Inika

Ár:   7190 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   3,5 g   Bőrtípus:   Zsíros
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Tág pórusok
Vedd meg online a Naurel.hu-n 7190 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Naurel, Módosítva: 2015. május 6.

Kiszerelés:   3,5 g
Bőrtípus:   Zsíros
Bőrprobléma:   Tág pórusok
Vedd meg online: Naurel.hu, 7190 Ft

Az INIKA mattító púdere azok számára kiváló, akik zsíros bőrrel küzdenek. Ásványi összetevői segítenek felszívni a felesleges faggyút és előkészítik a bőrt az alapozáshoz vagy fixálják a már felvitt alapozót.

Teljesen természetes, mentes a mesterséges adalékanyagoktól.

Vegán termék. 15 faktoros fényvédőt tartalmaz.

Ár: 7190 Ft , Eladó: Naurel.hu
Fizetés: utánvétel, banki előreutalás, bankártya, Szállítás:futárszolgálat
Ár: 8 990 Ft , Eladó: Organicharmony.hu

Nessy

2020. augusztus 6.

Kis kiszerelesben van meg, a Lily Lolo befejező púdert valamivel jobbnak érzem, de ez sem rossz. Teszi a dolgát, mattít, de nem szárít. Nyáron hasznos, tartósabbá teszi a sminket.

Up.: megadom az 5. csillagot, az új mini kabukimmal olyan gyönyörűen fel lehet vinni, blurring hatású, nagyon finom és selymes púder.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 6.

sznani

2018. február 8.

Nem olcsó, de nekem abszolút bejött. A kiszerelés viszont nem túl praktikus, így csak 4 csillagot kap.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 8.

kovikata

2017. június 28.

Lehet, hogy délutánonként fel kell frissítenem vele a sminkem, de legalább nem tömíti el a pórusaimat, így nem vagyok pattanásos nap végére. A régi alapozóimmal és púdereimmel az volt a legnagyobb gondom, hogy nap végére kicsi pattanások jelentek meg főleg az orromon. Én jó szívvel ajánlom!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 28.

DianaS

2016. július 24.

Nagyon örültem, hogy hozzájutottam végre egy 0,7g-os kiszereléshez, mivel már rég óta ki akartam próbálni. Nekem azért sokáig kihúzta ez a picike, de nem vagyok megelégedve vele, egy ilyen drága márkától elvártam volna, hogy mattítson is de ezt sajnos nem teljesíti, legalább is nyáron nem. Ami tetszett, hogy színtelen, ezeket mindig előnyben részesítem, van egy kis enyhe kellemes illata, a tégely igényes kialakítású, viszont nekem is el kezdett nyikorogni, mikor már a vége felé jártam vele.. szóval nyáron fölösleges próbálkozni vele, és zsíros bőrűeknek sem ajánlom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 24.

Vitelotte

2015. július 29.

Miniatűr méreténél fogva két hét alatt kifogyott, ezért inkább csak utazáshoz való, de az kifejezetten zavaró hogy az ecset feje is alig fér bele. Horribilis árához képest semmivel sem tartósabb hagyományos társainál, sőt, számomra még gyengébbnek is bizonyult. Illata enyhe gyógynövényes. Igazán megoldhatták volna hogy a fedő ne csikorogjon fel- letekeréskor.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 29.

Színezékek: CI 77947 / Zinc Oxide, Titanium Dioxide / CI 77891, CI 77491, CI 77492, CI 77499, Ultramarines, Chromium Hydroxide Green / CI 77289

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.