Best of Beauty 2019

Inika

Ár:   5790 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Vedd meg online a Naurel.hu-n 5790 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Naurel, Módosítva: 2015. május 6.

Vedd meg online: Naurel.hu, 5790 Ft

Az Inika organikus highlightere natúr ásványi pigmentjei, valamint természetes csillám segítségével teszi csillogóvá a bőrt, visszaveri a fényt, ezzel üdébb, fiatalosabb megjelenést kölcsönözve.

Kiválóan alkalmas kontúrozáshoz, a kiemelendő részek hangsúlyozásához.

A highlighter teljesen természetes összetevőkkel készült, grapefruit kivonatot tartalmaz. Mentes a káros adalékanyagoktól.

Ár: 5790 Ft , Eladó: Naurel.hu
Fizetés: utánvétel, banki előreutalás, bankártya, Szállítás:futárszolgálat
Trixi

2018. augusztus 8.

Megnyugtatóak a szép összetevők. Sajnos világos pezsgőszínű, ellentétben az általam elképzelt színnel, valamint eléggé vizes állagú is, emiatt az én bőrömön szinte semmi nem látszik belőle, csak kevéske csillám elszórtan. Csak közelről látszik nappali fénynél, hogy talán van ott valami, és nem a szemhéjpúderem potyogott le. Ha többet viszek fel belőle, akkor viszont rendkívül ízléstelenné válik rajtam. Szóval egyelőre nem vált be. Még teszek egy próbát majd alapozóhoz keverve, de a jelenlegi cushion alapozómmal nem tudom megoldani. Csak az összetevők miatt kap csillagot.
Update: matt, ásványi BB krémhez keverve egy borsónyit nagyon természetes, szép bőrfényt kaptam, az apró csillámok finoman lágyítják az arcot, érdemes kipróbálni, szuper ezzel az alkalmazással.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. augusztus 8.

hessviky666

2016. október 7.

Hát ezen termék miatt vettem a többit is! Ez mindenképpen online kosaramban landolt volna, mert a videók alapján egyből beleszerettem! Csodaszép fényt ad az arcomnak, egészséges, makulátlan hatást ad. Nagyon kevéske is elég belőle, így sokáig elég lesz. Azért sminkalap+alapozó nem árt hozzá, úgy tartósabb a végeredmény. Én az arccsontomra illetve a szemöldököm alá teszek egy picit. A csomagolása is kezelhető, bár elsőre sikerült kicsit erélyesebben megnyomnom és a megfelelő mennyiségnél egy picit több folyt ki.

Drágának ez is drága, de a végeredmény miatt megéri!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 7.

Drágának ez is drága, de a végeredmény miatt megéri!

denisawry

2016. január 20.

Őszintén szólva a nagy klasszikus highlighter helyett kerestem valami kímélőbb opciót… nem bíztam benne, hogy egy organikus termék tudhatja ugyanazt, amit a luxusmárkák termékei, de mekkorát tévedtem! Felesleges tartósítószerek, káros adalékanyagok nélkül egy igazi kincsre tettem szert highlighter-mániásként!!!!! Csak ajánlani tudom! Bár az ára lehetne kedvezőbb, mégsem bántam meg!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. január 20.