, enyhe napsütötte színt ad a bőrömnek egész télen, amikor eléggé le tud lombozni a napsütés hiánya… Betartja, amit ígér, a színe sem fakul ki egy-két órán belül. Megy az öt csillag.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 4.

szivarvany80

2015. augusztus 27.

Elég sápadt bőröm még a nyári hónapokban is sajnos, így bevetek minden trükköt. A bronzpúder nálam kb. olyan alap, mint a szempillaspirál. Korábban volt pár készítmény, amit nem bírt a bőröm, de ezt egyszerűen imádja. Szép a színe, nem hivalkodó, egyszerűen tökéletes!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. augusztus 27.

Színezékek: CI 77947 / Zinc Oxide, Titanium Dioxide / CI 77891, CI 77491, CI 77492, CI 77499